سیاه, شنا عضو تیم تحت پیگرد پلیس برای قرار دادن تفنگ به سر خود را پس از اشتباه او را به صورت مشکوک و در ادامه به بازداشت او پس از تحقق آنها در اشتباه بودند


تصویر: WGN9

امروز در قسمت گه مردم سیاه و سفید نمی تواند انجام دهد بدون اینکه مورد آزار و اذیت و سرکوب ما خواهید بود با اضافه کردن به لیست: استراحت.

با توجه به WGN 9این ACLU of Illinois واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال علیه شش افسر از بخش های مختلفی در منطقه چهار شهر به نمایندگی از Jaylan ساقی عضو Eastern Illinois University شنا تیم بیش از یک حادثه رخ داده است که کمتر از یک سال پیش در ماه فوریه 2019.

تبلیغات

با توجه به کت و شلوار, در فوریه. 24, 2019, Butler, سفر با تیم خود را با اتوبوس از داکوتای جنوبی.

“مدت کوتاهی پس از 8:00 p. m., اتوبوس کشیده بر روی یک نمای جاده خاموش ایالتی 80 در نزدیکی ایست مولین ایلینوی. Jaylan و چند تن از هم تیمی های چپ اتوبوس به کشش پاهای خود را” با توجه به آیتالله سیستانی بیانیه.

ساقی و هم تیمی های خود بودند با گرفتن عکس های سلفی با نشانه های جاده ای و در غیر این صورت مراقبت خود را لعنت کسب و کار هنگامی که با توجه به کت و شلوار و پلیس با محاصره منطقه با اسلحه کشیده و یک افسر با قرار دادن یک اسلحه به Buttler ،

با توجه به بیانیه ای از ACLU Butler “قرار دادن دست خود را کاهش یافته است تلفن همراه خود را و کاهش یافته و به زانو خود را. … در حالی که یک افسر پلیس او دیگر افسران دوخته و او را به زمین با فشار دادن یک زانو به Jaylan را به عقب و فشار پایین در Jaylan گردن. یک افسر دیگر پس از آن برگزار شد و تفنگ خود را به Jaylan را پیشانی و تهدید به خود [expletive] سر’ اگر او منتقل شده است.”

تبلیغات

این بیانیه در ادامه گفت که این تیم راننده اتوبوس و Jaylan مربی خارج شد اتوبوس به ماموران Jaylan بخشی از EIU تیم شنا.

“ماموران به سرعت متوجه شدم که Jaylan نبود شک دارم که آنها به دنبال آن بودند و هیچ مشکلی انجام داده بود اما به جای او را آزاد و عذرخواهی ماموران جستجو جیب خود قرار داده و او هنوز بسر برده است — در پشت یک وسیله نقلیه پلیس. پس از چند دقیقه ماموران منتشر شد اما تنها پس از وادار کردن Jaylan به ارائه کارت شناسایی عکس دار.”

تبلیغات

از WGN:

ساقی است تحت پیگرد ماموران از همتون اداره پلیس در ایست مولین اداره پلیس و Rock Island County Sheriff را به صورت نادرست بازداشت, بازداشت بیش از حد و استفاده بیش از حد از زور.

مورد انتظار است در ایالات متحده دادگاه منطقه مرکزی منطقه از ایالت ایلینوی است.

The Rock Island County وکیل دولت است از دو نماینده به نام در طرح دعوی در دادگاه.

دفتر پاسخ نمی دهند به WGN جدید را درخواست دهید.

با توجه به NBC Chicagoساقی که بود 19 در زمان حادثه گفت: اعزام-Rock Island آرگوس “پدرم به من آموخت در سن جوانی چه باید بکنید هنگامی که شما در حال متوقف شده توسط پلیس – توقف فورا قرار دادن دست خود را از بالا رها کردن هر چیزی که شما در حال نگه داشتن و رها کردن به زانو خود را. من امیدوار من هرگز مجبور به استفاده از این مشاوره در زندگی من است که تغییر در ثانیه است.”

تبلیغات

راننده اتوبوس تاد Slingerland نیز صحبت کرد و به خبرنگاران برای اعزام-آرگوس در مورد این حادثه.

“من نشستن در صندلی راننده در حال انتظار برای پدر و مادر برای دریافت وجود دارد و Jaylan بود یکی از آخرین به عقب بر گردیم در اتوبوس” Slingerland گفت. “یک ماشین فریاد زد و من شروع به پریدن کرد از اتوبوس دانستن چیزی پایین بود که نباید پایین رفتن.

تبلیغات

“همانطور که من شدم دوم ماشین پلیس آمد و فریاد.”

“یک افسر گفتن بود Jaylan بودند و قصد دستگیری او را برای مقاومت در برابر اما چگونه می تواند آنها را بازداشت او را برای چیزی که او تا به حال انجام داده است؟” Slingerland پرسید. “خود بهانه ای (برای گرفتن ساقی به حضانت) این بود که آنها فکر می کردند این اتوبوس برگزار می شد گروگان.

تبلیغات

“من تا به حال همه چراغ در پس اتوبوس روشن شد ، اتوبوس بود EIU در سمت و Jaylan پوشیده بود یک EIU ژاکت. من به آنها گفتم به کلانتر بیش از وجود دارد چرا که این یک اشتباه بسیار بزرگ.

“آنها گفتند کلانتر مشغول بود با یک فعال-تیرانداز رویداد است.”

چه شک پلیس به دنبال انجام داده بود به موقع با عجله به عمل ساقی نامشخص است. چگونه (نوسان) افسران اشتباه یک مرد با پوشیدن او شنا تیم را کت و ایستاده در کنار یک مجسمه با تیم آرم گچ بری بر روی آن برای آنها مشکوک است و نیز ناشناخته است. آنچه مشخص است این است که آسیب پلیس انجام داده اند به خود را قربانی unsuspecting در.

تبلیغات

آیتالله سیستانی می گوید: ساقی شروع به دیدن یک درمانگر برای رسیدگی به تروما و افسردگی او را تحمل پس از حادثه است.

“من ترسیده بود و افسرده. من به یاد داشته باشید نشستن در کلاس روز بعد به کبودی بر روی مچ دست من و دوباره پخش رویدادهای آن شب گفت:” Jaylan. “در حال حاضر هر زمان که من می بینم یک افسر پلیس من احساس نمی امن—من احساس ترس و اضطراب است.”

تبلیغات

به خدا من امیدوارم که ساقی برنده است. من خیلی خسته ام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de