گرافیک: جیم کوک (G/ای رسانه)

این کمیته را دوست دارد روز ولنتاین نه فقط به دلیل آن را بهانه ای برای خوردن مقدار زیادی از آب نبات و رزرو در مکان هایی که شما هرگز در مورد مراقبت از رفتن به طوری که شما در واقع نگاه مانند شما ساخته شده است تلاش به دلیل آخرین روز ولنتاین ما در انتظار در خط برای ساعت چون شما حاضر به استفاده از NexTable…ببخشید من با داشتن یک فلاش بک. به هر حال نکته این است که روز ولنتاین است که در یک زمان نشان می دهد که فرد شما را دوست دارم چقدر شما آنها را دوست دارم و جالب اینجاست که از آن زمان به مردم بگویید که شما را دوست ندارد دیگر که آن زمان برای رفتن (به طور جدی وجود دارد یک کل داده های نمودار در breakups و اطراف روز ولنتاین. نگاهی که NextTable!). بنابراین شایسته است که قدرت رتبه بندی این هفته پس از نیوهمپشایر مقدماتی که در آن زمینه درست کردم قطعا کوچکتر است. دموکراتیک رای دهندگان ارواح در مایکل بنت دامنگیر چپ در اندرو یانگ و حتی نمی دانند که آنها آشنایی Deval پاتریک تا زمانی که او خود را تغییر Facebook status.

با تنها دو مسابقه (نوادا و کارولینای جنوبی) در سمت چپ قبل از سه شنبه در مارس 3 (و تنها دو انتخابات ریاست جمهوری, سیاه, رتبه بندی قدرت) ما تصمیم گرفت به برخی از کارشناسان برای تقویت این کمیته این هفته است. دکتر Khalilah قهوه ای-Dean, یک استاد علوم سیاسی در کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه (بالا بردن دست خود را اگر شما می دانستم که وجود دارد در واقع یک کل دانشگاه متصل به کسانی که در نظر سنجی!), که کتاب های اخیر سیاست هویت در ایالات متحده هرگز آن را به برنی ساندرز’ لیست خواندن از او باور ندارد در “سیاست هویت” مگر در مواردی که شما یک طبقه کارگر ، ما همچنین دکتر Niambi کارتر از دانشگاه هاوارد (H-UUUUUU—من مجاز به می گویند که ؟ من خانواده که رفت به Howard, بنابراین من فکر می کنم که به من اجازه می دهد حداقل یک شعار در هر ترم و دو بعد از ظهر از راه رفتن سگ در پردیس, راست?), نویسنده آمریکایی در حالی که سیاه و سفید: آمریکایی های آفریقایی تبار, مهاجرت و محدودیت های شهروندیکه شروع به پریدن کرد و حق را به روح ولنتاین از قدرت رتبه بندی با ارزیابی خود از اندرو یانگ ترک نژاد:

و [در حالی که] او به اندازه کافی پول برای مبارزات انتخاباتی خود شناور برای یک بیت من احترام او را برای به تأخیر انداختن اجتناب ناپذیر و نگه داشتن هدر رفتن حامیان او ، او می داند که آن را نمی خواهید برای دریافت هر گونه بهتر برای خود اردوگاه و او انتخاب کرده است به تعظیم و آرامی; من آن را درک زمانی که یک مرد نمی اتلاف وقت من.

تبلیغات

هدر ندهید یک زمان وجود دارد بهتر پیام برای سیاست یا روز ولنتاین است. بنابراین ما نمی اتلاف هر یک از شما خواهد شد دریافت حق این هفته کوتاه شده-توسط-ضرورت قدرت رتبه بندی. این هفته را سحر? همه! توسط طبیعت بنت Deval و یانگ (که تا به حال انجام شده است و در رتبه بندی به تازگی) حذف هر نامزد شد اساسا مصنوعی ارتقا به بالای هفت, حتی زمانی که آنها آن را سزاوار نیست. آن را تقریبا به یک استعاره برای شهردار پیت زندگی است. این هفته بزرگترین بازنده? که خواهد بود Tulsi Gabbard. او بالاترین رای گیری حداقل شناخته شده و حداقل دوست نامزد باقی مانده است. ما به معنای واقعی کلمه فکر نمی کنم او ارزش اضافی پیکسل به دور از لیست ما و مگر Gabbard می کشد خاموش Scooby دوو تبه کار ماسک و نشان می دهد خودش را به میشل اوباما و جهش به سر سنجی های ما شک او می توان ساخت یکی دیگر از ظاهر. در این هفته لیست و مبارک روز ولنتاین!

