سوار ویندوز, پاکسازی تلاش در مرکز شهر دنور پس از تعطیلات آخر هفته از صدمه به اموال

پس از تظاهرات را تکان داد مرکز شهر دنور بیش از آخر هفته با برخی از میان جمعیت فوق العاده ویندوز, اسپری نقاشی ساختمان و دزدی کالا از فروشگاه ها و صاحبان کسب و کار صاحبخانه و دیگران در قلب شهرستان در حال گرفتن سهام از آسیب به روز رسانی سیاست ها و برنامه ریزی برای تمیز کردن.

همانطور که از صبح روز سه شنبه مرکز شهر دنور مشارکت آگاه بود 238 بروز صدمه به اموال در شهر هسته محله که بیشتر آن را در قالب نقاشی های دیواری یا پنجره شکسته. از کسانی که 130 رخ داده در 16 خیابان بازار گفت: تامی درب مشارکت مدیر اجرایی.

درب سازمان مدیریت منطقه مرکز شهر مالیاتی-بودجه بهبود کسب و کار منطقه و انجام تعدادی از وظایف از جمله تمیز کردن. او گفت: مشارکت بنفش-چادری خدمه بوده است در ساعت 5 هر روز بعد از شب تظاهرات گسترده کردن شیشه های شکسته و قرار دادن گیاهان در کشاورزان در میان کارهای دیگر.

“آن را فوق العاده خوب-مراقبت-با توجه به آنچه که آن را تجربه کرده است و در آن فضاهای فیزیکی بیش از چند روز گذشته” درب گفت: از منطقه مرکز شهر.

مشارکت در گردش است یک نظرسنجی به کسب و کار و صاحبان املاک درخواست از آنها برای برجسته کردن خسارت ناشی از معترضان. همچنین درخواست داوطلبان برای کمک به.

این همکاری برگزاری دو رویداد — یک شنبه و یک روز جمعه صبح — برای تمیز کردن مرکز شهر و حمایت از کسب و کار وجود دارد. داوطلبان خواسته شد تا به دیدار در افق پارک در گوشه ای از 16 و Arapahoe, خیابان 7 صبح با پوشیدن ماسک و آماده برای از بین بردن نقاشی های دیواری, چیدن باقی مانده و عبور از آب به کارگران تعمیر و عرض است.

بخشی از قدرت شهرستانها, درب گفت, این است که آنها ارائه یک محل برای افرادی که به جمع آوری و حمایت از تغییر.

“هنگامی که انجام شده است در یک راه سالم و در یک راه مسالمت آمیز آن فوق العاده قدرتمند است. این است که تمام نمایندگی از مسائل سیستمیک در جامعه ما است که باید خطاب” درب گفت. “من می خواهم برای جدا کردن آن از آنچه ما با تجربه در اواخر شب.”

کاساندرا آلن-قهوه ای را از فروشگاه نخ Shoppe دنور است آسیب دیده در طول تظاهرات اما T-Mobile فروشگاه واقع در ساختمان در 1615 کالیفرنیا سنت تا به حال دو پنجره شکسته. هنوز اعتراضات نهفته کسب و کار خود را. برخی از مشتریان احساس نا آینده مرکز شهر در بعد از ظهر تا Allen-قهوه ای است که بسته شدن فروشگاه خود را در 1 p. m. در چهار روز باز است این هفته است. آن ساعت در حال حاضر بوده است کوتاه تا 10:30 صبح تا 3:30 بعد از ظهر به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

“آن را مانند یک دو دو آمار, اما ما به شما از طریق آن دریافت کنید چون این نیز بگذرد,” آلن براون گفت.

یک زن آمریکایی آفریقایی تبار که در شمال دنور و شفق آلن براون گفت که او عمیقا متأسف است که افسران پلیس هنوز در حال کشتن مرد سیاه و سفید در سال 2020 است. او گفت که خرابکاری است که از طریق مرکز شهر نیست افتخار قربانیان خشونت های پلیس مانند جورج فلوید, مینیاپولیس مردی که به قتل در دست یک افسر پلیس است در حال حاضر با انگیزه شش روز از تظاهرات در دنور.

Gart خواص این شرکت که صاحب و عمل دنور غرفه و 16 خیابان بازار ساختمان شامل هدف فروشگاه و کسب و کارهای دیگر نیز آن تغییر شیوه های کسب و کار به دلیل تظاهرات رئیس علامت Sidney گفت.

Gart به آرامش قوانین در اطراف هنگامی که مستاجر کسب و کار در غرفه های مورد نیاز برای باز کردن آن است که خاموش کردن آن, پارکینگ زیرزمینی, ساختار در 7 p. m. در هر شب آن اضافه شده اضافی امنیتی سپاه پاسداران است. این شرکت همچنین حذف سطل زباله پاسیو مبلمان و دیگر وسایل که ممکن است برداشت و پرتاب و متصل کسب و کار است که دچار صدمه به اموال با پیمانکاران به هیئت مدیره اضافه شده است.

“ما امیدواریم که ما باید بیشتر تظاهرات مسالمت آمیز و ما را از پیشرفت به دلیل به عنوان یک کشور ما یک راه برای رفتن” Sidney گفت. “اما من می خواهم برای دیدن پیشرفت بدون عقب نشینی از صدمه به اموال و پلیس فعالیت است.”

Sidney گفت که او به دنبال به جلو به آینده 16th, خیابان بازار منطقه است. شرکت خود را اعمال می شود برای شهرستان اجازه دسترسی به بخشی از Glenarm خیابان اجازه می دهد تا برای ناهار خوری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>