چرا فرزندان ما در معرض حیاتی کمک های ساخته شده توسط آمریکایی های آفریقایی تبار به سمت استقلال و شکل گیری ایالات متحده آمریکا? نام مانند Crispus Attucks, Phillis Wheatley, پیتر سالم و جیمز Armistead لافایت باید ذکر شود در کنار بنیانگذاران آمریکا است.

افسانه بسکتبال نویسنده پرفروش و چرم گاومیش تاریخ Kareem Abdul-Jabbar تیمی با تاریخچه کانال برای ایجاد سیاه Patriots: قهرمانان انقلاب. یک ساعته مستند سهام آفریقایی-آمریکایی تجربه در طول جنگ انقلاب و به ندرت داستان از این نادیده گرفته قهرمانان که به کمک ایجاد این کشور است.

“بسیاری از مردم ناراحت کننده با تصدیق کرد که سیاه پوستان را یک خطر در کشور ما و کمک کرده و سزاوار بهتر از درمان” Abdul-Jabbar می رود می گویند “جنگ انقلابی دوره مهم است به دلیل آن است که ظهور امریکا است. یکی از مهم ترین کشورها در جهان است و ما نمی دانید که بسیار در مورد آنچه که آمریکایی های سیاه و سفید کمک به این تلاش است.”

تبلیغات

در ویدئو بالا NBA بالاترین گلزن تمام دوران مورد بحث برخی از این آمار و ارقام اهمیت مستند و شخصی خود را از تاریخ است. مستند برتر خواهد شد در تاریخ شنبه 10 p. m. ET/PT.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im