ما چگونه محاسبه سیاه قدرت ؟

  • امور مالی: پرداخت شما سیاه, کارکنان, تبلیغ, مشاوران است ؟
  • قانون: آنچه در قانون شما در حال هل دادن یا گذشت برای مردم ؟
  • خارجی نظرسنجی: مهم نیست که چقدر خوب شما هستند برای مردم سیاه و سفید اگر شما نظرسنجی شماره وحشتناک هستند ما نمی توانیم به شما رتبه بندی بالا که!
  • X-Factor: چه لفاظی های خود را دوست دارید ؟ چگونه شما رسیدگی به بحران و یا انواع حوادث و رسوایی که به طور مستقیم تحت تاثیر سیاه و سفید زندگی می کند ؟

#1: الیزابت وارن سناتور.

تبلیغات

هی او فقط با شما آشنا شدم…و این craaaazy اما در اینجا لیز وارن بنابراین او تماس بگیرید شاید ؟ در یک زمینه که در آن فقط در مورد هر کاندیدا بدستآمده مطلق نفرت از برخی گوشه ای از دموکراتیک پایه وارن باقی می ماند و تکان دهنده…مناسب است. برای دومین هفته متوالی او را حفظ نقطه بالا بودن حداقل مشکل نامزد برای مردم سیاه و سفید. و در این زمینه که یک دستاورد است.

تبلیغات

وارن سوم در تعداد نماینده و باقی می ماند در بالای چهار ترجیح نامزدها برای رای دهندگان با توجه به آخرین نظرسنجی. این کمیته امیدوار است که Carly Rae وارن نیست یک ضربه تعجب می کنم چرا که او به یاد تمام زمینه های این هفته که رای دهندگان در واقع در مورد مراقبت از چیزی دیگر از عدالت کیفری اصلاحات. همانطور که اشاره شد توسط مهمان ما قاضی دکتر Khalilah قهوه ای-دین:

این هفته وارن به نام او رقبای کوته تمرکز بر عدالت کیفری به عنوان مفرد سیاست عرصه شکل نژاد پرستی. حمایت و تعهد به افزایش HBCU بودجه به دست آورد این تاییدیه فرهنگی influencers Darnell مور و Jamilah Lemieux.

تبلیغات

همچنین در یک کمپین محیط زیست که در آن بلومبرگ فقط خرید راه خود را به مسابقه دو هفته پیش بود و توجیه redlining توقف و frisk و برای همه ما می دانیم که بازگشت به Jim Crow قوانین 15 دقیقه قبل از آن را به خوبی می دانم که وارن در واقع تا به حال یک واکنش سریع تصویری.

تبلیغات

این کمیته نمی تواند کشف کردن که در آن وارن بعدی واقعی پیروزی می آید اما با توجه به این که هیچ کس احتمال فوران چاه نفت پیروزی در هر زمان به زودی چسبیده در اطراف ممکن است بهترین استراتژی کلی است.

#2: معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن

تبلیغات

چگونه بر روی زمین است جو بایدن دوم در رتبه بندی قدرت این هفته ؟ چرا که اساسا دموکراتیک اولیه آغاز نشده است. آیا هر بیس بال رکورد تعداد قبل از جکی رابینسون رو در لیگ است ؟ هیچ. نشانی دفتر حزب کریسمس واقعا شروع تا سیاه مردمی شروع به ساخت پیشنهادات خود را به دی جی و آمار سالن? هیچ. آیا کسی با توجه به زنان خانه دار واقعی قبل از آتلانتا فصل? هیچ. بنابراین با وجود نمایش ضعیف در دو کشور برای بایدن دموکرات اولیه شروع نمی کند تا بیش از 12 سیاه مردم را به رای دادن تا آنجا که این کمیته نگران است.

این هفته جانت جکسون اعلام کرد, جدیدترین تور درستی با عنوان “الماس سیاه و سفید.” اما در این هفته شاهد بسیاری از رای دهندگان درخواست جو بایدن “آنچه را که شما برای من انجام می شود به تازگی ؟ “بایدن قلم در خوردن فولاد جو برش در نیوهمپشایر کسی که شام میخورد در حمایت از بلغور و برنج قرمز در کارولینای جنوبی که در آن کارکنان انتظار می رود گرمتر دریافت. بایدن همچنین تا روابط تاریخی خود را به جوامع مملو از یک gospel choir یادآور پیر B. B. King را در شهر نیویورک که hawked آسیا انجیل brunches به گردشگران که کاهش دیرینه اهمیت سیاه کلیساها به چند سرودهای. آن است که ماه تاریخ سیاه ، —دکتر Khalilah قهوه ای-دین

تبلیغات

در جاویدان کلمات Richard Pryor, “I ain’t مرده هنوز muthafucka,“و جو بایدن با وجود ترک no footprints in New Hampshire بدون داشتن پول برای خود نام و ساخت گلدان رس با دمی مور است که در واقع هنوز مرده در کمپین بلیزرز. او یک فرصت هفته آینده به واقع برنده شدن در یک جلسه اگر ساندرز و وارن در حال تحت فشار قرار دادند و اگر او می تواند آن را به کارولینای جنوبی او یک فرصت برای باز گشت. فقط آن را نمی که. او شده است در اینجا برای سال.

