سیاه و سفید فیلم جمعه ها: عشق جونز یاد سیاه عشق فیلم اما برای من شکر قهوه ای است, بز


تصویر: شکر قهوه ای (YouTube)

دهه 1990 و اوایل aughts شد زمان خوبی برای فیلم است. از Boyz n The Hood به Menace II Society به چه چیزی عشق رو برای انجام با آن به خواب کلاسیک مانند چوبتقریبا هر سال ما رو چند پیش بینی کردن سیاه فیلم است که به ما نشان داد که برخی از نسخه های سیاهی وجود داشت که در جوامع ما. در سال 1997 در طول سال آخر دبیرستان عشق جونز کاهش یافته است و این امر (شایسته) تبدیل شویم عاشقانه فیلم برای بسیاری از ما—هر چند نه به من و من به شما توضیح دهد که چرا.

نوشته و کارگردانی شده توسط تئودور, Witcher, عشق جونز ویژه شاعران غیرمتعارف homies و شب در وحشی خرگوش. آن را با تمرکز بر این نوع از عشق که در آن شما بحث عشق و چیزهای عمیق و کسی که همیشه به حال یک درام در این نزدیکی هست.

تبلیغات

و وجود دارد نیا و “یک بلوز برای نینا” و Larenz Tate به عنوان داریوش Lovehall یک رنسانس با proclivities برای موسیقی, شعر, هنر, عکاسی, و غیره. داریوش به نمایندگی از نوع هوشمند, سیاه, شخص, ما تا به حال دیده نشده در فیلم, و او به نمایندگی از بسیاری از آنچه که من فکر کردم من می خواستم به خصوص در طول سال کالج که آمد بر روی پاشنه از عشق جونز’ انتشار. در حالی که شعر کافه ها وجود داشته و نوشتن شعر بد برای برنده شدن عواطف زنان روش به عنوان قدیمی به عنوان زمان تقریبا هر شخص من می دانم که یک شاعر و من مطمئن هستم که برخی از این دلیل است که از عشق جونز. عشق جونز نیست مورد علاقه من, سیاه و سفید, عشق, فیلم, اما من می تواند به طور کامل درک و چرا از آن خواهد بود برای بسیاری از ما که سن و یا در حال حاضر در حال رشد در ’90s.

برای من هر چند که عنوان می رود مستقیما به شکر قهوه ای ، 2002 فیلم نوشته شده توسط مایکل الیوت و Rick Famuyiwa—که او نیز به کارگردانی و مسئول یکی از دیگر faves, 1999 را چوب. در حالی که عشق جونز تبدیل شده و من را به طور موقت شاعر و سهوا پیشگام عشق من برای نوشتن من بود و من در حال حاضر هیپ هاپ سر در قلب است. من یکی از کسانی که ممکن است به شما بگویم که هیپ هاپ است که اولین عشق من—مهم نیست که چقدر شاخی آن را برای تلفن های موبایل—و مطلقا به این معنی است.

شکر قهوه ای است, خنده دار مربوطه به عنوان جهنم به صنعت هیپ هاپ در زمان سرگرم کننده پر از dope, موسیقی, ویژگی های بازیکنان NBA که رپ تکه از تن از خواننده های رپ Hot97 شهر نیویورک ، و در حالی که Diggs, ستاره فیلم سکسی تلاش برای رپ در پارک بود cringeworthy او و Sanaa Lathan تا به حال شگفت انگیز شیمی در فیلم ها و تقریبا هر چیز دیگری هیپ هاپ محور احساس واقعی و معتبر و دوره مناسب است. حتی در Rawkus سوابق زمانی که سیمون (با بازی Wendell Pierce) گفت Dre (Diggs) است که او در تلاش برای نگه داشتن آن واقعی او در تلاش برای نگه داشتن آن را سودآور و اگر Dre می خواستم به نگه داشتن آن واقعی او نیاز به رفتن به Rawkus سوابق.

این هیپ هاپ سگ خالدار را shenanigans به یک سطح کاملا جدید بر روی صفحه نمایش به عنوان به خوبی به خصوص با توجه به ماهیت تجاری هیپ هاپ در اوایل ’00s. یک غلط انداز گروه ساخته شده به فروش میلیون ها پرونده بود نه یک پوچی; چه چیزی رن و ده نشان داده بود و هر دو خنده دار و همه بیش از حد آشنا برای بسیاری از ما زندگی می کنند و تنفس که هیپ هاپ زندگی است. و Mos Def and Queen Latifah, دو خواننده های رپ در فیلم (رپرهای مصرف بیش سینما/تلویزیون نقش یک چیز) در واقع ارزش افزوده از آنجا که آنها هر دو کامل در نقش خود است. Mos بازی up-and-coming رپ که Dre تصمیم به سهام کار خود را در. از آن ساخته شده حس.

تبلیغات

حرفه ای, دیدن Dre و سید شاو (Sanaa Lathan) ساخت راه خود را در هیپ هاپ بدون اینکه خواننده های رپ—Dre به عنوان exec و سید به عنوان روزنامه نگار-تبدیل-سردبیر XXL—احساس مانند آنچه که من می خواستم زندگی من شبیه است. من که قرار بود به آن را به عنوان یک خواننده رپ, اما من می تواند به شرکت در این فرهنگ از راه های دیگر و تبدیل شدن به یک نویسنده و اختصاص مقدار قابل توجهی از فضا به هیپ هاپ مانند سید بود چه شد سفر شخصی خود من.

شکر قهوه ایبه عنوان خنده دار به عنوان آن است که یک داستان از عشق بین Dre و سید که نشان دهنده هیپ هاپ به هر یک از دیگر. آنها سقوط در عشق با یکدیگر از طریق هیپ هاپ و آن را سنگ بنای دوستی و زندگی است. و فقط به عنوان مردمی استدلال می کنند در همه زمان در مورد موسیقی هیپ هاپ همیشه می یابد راه خود را در خانه مانند Dre و سید انجام پایان حتی اگر اببس و جریان تلاش برای مش دنیای واقعی هیپ هاپ و کسب و کار از هیپ هاپ در راه و باز کردن آنها را به روابط جدید و عشق است.

تبلیغات

هنگامی که شما عامل در موسیقی متن از جمله این آهنگ ها توسط Blackalicious که رسما منتشر شد موسیقی متن فیلم (“من احساس می کنم که راه” و “یک روز” از فروزان پیکان آلبوم ها کاملا قرار داده شده) شما می توانید یک فیلم در مورد عشق و هیپ هاپ انجام می شود در راه معتبر حتی اگر آن را کمی شاخی در بخش است. شکر قهوه ای صحبت می کند به طور مستقیم به کسی که بودم و که من می خواستم به در اوایل ’00s. به همین دلیل آن را همیشه خواهد بود بز سیاه عشق فیلم برای من چون هیپ هاپ تو عشق زندگی من است.

بله میشم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im