BMC حرکت به مهر coronavirus مناطق آسیب دیده در بمبئی

با بیش از 150 coronavirus موارد گزارش شده از بمبئی به تنهایی بالاترین از هر شهرستان در کشور Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) مسابقه در برابر زمان به مهر مناطقی که موارد مثبت شده اند.

مناطقی که این باشگاه قصد دارد به مهر شامل که در آن تماس از موارد تایید شده زندگی می کنند.

تا کنون مدنی بدن مهر و موم شده 140 محلات. این شامل 48 در جنوب بمبئی 46 در غرب بمبئی و 48 در شرق بمبئی. تنها وسایل نقلیه ضروری خواهد بود و مجاز به آمدن و رفتن از این مناطق است.

علاوه بر بمبئی مقامات شهرداری در Navi Mumbai خان و Dombivali نیز برنامه ریزی عمل همان است.

پیش از این باشگاه گفت: از آن آغاز شده بود سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) نقشه برداری از coronavirus مناطق آسیب دیده در این شهرستان است. نقشه از مناطق که در آن وجود دارد تعداد بیشتری از coronavirus موارد خواهد بود ارسال شده در بدن مدنی در وب سایت BMC کمیسر Praveen Pardeshi در آزادی گفت: در روز سه شنبه.

ماهاراشترا بیشتر تحت تاثیر دولت در هند با 320 موارد گزارش از وجود دارد. مرگ و میر در کشور رسیده 12 و بعد از دو COVID-19 بيمار درگذشت, مقامات بهداشت گفت: در روز چهارشنبه. سی و نه coronavirus مثبت بيماران مرخص شده پس از بهبودی.

75 سال از بمبئی و یک زن 50 ساله در پلقر منطقه درگذشت و با توجه به کوروناویروس.

“75 ساله مرد بیمار فوت کرد. ما در حال پیدا کردن جزئیات سفر تاریخچه و همچنین چک کردن اگر کسی به او تا به حال یک سفر تاریخ” رسمی گفت.

در پلقر مرد تا به حال هیچ سفر, تاریخ, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de