#3: سناتور. برنی ساندرز

تبلیغات

به افتخار روز ولنتاین کمیته سعی کردم به تصور کنید چه تاریخ با برنی ساندرز خواهد بود. خواهد او صرف تمام زمان استدلال با پیشخدمت برای عدم پرتاب دور خود را با استفاده از آدامس مانند برخی از نوع سیاسی لری دیوید ؟ آیا او شما را به یک غذا آشپزخانه و سخنرانی کارگران در چگونه آنها باید از داشتن اتحادیه? همسرش, جین می گوید او تف دیوانه بازی پس از رویدادهای سیاسی, اما به صداقت برلینگتون ورمونت با شمافقط ندارد همان حلقه که اوباما برای اولین بار در تاریخ فیلم. به علاوه این کمیته معتقد است که برنی همواره 80,000 سال, بنابراین هیچ مقدار از CGI و VR کلاه می توانید با قرار دادن تصورات ما در اطراف آنچه که او مانند به عنوان یک مرد جوان در عشق با چیزی جز خودش.

ساندرز حرکت یک نقطه در این هفته پس از انجام موارد زیر: برنده نیوهمشایر یک دولت است که 93 درصد خالص سفید; تنها چیزی که سفیدتر از, New Hampshire است که غیر قانونی و به صورت قاچاق به کشور از کلمبیا.

تبلیغات

برنی ساندرز در حال حاضر آگهی ملی نظرسنجی, کمک فروپاشی جو بایدن و او همچنان به جمع آوری پول مثل یک واعظ باپتیست هل دادن برای یک ضمیمه به خانه ستایش کر ناوگان اتوبوس. او اشکالاتی? بیش از Hawkeyeو دو بار به عنوان پر سر و صدا. جدید انتخاباتی بیرون آمد در این هفته نشان می دهد که در حالی که بایدن این حمایت کاهش یافته است و بلومبرگ را شروع به پریدن کرد برنی باقی مانده گیر در بالا ، سیاه مردمی که اساسا پا بیش از ساندرز مانند Allen Iverson آیا تایرون Lue. آن را می گوید زیادی در مورد مبارزات انتخاباتی خود را که پس از در حال اجرا برای رئیس جمهور برای مدت پنج سال مردم سیاه و سفید خواهد بود و نه حمایت از یک قسم خورده نژادپرستانه میلیاردر جمهوریخواه از دموکراتیک سوسیالیستی است. ساندرز همچنان به دشمنان بیشتر از دوستان و از دست دادن بالقوه حمایت از قدرتمند نوادا آشپزی اتحادیه (نوادا حزبی خواهد بود حدود 13 درصد سیاه و سفید) که لعنتی ساندرز “حامیان” به صورت آنلاین و در زندگی واقعی آزار و اذیتکه به او gaslit ملت این ادعا که او معتقد است که آزار و اذیت در هر صورت یک مشکلاست که مانند Thanos گفت: او معتقد است که در صلح آمیز حل تعارض…سپس خوراکی انگشتان دست خود را.

صحبت از خوراکی انگشتان دست خود راو سپس انجام مراحل برنی نمی توانید آن را انجام دهید برای خودش کنه و در برخی از نقطه به زودی او را برای رفتن به مجبور به شکستن 30 درصد در اولیه 20 درصد با رای دهندگان و برخی از پیشنهادهای به مخالفان خود را. این جنبش ممکن است برنده شدن در نبرد اما از دست دادن جنگ علیه مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات

#4: تاجر مایک بلومبرگ

تبلیغات

آیا واقعی مایک بلومبرگ لطفا ایستاده است ؟ او پادشاه را متوقف و frisk یا مردی که لوسی می کنند را (D-Ga.) تایید شده? او طرفدار redlining bigot یا نیکوکار که با صرف میلیاردها تا ساختمان در امریکا شهرستانها ؟ او را اذیت و آزار جنسی, قانون شکنی اوباما نفرت ازجمهوری خواه در پیت لباس, خرید راه خود را به دموکراتیک اولیه? یا کسی که اجرا می شود از تبلیغات مانند او اوباما بورس و اتحاد بیشتر یزدی بیش از یک متر, خدمتکار, در طول یک ساعت یک عجله? اجازه دهید ما بخواهید قضات:

این ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب به قرار بلومبرگ بنابراین در لیست بالا اما خود را افزایش محبوبیت با رای دهندگان را می توان به ظاهری ناتوانی و یا عدم تمایل از نامزدهای دیگر به اذعان این واقعیت از نژاد و تبعیض در ایالات متحده; حتی اگر زندگی حرفه ای خود را کمک به کمک به کسانی که بی عدالتی. بلومبرگ استراتژیک قرار داده شده تبلیغات در بازارهای شهری مانند فیلادلفیا که در آن او contextualizes خود را ثروت عظیم با استناد به تسلط نژادپرستی ساختاری در تعریف فرصت ها برای افراد جوان به دنبال رویای آمریکایی. —دکتر Khalilah قهوه ای-دین

تبلیغات

به عبارت دیگر, عصر ایران حتی نمی تواند در این مسابقه اگر جو بایدن به کار گرفته کسب و کار خود را. شما می دانید که همه امور با شروع نارضایتی در خانه درست است ؟ اگر حزب دموکرات بوده است دست زدن به کسب و کار با مردمی پس از آن سحر و جادو مایک نمی شده اند قادر به گرفتن بر روی صحنه همه تحت پوشش در نفت و دلار اسکناس به رقص راه خود را به 22 درصد از ما زینت های خوب. آن را تاریخ و زمان آخرین ؟ بیایید بپرسید دکتر کارتر:

این مرد تا به رقابت برای هیچ چیز و در عین حال او موفق به این موضوع از تمام مکالمات این هفته, در بخشی به دلیل دموکراتیک frontrunners (یعنی بایدن و Sanders) ساخته شده است به اندازه کافی قانع کننده بحث در مورد اینکه چرا آنها باید برنده شوید. بله ما می دانیم که پول زیادی با آن انجام دهید اما این درست نیست که. این مرد را متقاعد کرده است برخی از بخش از جامعه به او نگاه دوم با وجود او به طرز وحشیانه ای نژادپرستانه عدالت کیفری رکورد به عنوان شهردار جدید نیویورک.

تبلیغات

بلومبرگ وحشتناک است تقریبا هر تصور و اندازه گیری, اما به عنوان ریشه را مایکل هریوت با اشارهسیاه مردم از جان گذشته به اندازه کافی می دانم سفید رای دهندگان به خوبی به اندازه کافی که آنها ممکن است مایل به نیش گلوله و رای مایک اگر او به نظر می رسد تنها گزینه برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن. در عین حال او را برنده و ناهارخوری, مردم سیاه و سفید در هر کمپین جلوگیری از به طور کامل با catered کمپین حوادث از فیلادلفیا به نشویل. که می تواند تنها توضیح در پشت طرح رنگ خود مایک به صورت سیاه و سفید امریکا T-پیراهن…

تبلیغات

#5: شهردار پیت Buttigieg

تبلیغات

شهردار پیت برداشت دو سیاه و سفید امضا در این هفته! از ایالتی کارولینای جنوبی در کنگره JA مور و کلمبوس, اوهایو, شهرستان, شورای , رئیس جمهور شانون Hardin. Yaaaay شهردار پیت! Woot! Woot! شاید در حال حاضر او می تواند در واقع نام دو نفر که او در واقع می خواهم جایی در کابینه اش!

تبلیغات

نگاه ما به پیت بسیاری از توپخانه ضد هوایی در اینجا در رتبه بندی قدرت بیشتر از آن به طور کامل سزاوار. در واقع ما در حال بهتر است به او از جنوب خم اداره پلیس تا به حال شده است به مردم سیاه و سفید, اما زمانی که آنها به پایین ما به بالا و تمام. اما او تا به حال یک هفته خوب. او نقل مکان کرد تا در نظر سنجی های ملی است که ساخت یک فشار برای نوادا و به نظر می رسد برای به دست آوردن کشش با تاییدیه اگر نه رای دهندگان. کمیته مراقبت می کند که دیوانه سفید سمت چپ است او را متهم به درگیر شدن در برخی از توطئه با شکست آیووا قفقاز برنامه (به طور جدی از پیت 63 ساله مسیحی محافظه کار در 38-سال-پیر بدن او احتمالا فکر می کند کلمات با دوستان است که گوگل راه برای به دست آوردن شما به صحبت به زبان پس از آن سخت است برای دیدن او در حال توسعه برخی از نرم افزار است که تنها بلوک برنی رای دهندگان). نه ما اهمیتی که دارد در سمت راست در حال حاضر هدف قرار دادن او و شوهر خود (اگر چه ما پیش بینی است که اتفاق می افتد); آنچه که ما در مورد مراقبت از نشانه بزرگ در شهردار پیت ستاد است که می گوید: “000 روز پس از آخرین نژادی فاجعه!”

