سیاه اهالی کارولینای جنوبی به جو بایدن: شما در حال خوش آمدید


دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن, همراه با پدر, اشلی, بایدن, سمت چپ و جیل بایدن ارائه اظهارات اولیه او در شب انتخابات رویداد در کلمبیا, کارولینای جنوبی در فوریه 29, 2020.
عکس: جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ

کلمبیا, S. C.—چهار شنبه در کارولینای جنوبی رفت و به عنوان انتظار می رود. جو بایدن برنده دولت در یک زمین لغزش و سیاه عامیانه در تمام براکت سن مورد علاقه معاون رئیس جمهور سابق بیش از وزیر بهداشت ، برنی ساندرز و بقیه دموکراتیک اولیه بسته.

سیاه رای دهندگان ساخته شده یک چیز بسیار روشن به ریشه من به عنوان سفر دولت این هفته: جو بایدن نزدیکترین چیز به اوباما و ما نمی گذشت تا او برای هر کسی است. خروج نظرسنجی پشت کردن کلمات خود را.

تبلیغات

سه نفر از پنج سیاه رای دهندگان حمایت بایدن در مقایسه با فقط 1 از 5 رای دهندگان برای برنی با توجه به سی ان ان خروج نظرسنجی. بیش از دو سوم از مردم سیاه و سفید بیش از 60 پشتیبانی بایدن اما ساندرز لبه او را با رای دهندگان کمتر از 30. ساندرز کردم و 38 درصد از آنها در حالی که بایدن دستگیر حدود 36 درصد از کسانی رای دهندگان.

ان بی سی نیوز گزارش که بیش از 56 درصد اولیه را برانگیخت در کارولینای جنوبی شد آفریقایی-آمریکایی است. آنچه که به خصوص در گفتن از ان بی سی نیوز, رای گیری شد چقدر سابق باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا طنین انداز سیاه و رای دهندگان ذهن در مقایسه با آنهایی که سفید.

“دو نفر از رای دهندگان گفت: آنها می خواهند به بازگشت به اوباما در سیاست, در حالی که کثرت سفید دموکرات و 41 درصد گفت: آنها به دنبال یک رئیس جمهور خواهد شد که دنبال لیبرال تر سیاست های” ان بی سی نیوز در بر داشت.

چیزی که ما باید مراقب باشید در مورد این است که در حالی که سیاه و رای دهندگان قطعا تعیین اگر بایدن برنده نامزدی, پیروزی خود را در کارولینای جنوبی به هیچ وجه مهر و موم معامله برای او. سیاه رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی ندارد و همان اولویت ها به عنوان کسانی که در میشیگان و یا شهر نیویورک ، در سال 2016 به عنوان مثال Sanders, شانس بهتر در برخی از میانه متحده از هیلاری کلینتون ، که می تواند ثابت کند درست در سال 2020 است. همچنین نگه داشتن در ذهن است که ساندرز به خوبی انجام می دهند با Latinx رای دهندگان به عنوان نوادا به ما نشان داد که در آن قفقاز. سه شنبه خواهد شد از ویژگی های ایالات مانند کالیفرنیا و تگزاس با بزرگ Latinx رای گیری جمعیت است که می تواند کمک ساندرز جبران ضرر خود با رای دهندگان اگر روند از نوادا ادامه خواهد داد.

تبلیغات

و برنی می تواند به خوبی در برخی از ایالت ها با سیاه و سفید رای دهندگان اگر آنها در اعداد بزرگ به حمایت از او. است که مشکل اصلی. سیاه millennials مانند برنی و حتی رای دادن برای او اما نه به اندازه کافی به اندازه کافی بزرگ اعداد به رقابت با پدر و مادر خود و اعضای خانواده که پشت بایدن.

روشن, مردم سیاه و سفید مانند برنی فقط خوب است. این درست است که آنها تمایل دارند در واقع رای به نامزدهای دیگر آنها ترجیح می دهند بیش از او. مبارزات انتخاباتی خود را از سال 2016 و 2020 یک فشار خود را favorability با رای دهندگان است که در واقع درست است. مسئله این است که یک تفاوت وجود دارد بین favorability و رای در صندوق های رای و اگر این روند در کارولینای جنوبی همچنان به سوپر سهشنبه, آن می تواند به تضعیف تلاش های خود را برای پرچ نامزدی که او را رقابتی تر در حال حاضر از او نزدیک به چهار سال پیش است.

تبلیغات

در حال حاضر به نظر می رسد دو فرد مسابقه.

سناتور. الیزابت وارن در حال تلاش برای به دست آوردن کشش برای طیف گسترده ای از دلایل به عنوان ریشه قبلا گزارش شده; اما او در نظرسنجی بسیار خوبی در کالیفرنیا و اولیه می تواند او را بسیار مورد نیاز بالابر اگر او حداقل مکان دوم. پیت Buttigieg تنها دو درصد از رای در کارولینای جنوبی است. سناتور. ctq را بدتر با یک درصد از رای دهندگان با توجه به خروج نظرسنجی.

تبلیغات

مبارزات انتخاباتی خود را به زودی خواهد مرد اگر آنها نمی, آیا بهتر—و هیچ نشانه ای وجود دارد که هر دو خواهد شد.

و ریشه در تام Steyer دیده بان حزب در کلمبیا هنگامی که کلمه شکست را بر روی صفحه نمایش بزرگ است که تاجر بود انداختن بیرون از مبارزات انتخاباتی. Steyer نمی بازگشت که (خدا را شکر!), اما DJ پیش بینی ، غذا خوب بود و آزاد وجود دارد مشروب وجود دارد که.

تبلیغات

آنچه ما را یاد بگیرند این است که جو بایدن در شکار و او هرگز به مراتب پشت سر همانطور که همه گفته های او بود. او نه یک پرچ برای نامزدی, اما او بسیار است در ابتدا به رقابت با برنی برای پیشتاز نقطه ورود سه شنبه.

تبلیغات

او سیاه و سفید رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی که به خاطر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>