بلومبرگ LP چنین سمی در محل کار سه نفر از کارکنان خواست خود را HBCU به ارسال Grads وجود دارد


Illustration for article titled Bloomberg LP is Such a Toxic Workplace Three Black Employees Urged Their HBCU to Not Send Grads There

عکس: جو Raedle (گتی ایماژ)

اگر شما به تماشای یک ویدیو یوتیوب و یا یک تلویزیون نشان می دهد در چند ماه گذشته و سپس شما قطعا دیده می شود یک تبلیغ برای یک مایک بلومبرگ. او دیگر میلیاردر تلاش برای خرید ریاست جمهوری است. مبارزات انتخاباتی خود شده است تحت محاصره با او نیاز به پاسخ خود را برای سیاست های نژادپرستانه به عنوان شهردار شهر نیویورک نژادپرستانه نظرات او ساخته شده در طول سال و در حال حاضر این شرکت که نام خود را خرس در حال آمدن است تحت بررسی بودن سمی و نژادپرستانه محیط کار.

من مطمئن هستم که میشم اما من فکر می کنم این ممکن است یک نژادپرست است.

اخیر گزارش تحقیقی توسط کسب و کار خودی نشان داد که سه تن از زنان در نامه ای به مادر آلماهای تاریخی سیاه و سفید, کالج, اصرار آنها را به ارسال هر یک از فارغ التحصیلان خود را به کار برای Bloomberg LP. به عنوان شما ممکن است حدس زده اند از آن نام مالی اطلاعات و رسانه های شرکت تاسیس شد توسط مایک بلومبرگ. نامه ارسال شده به رئیس دانشگاه در 2019, آمده است:

لطفا به شدت در نظر گرفتن از بین بردن آنها را به عنوان یک شریک اجازه می دهد آنها را به بازدید از دانشگاه ما با آنها صحبت می کنند در کلاس های درس ما و یا میزبان رویدادهای دانش آموزان ما. آن است که واقعا تنها راه برای تضمین کند که یکی دیگر از [زن فارغ التحصیل] نمی خواهد مجبور به تحمل این تجربه بلافاصله پس از کالج. علاوه بر این در خدمت به عنوان یک یادآوری است که ما محافظت از خود ما است.”

تبلیغات

بoth نامه و گزارش جزئیات یک به شدت مردسالار محیط کار. بالاتر یو پی اس خواهد داد و قلدر کسانی که در زیر آنها را. زنانی که مشغول به کار در این شرکت که در گزارش موارد بالاتر یو پی اس درخواست نعمت جنسی. آنها گزارش این موارد به منابع انسانی و هیچ چیز می تواند انجام شود. سمیت محیط کار منجر به چند زنان مصرف پزشکی را با توجه به عاطفی و روانی عوارض از آزار و اذیت.

لعنت. Ol’ پسر بچه توسط یک نژادپرست و حتی نمی تواند اجرای یک محیط کار سالم? مهر است و رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت بلومبرگ LP. آن را مانند او فاصله خود را از این شرکت. اگر من رئیس یک شرکت است که با مته سوراخ کردن نام من می خواهم به مطمئن شوید که مردمی نیست که مورد آزار و اذیت. علاوه بر آن که آشکارا دید از بالا, آن را فقط نشان دهنده ضعیف در شما. به خصوص اگر مردم در حال حاضر به دنبال در شما نوعی راه را برای گفت گه مثل این.

چه کسی می داند هر چند. امریکا به نظر می رسد یک طلسم برای ثروتمند نژادپرستانه میلیاردرهای با لایssez-مداخله نگرش نسبت به آزار و اذیت جنسی. شاید این خواهد بود یک مزیت برای سال 2020 نامزد شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>