سیاه و سفید به آینده: این دانشمند ممکن است کلید به سفر در زمان

رونالد Mallettیک فیزیکدان نظری و استاد بازنشسته فیزیک در دانشگاه کانکتیکات ادعا می کند که این راه حل به سفر در زمان.

“من در واقع حل انیشتین میدان گرانشی معادله” Mallett گفت: ریشه.

تبلیغات

کار خود را به رسمیت شناخته شده در سطح جهان و به طور گسترده ای اذعان کرد جامعه علمی است. این کشف و جاده ای به آن شده است به خوبی مستند شده در مصاحبه های متعدد مستند و ران خود کتاب مسافر زمان.

“من راه حل برای معادلات خود را نشان داد که یک گردش پرتو نور را در واقع علت فضا و زمان برای تبدیل شدن به پیچیده می گوید:” Mallett. “در نهایت که پیچش فضا اگر آن را بزرگ به اندازه کافی ممکن است منجر به پیچش زمان به یک حلقه است که می تواند اجازه می دهد تا امکان سفر در زمان و یا ارسال اطلاعات به گذشته است. و من بود که دستیابی به موفقیت.”

Mallett هیچ غریبه ای به تاریخ ساخت. به عنوان اولین سیاه دانشمند به کار در UConn و یکی از چند سیاه فیزیکدانان در این زمینه در طول سال های اولیه خود را ساخت و دستیابی به موفقیت در زمان سفر می تواند جای او را در سمت راست خط با بت خود را آلبرت اینشتین.

برای او این کار شخصی است. او انگیزه تحصیل در زمان سفر آغاز شد و پس از مرگ پدرش به عنوان یک پسر جوان است. “من فکر کردم اگر من می تواند بازگشت به گذشته, من می توانم او را دوباره ببینم و شاید جلوگیری از آنچه که قرار بود به اتفاق می افتد,” او می گوید. “به طوری که شد عشق من.”

تبلیغات

یک جوان رونالد Mallett و خانواده اش در برانکس پارک.
عکس: حسن نیت ارائه میدهد از رونالد Mallett

پتک نشستم با ریشه به توضیح نظریه خود را و آنچه که آن را به سفر در زمان به واقعیت در طول عمر ما در این ویدئو بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>