عکس: چاک برتون (AP تصاویر )

من باید بگویم من حداقل کمی تضاد در مورد این یکی.

از یک سو واشنگتن ردسکینز هنوز هم که هنوز است به تغییر نام خود را با وجود شرایط” تاریخ کثیف و که مطالعات نشان داده اند که بیش از نیمی از آمریکایی های بومی پیدا کردن آن را توهین آمیز.

تبلیغات

از سوی دیگر, من فقط عاشق دیدن زنان سیاه شکستن موانع و قرار دادن در موقعیت های قدرت.

با توجه به Redskins سیم-ایالات متحده آمریکا امروزواشنگتن ردسکینز ممکن است ساخت NFL تاریخ استخدام جنیفر پادشاه به تیم مربیگری کارکنان. پادشاه که مشغول به کار به عنوان یک کارآموز مربیگری در زیر ران ریورا در سال 2017 با Carolina Panthers خواهد بود اولین بار سیاه مربی در لیگ و زن چهارم به طور کلی.

برای کمی بیشتر تاریخ شاه: او با بازی سافت بال و بسکتبال در Guilford کالج در کارولینای شمالی و همچنین زنان فوتبال داد که در آن او موفق به کسب یک قهرمانی ملی با نیویورک کوسه. به عنوان یک مربی بسکتبال رهبری Johnson & Wales به ایالات متحده Collegiate Athletic Association قهرمانی ملی در سال 2018 به گفته واشنگتن پست. او گفت: در Carolina Panthers وب سایت که در آن سال Pro کاسه او ملاقات کرد ریورا در یک فروم به معنای برای زنان به ایجاد این نوع اتصالات با لیگ. او را دعوت به صحبت می کنند به این تیم و در نهایت او را دعوت به یک کارآموز مربیگری.

معلوم نیست دقیقا چه موقعیت پادشاه خواهد مربی برای ردسکینز اما Redskin سیم حدس است که او به احتمال زیاد در نقش یک حمله دستیار تحت اسکات ترنر منجر شود.

تبلیغات

با توجه به ورزشی‘s Rhiannon واکر آنچه مشخص است این است که دو منابع گفته اند که پادشاه خواهد شد پیوستن به ردسکینز کارکنان مربیگری این سال است.

پادشاه اولین فرصت به مربی در NFL سطح در آمد در طول سال 2017 Pro کاسه زمانی که ریورا پنترز کارولینای مربی او را ملاقات کرد و او را به عنوان یک کارآموز مربیگری از minicamp تازه کار در ماه مه به بازی های پیش فصل در ماه اوت است.

Hines Ward, رئیس, فوتبال, توسعه در خارج از فوتبال آمریکایی به ارمغان آورد او را به آریزونا Hotshots به عنوان دستیار گسترده ای از گیرنده های مربی است. او سومین مربی زن در لیگ و تنها در جرم.

تبلیغات

بنابراین ارائه شده است که منابع اطلاعاتی دقیق است, به نظر می رسد که این یک هفته خوب برای سیاه و سفید زنان تحت سلطه مرد عرصه ورزش. در واقع این اخبار می آید در همان هفته که WWE (کشتی سرگرمی جهانی) اعلام کرد که آنها در حال استقبال آجا اسمیت به عنوان لیگ را اول وقت زن آفریقایی آمریکایی داوربا توجه به سی ان ان.

“این بزرگترین لحظه زندگی من” اسمیت گفت: از طریق اشک پس از دره عمیق و باریک Ceman, مدیر ارشد, استعداد و توسعه و به او گفت که او رسما به استخدام. “پس از این پلت فرم به عنوان یک زن به عنوان یک زن از رنگ است که واقعا یک افتخار است و من خیلی خدا را شکر به داده و این لحظه است.”

تبلیغات

“عشق و حمایت خود را در طول سال بدست من به این لحظه. این است که بزرگتر از من است. به دنبال یک رویا است. به تاریخ است. و من فقط گرفتن آغاز شده است. ما می توانید آن را تمام و من مفتخر به روشنایی راه است. بیایید جهان را تغییر دهید! #BlackGirlMagic” او هنوز توییتی.

تبلیغات

#BlackGirlMagic واقع است. ورزش جهان فقط یک کمی بیشتر روح این هفته است. من فقط دوست دارم به آن را ببینید. من حتی اجازه ردسکینز’ problematicness اسلاید… در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im