BMC اجاره ساختمان خالی در بمبئی به استفاده از آنها به عنوان جداسازی مراکز

این Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) در روز سه شنبه تصمیم به استفاده از ساختمان خالی در پی مستند مانند ازدواج سالن خالی هتل ها و مهمانخانه ها و کالج ها و مراکز جامعه ورزشگاه باشگاه ها و مراکز نمایشگاه به استفاده از آنها به عنوان جداسازی مراکز به طوری که مردم می توانند در قرنطینه می شود و اگر مورد نیاز است.

مکان پرداخت خواهد شد مناسب اجاره برای استفاده.

طبق دستور صادر شده توسط BMC کمیسر Praveen Pardeshi این مکان ها استفاده می شود به قرنطینه افرادی که در تماس با کسانی که آزمایش مثبت برای کوروناویروس. اما افرادی که نگه داشته می شود در این محل در حال صرف مظنون به عنوان آنها در تماس با COVID-19 بيمار.

دستور همچنین گفت که BMC را ترتیب مواد غذایی و امکانات اولیه برای زندگی مردم در قرنطینه.

روز دوشنبه BMC در زمان U-نوبه خود در آن جهت است که گفته است که اجساد مردگان از coronavirus بیماران تنها سوزانده شود و هیچ دفن خواهد شد مجاز است. سفارش خارج شد و چند دقیقه پس از ماهاراشترا اقلیت وزیر توسعه نواب ملک مداخله در این موضوع است.

“دفن خواهد شد. تشییع جنازه نباید شامل بیش از 5 نفر است. تمام بدن مرده از COVID-19 بیماران باید سوزانده شود در نزدیکترین کوره های جسد سوزی بدون در نظر گرفتن دین است. مراسم مربوط به لمس کردن بدن باید اجتناب شود” منظور بخوانید.

Coronavirus موارد باید با صعود به 302 در ماهاراشترا. 3 مورد گزارش شده در Ahmednagar, 59 در Mumbai 2 در Pune 2 در Thane 2 در Kalyan-کلیان دامبیولی شهرداری شرکت, 2 در Navi Mumbai 2 واشی در ویرر دولت در بخش بهداشت و درمان مطلع در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im