بدن مشکوک COVID-19 موارد در دهلی نو به تحویل به بستگان و بدون انتظار برای آزمایشگاه تایید: مرکز

وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoHFW) در یکشنبه کارگردانی که بدن مشکوک COVID-19 موارد در دهلی نو بود تحویل به بستگان بلافاصله و بدون انتظار برای آزمایشگاه تایید.

“در انطباق با دستور Union صفحه اصلی وزیر Amit Shah اتحادیه وزارت بهداشت هدایت است که بدن مشکوک COVID-19 موارد در دهلی نو بود تحویل به بستگان بلافاصله و بدون انتظار برای آزمایشگاه تایید” وزارت امور (MHA) گفت.

به عنوان در هر خانه وزیر را جهت وزارت بهداشت راه اندازی سه تیم از چهار پزشکان هر یک از AIIMS دهلی اداره کل خدمات بهداشتی MoHFW و دهلی دولت به بازرسی عمده اختصاص داده شده COVID-19 امکانات ارائه شده در دهلی نو و توصیه هایی را برای بهبود.

دهلی ثبت کرده است و در مجموع 38,958 coronavirus موارد که 22,742 فعال هستند در این شهر است. تا کنون 14,945 درمان شده است/مهاجرت در پایتخت و 1,271 فوت کرده اند با توجه به کشنده عفونت است.

پیش از آن در روز شاه برگزار شد دو دور از جلسات با دهلی LG آنیل Baijal و وزیر, Arvind Kejriwal, بیش از COVID-19 وضعیت در سرمایه های ملی.

شاه اعلام کرد که یک سری از اقدامات برای مقابله با این بیماری در سرمایه های ملی از جمله افزایش تست سه بار در شش روز ارائه 500 تبدیل راه آهن مربیان برای اضافه کردن 8,000 تخت و مراحل را برای در دسترس بودن 60 درصد coronavirus تخت در بیمارستان های خصوصی در نرخ پایین تر است.

وزیر گفت که جامع بررسی وضعيت سلامت هر فرد خواهد بود انجام شده در مهار مناطق از سرمایه های ملی برای بررسی گسترش coronavirus.

“قادر به انجام تماس های نقشه برداری به خوبی در دهلی مهار مناطق جامع بررسی وضعيت سلامت هر فرد انجام خواهد شد و از خانه به خانه. این گزارش خواهد آمد در یک هفته. Aarogya Setu برنامه دانلود خواهد شد در هر فرد تلفن همراه” شاه توییتی.

“تست برای عفونت دو برابر خواهد شد در دو روز آینده در پایتخت و سه برابر در شش روز,” او اضافه شده است.

اتحادیه وزیر همچنین گفت که کمیته ای خواهد بود برای راه اندازی 60 درصد تخت در بیمارستان های خصوصی با نرخ پایین برای coronavirus بیماران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de