#BlackLivesMatter: Twitter, Instagram تغییر لوگو پس از جورج فلوید مرگ

رسانه های اجتماعی پر شده است از اخبار قتل یک غیر مسلح آفریقایی-آمریکایی توسط یک پلیس سفید پوست در بازداشت پلیس.

این حادثه موجب اعتراضات گسترده در سراسر ایالات متحده و تقریبا 40 شهرستانها و واشنگتن دی سی در سراسر چهره ما تحمیل حکومت در روز یکشنبه.

هشتگهای مانند #BlackLivesMatter #WorldAgainstRacism, #ICantBreathe و #پل می روند در تمام سیستم عامل رسانه های اجتماعی از چند روز گذشته.

رسانه های اجتماعی غول توییتر جلو آمد به بحث در مورد این موضوع و آن تغییر کرده است تصویر نمایش. جدید تصویر صفحه نمایش نشان می دهد توییتر را یاد پرنده آبی تبدیل به سیاه و سفید رنگی پرنده می باشد.

آن را نیز تغییر کرده زیستی که در حال حاضر می گوید: #BlackLivesMatter با emojis از رنگ مردم مشت.

width: 600px; height: 396px;

پس قدم به قدم از Twitter, Instagram آن تغییر کرده است تصویر نمایش و پوشش تصویر به سیاه و سفید. پوشش تصویر می گوید: ‘#ShareBlackStories’.

width: 650px; height: 270px;

توییتر قبلا به اشتراک گذاشته تصویر که خواندن #BlackLivesMatter با یک عنوان که می گوید:”نژاد پرستی نیست پایبند به اجتماعی فاصله. در میان در حال حاضر در حال رشد ترس و عدم اطمینان در اطراف همه گیر این هفته دوباره به ارمغان آورد با توجه به چیزی شاید بیشتر فراگیر: دیرینه نژاد پرستی و بی عدالتی مواجه شده سیاه و سفید و قهوه ای مردم به صورت روزانه است.”

درک چوین, مینیاپولیس, افسر پلیس بود به اتهام قتل به مرگ 46 ساله جورج فلوید پس از یک ویدئو کلیپ از افسر زانو در Floyd گردن ایجاد موجی از اعتراضات در سراسر کشور.

به زودی پس از فلوید مرگ در بازداشت پلیس آخرین مارس 25, شهرهای دوقلو از مینیاپولیس و سنت Paul فوران در تظاهرات گسترده که بعد از گسترش در سراسر کشور است.

در شب جمعه در واشنگتن دی سی آمریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خلاصه با عجله به کاخ سفید در پناهگاه های زیرزمینی پس از معترضان با تجمع در مقابل ساختمان کاخ سفید است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>