سرزنش دوست دختر, دوست دختر سابق, خانواده, همکاران برای کسی مرگ نادان معنی روحیه: سونام کاپور

پس از سوناکشی سینها, Sonam K Ahuja به او در زمان صفحه توییتر و مردم برای پخش بازی سرزنش از Sushant Singh Rajput مرگ با خودکشی. شهروندان شده است روند Karan Johar و Alia Bhatt در توییتر. آنها در حال برچسب گذاشته شده توسط عنوان منافقان و مردم نیز مقصر دانستن آنها در برخی و یا راه دیگری برای Sushant مرگ است. در ضمن بسیاری از آنها خواست مردم را به توقف بازی این بازی سرزنش است که به عنوان چیزی است که نیاز به ساعت.

سونام را صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده “سرزنش یک دوست دختر, دوست دختر سابق, خانواده, همکاران برای کسی مرگ نادان و f****** معنی روحیه.”

چک کردن توییت های زیر:

از سوی دیگر سوناکشی بود پرسیدم مشکل با کشتی با خوک ها است که شما کثیف و خوک از آن لذت می برد. به برخی از مردم در تلاش برای جلب تبلیغ و برجسته کردن مسائل خود را با استفاده از مرگ یک عضو از ما برادری… لطفا فقط متوقف شود. خود را خارج می گردند منفی نفرت و سمیت واقعا لازم نیست در حال حاضر. برخی از احترام به رفتگان. واقعا….”

او همچنین نوشت: “برخی از مردم فقط نفرت انگیز و همیشه خواهد بود.”

در ضمن, Sonam بود اسبق مرگ Sushant با به اشتراک گذاشتن عکس خود را در Instagram صفحه. او نوشت: “من امیدوارم که شما پیدا کردن صلح”.

Sushant گذشت در روز یکشنبه است که 14 ژوئن 2020. مرگ به علت خودکشی. این بازیگر دارای آخرین فیلم که هنوز منتشر نشده. این فیلم با عنوان Dil Bechara است Hindi بازسازی هالیوود فیلم The Fault in our Stars.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de