پیت ساخته شده آن را تقریبا یک هفته تمام بدون توهین متخلف یا رد پنج افرادی که در واقع حمایت از او تا زمانی که این ویدئو تا ظهور. بدیهی است که در یک اتاق پر از مردم بود او باعث شده او با اشاره به کمپین “تاریک پول” به عنوان “پول سیاه” (خوب چیزی که او نمی خواسته یک سیاست خارجی سوال در مورد نیجر). شهردار ساخته شده آن را بسیار بی دست و پا تبدیل شده است مصاحبه خود را به Charlamagne Tha Gob-Smacked چرا که او حتی نمی تواند وثیقه پیت کردن.

تبلیغات

جعفر مور این است که خود را پادشاه ؟

#6: سناتور. Ctq

تبلیغات

این واقعا سخت است برای قرار دادن ctq در این رده بندی هفته پس از هفته زمانی که او ارائه می دهد کم و یا هیچ چیز به جامعه دیگر و از یک یادآوری است که اعلام شما باید میانه ارزش آیا برای مردم آنچه را که ادعا شما از بروکلین می کند برای مردم سیاه و سفید. به طور ناگهانی شما معتبر چون همه خیالی نظر از جایی که شما از. روزنامه نگاران هنوز هم تصور مینه سوتا به عنوان یکی از بزرگ دریاچه Wobegon که در آن تمام زنان قوی هستند همه از بچه ها بالاتر از حد متوسط پادگان Keillیا روایت صبحانه خود را و اگر شما گیر کرده در برف, بتی سفید را نجات شما در یک کامیون وانت و شما را به سنت اولاف برای برخی از کاکائو داغ.

در مینه سوتا بیشتر مردم سیاه و سفید (305,403) از آیووا و نیوهمپشایر ترکیب (116,225). در یک روش مشابه که سیاه عامیانه که از نیویورک هنوز هم دیدن بروکلین به این آفریقایی-آمریکایی هیپ هاپ مکه, جیغ “است بروکلین در خانه ؟” در هر حزب و متوجه نیست که بروکلین نداشته مسکن مقرون به صرفه برای مردم سیاه و سفید از سال 1992 که شما بیشتر احتمال دارد برای دیدن یک ctq قدم زدن در بروکلین در سال 2020 از شما بعد Jay-Z. ما این است برای Klobuchar آمده از چنین متنوع دولت او قطعا عمل نمی کند مانند آن و سکندری ولرم دفاع از حبس مایرون بارل در این دیدگاه این هفته فقط یک یادآوری است که Klobucharmy Kan نمی Klose به مقابله با مردمی است.

تبلیغات

#7: تاجر تام Steyer

تبلیغات

تام Steyer را ترک موقعیت خود را به عنوان رئیس مفید بانک خود را به اجرا کارولینای جنوبی, کمپین که به مقدار حدود دو هفته. من مطمئن هستم که اگر این یک کمپین و یا تعطیلات سریع اما تیم او این است که این شعار به عنوان نوعی از بزرگ به نوبه خود در اطراف. من حدس می زنم او می تواند در اطراف چوب فقط به اندازه کافی بلند به دست برخی چک های بیشتر از Steyer کمپین فرو رفته در عین حال یکی دیگر از رسوایی سوال پول و بودجه از سیاستمداران در کارولینای جنوبی (برنی بیش از حد). برای مدت زمان طولانی ما در این کمیته فکر می کردم که Steyer خواهد بود که کمتر بد میلیاردر در مسابقه. اگر مایک بلومبرگ است Lex Luthor شاید Steyer بتمن بود یا تونی استارک با کمی بیشتر موهای خاکستری. غنی و سفید که واقعا در مورد مراقبت از مردم سیاه و سفید و یا حداقل می تواند نشان می دهد که پول خود را قرار داده بود در دست راست با رای دهندگان توسعه استیضاح و رویای مدافعان. به جای Steyer است fizzled از و تنها کشوری که در آن او در بازی است کارولینای جنوبی که در آن او را به پیش نویس کردن کامالا را به سرقت رفته داta (فکر نمی کنم ما را فراموش کرده).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im