زن سیاه و سفید به ضرب گلوله به مرگ توسط پلیس, پلیس, خشم دوم که مشکوک از زندان آزاد شد


Illustration for article titled Black Woman Shot to Death by Cops, Cops Outraged That Second Suspect Was Released From Jail

تصویر: Breonna تیلور (WHAS 11)

در تاریخ 13 مارس در Louisville, Ky, 26 ساله Breonna تیلور به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در آنچه به نظر می رسد یک botched حمله پلیس به عنوان افسر از لویی مترو اداره پلیس اقدام به اجرای یک حکم جستجو در خانه مشکوک یک قاچاقچی مواد مخدر.

در حال حاضر WDRB.com گزارش می دهد که این اتحادیه به نمایندگی از LMPD افسران است انتقاد یک کنتاکی قاضی برای آزادی از زندان کنت واکر مظنون که افسران ادعا آغاز ضربات پنالتی که باعث تیلور مرگ قرار داده یک پلیس در بیمارستان است.

تبلیغات

از WDRB:

واکر 27 بود به اتهام اقدام به قتل یک افسر پلیس پس از او به ضرب گلوله گروهبان. جان Mattingly در پا به عنوان پلیس خدمت یک حکم جستجو در طی یک مبارزه با مواد مخدر تحقیق در یک آپارتمان در اسپرینگفیلد رانندگی در ساعت 1 صبح در مارس 13, پلیس گفت:.

یک زن مظنون به ضرب گلوله کشته شد و پس از سه LMPD ماموران آتش بازگشت رئیس استیو کنراد گفته است.

در روز پنج شنبه, Jefferson, مدار قاضی دادگاه Olu Stevens کاهش واکر باند از 250.000 دلار پول نقد به خانه حبس.

تبلیغات

واکر وکیل راب Eggert می گوید یک داستان متفاوت در مورد تیراندازی.

وکیل مدافع راب Eggert گفت: پلیس پشت سر هم در تیلور خانه بدون حضور خود را اعلام و اخراج حداقل 22 بار با گلوله رفتن به آپارتمان همسایه و “این باور نکردنی بود که خانم تیلور تنها کشته شدند.”

“تا به حال Breonna تیلور کشته شده اند توسط هر کسی به جز پلیس فرد یا افراد مسئول مرگ او می شده اند به اتهام یک قتل” Eggert گفت: در یک دادگاه سند همچنین ادعا واکر “قربانی پلیس در آوریم.”

تبلیغات

با توجه به Eggert وجود دارد داروهای موجود در خانه و واکر بود که هدف از حکم جستجو.

تیلور خانواده نیز رنگ های مختلف تصویر مشخص هر دو تیلور و واکر که سیاه و سفید (من فکر نمی کنم نیاز به توضیح دهد که چرا که مربوطه) به عنوان گناه گفتن خبرنگاران آنها به دور از جنایتکاران.

تبلیغات

“این دو بچه های خوب” گفت: بیانکا Austin Taylor عمه. “این بی کفایت کار پلیس است. خواهرزاده من از دست زندگی او بیش از این است.” او ادامه داد: “این دو نمی شد فروشندگان مواد مخدر. این فقط حس را ندارد به ما در همه.”

با توجه به WHAS 11Austin به خبرنگاران گفت که تیلور خبره EMT, هرگز خطر sullying او و یا خانواده اش نام خوب بودن درگیر در خرید و فروش مواد مخدر.

تبلیغات

“او در حال حاضر انجام شده و گواهی EMT برای شهر لوییویل و در حال حاضر مشغول به کار برای UofL به عنوان یک تکنولوژی پزشکی. این است که یک زن که قربانی زندگی خود و خانواده و اخلاق و ارزش ها به فروش مواد مخدر در خیابان.”

خانواده همچنین گفت که واکر ثبت نام تفنگ مالک است و او در دفاع از خود غافل است که او در تیراندازی پلیس.

تبلیغات

سام Aguiar, یک وکیل به نمایندگی از تیلور خانواده گفت: ماموران به دنبال شخص دیگری به طور کامل و شک در حال حاضر دستگیر شده است در یک حمله جداگانه قبل از تیراندازی رخ داده است.

“چیزی رفت وحشتناکی اشتباه” Aguiar گفت. “این به وضوح یک botched اجرای حکم.”

تبلیغات

افسران (طبق معمول) حفظ کند که آنها هیچ کار اشتباهی انجام داد. آنها ادعا می کنند که بارها و بارها در درب زدم و اعلام کرد خود را به عنوان افسران—یک چیزی که همه ما باید کلمه خود را برای پس از آنها پوشیده نیست بدن دوربین زیرا آنها از اعضای گروه جنایی ممنوعیت تقسیم و به دلایل غیر قابل توضیح افسران در این بخش نمی پوشند بدن-کم.

همسایه از خانه که در آن تیراندازی رخ داده است گفت: در یک استشهاد که او شنیده صدای شلیک گلوله و واکر خواستار کمک کند اما او هرگز شنیده کسی اعلام خود به عنوان پلیس.

تبلیغات

البته همه این پرچم قرمز پرواز در هر جهت این مورد هیچ کاری نمی کند برای منصرف کردن ماموران از تاسف خوردن و علنا محکوم واکر انتشار.

رئیس کنراد نمی خواهد صحبت در مورد “حادثه که منجر به خانم تیلور مرگ” از آنجا که هنوز تحقیقات جاری اما او تا به حال مقدار زیادی برای گفتن به WDRB در مورد واکر بودن اجازه از قفل کردن.

تبلیغات

“من قطعا درک نیاز به مطمئن شوید که ما در حال انتشار کسانی که نمی یک خطر برای جامعه ما از این زندان به خصوص که ما در صورت وقوع COVID-19,” کنراد نوشت: در یک ایمیل. “اما آن سخت است برای من برای دیدن چگونه یک مرد متهم به تیراندازی یک افسر پلیس می افتد که ریسک پایین رده و من بسیار نا امید شده توسط آقای واکر انتشار به خانه حبس.”

رودخانه شهر FOP رایان نیکولز در زمان به Facebook در روز جمعه برای ابراز خشم و انزجار خود را در واکر انتشار و به انتقاد قاضی به طور مستقیم.

تبلیغات

“نه تنها او را به یک تهدید برای مردان و زنان از اجرای قانون اما او نیز شمار قابل توجهی خطر به طy ما محافظت می کند! صفحه اصلی حبس طراحی نشده بود برای خشن ترین مجرم! من به محکوم کردن اقدامات قاضی Olu استیونز.”

در افسر-درگیر تیراندازی پلیس هستند و تقریبا همیشه به نفع شک. در این مورد ما دو “مظنون” با هیچ سابقه شناخته شده از خرید و فروش مواد مخدر و وکلای دفاع گفت: بدون مواد مخدر پیدا شد یک همسایه گفت: آنها شنیده واکر خواستار کمک کند اما هیچ افسران خود را شناسایی و بدون بدن-طب مکمل و جایگزین فیلم را ثابت کند در غیر این صورت.

تبلیغات

و در پایان ما Breonna تیلور که زندگی نمی کنند به او بگویید که طرف داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im