سیاه و سفید فیلم روزهای جمعه: من احتمالا نقل قول چوب بیش از هر دیگر سیاه و سفید فیلم


عکس: چوب (YouTube)

اگر شما از من بپرسید چه بیشتر کردنی سیاه, فیلم تمام دوران است, من می خواهم بگویم بدون تردید آینده برای امریکا. بنابراین بسیاری از فیلم عبارات نمادین و به سادگی بخشی از فرهنگ پاپ در این نقطه است. وقتی کسی را مو به نظر می رسد به خصوص تازه, مرسوم است به سخن گفتن در آب میوه و انواع توت ها است که باید بخشی از موهای خود را از رژيم.

“چه چیزی است ؟ مخملی؟” کلاسیک.

“بیمار کرگدن pizzle.” کلاسیک.

شوت من می دانم که فرانک سیناترا یکی از چند که می دانستند که جو لوئیس موفق به آن را به 137 سال و شمارش.

تبلیغات

محمد علی? Eh. او خورد و او را به نام رس من gon’ او تماس خاک رس.

کل فیلم است که واقعا یک نقل قول ماشین. منظورم این است که لعنت و شرم و چه آنها که به سگ. اما من می تواند شما اجازه می در بر کمی راز ؟ برای تمام کلاسیک و فراموش نشدنی به نقل از در که فیلم آن را یکی از پسران من و من نقل قول شده و اشاره شده است. این فیلم خواهد بود, دست پایین چوب.

تبلیغات

چه چوب از شما بپرسم ؟ (من واقعا امیدوارم که شما نمی خواسته این.) چوب است که در سال 1999 coming-of-age مجموعه فیلم در اینگلوود کالیفرنیا. (همچنین شناخته شده به عنوان چوب) بازیگران, ستاره فیلم سکسی Diggs (Ro), Omar Epps (Mike) و Richard T. Jones (Slim)—اگر این فیلم درست است ستاره ها مردمی بازی نسخه های جوان از آنها را—به علاوه Malinda Williams (Alicia). آن را احتمالا بهترین homie فیلم سیاه و سفید, سینمایی, جهان, و اگر آن را نمی, آن است که فیلم (همراه با شکر قهوه ای) که خود را حفظ رزونانس با من بیشتر در طول سال. سه نفر بازی جوان Ro مایک و باریک—ترنت کامرون, Sean Nelson و Duane فینلی—تا به حال بسیار طبیعی و شیمی و به نظر می رسید در واقع شبیه به یکدیگر به اندازه کافی است که خود را shenanigans شد و کاملا قابل باور است.

هنگامی که شما اضافه کردن در underrated ترین سیاه شخصیت فیلم در تمام دوران آلیشیا برادر بزرگ و محله خون عضو باند استیسی (با بازی شگفت آور د’Aundre اوراق قرضه) کل فیلم یک smorgasbord از سرگرم کننده-اما-با کیفیت پیوند و برادری. من می خواستم به در چوب به دلیل شخصیت های مرکزی هستند درست مثل دوستان واقعی من و من می خواستم به بخشی از خدمه خود را.

تبلیغات

حتی اگر ما نمی تواند خود را به پیوستن به خدمه—خوشبختانه من خود من بسیار جذاب خدمه homies همه طرفداران چوبراه—ما موفق شده اند به کار بسیاری از نقل قول از این فیلم به زندگی روزمره است که آن را حتی خنده دار است.

مثلا من می دانم که من به طور خاص نمی توانید میوه تیک Tacs چون از چوب. و این جایی است که من آموخته است که به طور خاص وقتی که می آید به زنان “خورد, هرگز جویدن.” در حالی که کاملا مزخرف و برای تلفن های موبایل بسیار به وضوح مانند 8th grade منطق, من در حال حاضر زندگی می کنند که عقیده. من می دانم که نیست می گویند یک دزد به نام وقتی که من اتفاق می افتد به در فروشگاه حتی اگر من می دانم که او چه کسی است چرا که درست بعد از مایک گفت: Stacey نام در حالی که استیسی و بو شد سرقت یک-یک Mart, Stacey بود “نمی گویند نام من homie!”

تبلیغات

اما پس از آن استیسی بود “y’all احتمالا رفتن به رقص. پسر یک nigga به یاد داشته باشید آنها می رقصد.” و شما می دانید چه ؟ من بیش از حد. من می گویم که در همه زمان ها که reminiscing در هر چیزی: همه چیز در رقص. زمانی که من بوده ام به نوشیدن بیش از حد من تقریبا همیشه از دست من بر کسی شانه و می گویند: “سر من می چرخد!” و هر چند آنها ممکن است می دانم که من هستم ارجاع چوبمن totes هستم.

نمی شود در اطراف من و homies و چیزی آبی موجود است. آن را تقریبا همیشه بود ملاقات کرد گفت: “این نور آبی!” که به زبان آمده بود که مایک رو و باریک راه می رفت به فروشگاه در خون و خاک است که استیسی و بو به پایان رسید تا سرقت. هیچ آبی تر آن است که تمام نور آبی.

تبلیغات

یکی از دلایل من مانند چوب بسیار نیز به دلیل مکالمات که از بچه ها. مطمئن شوید که آنها نفت خام, اما شما می توانید بگویید که آنها در مورد مراقبت از هر یک از دیگر و سرمایه گذاری در ساخت مطمئن شوید که همه آنها در رسیدن به خوشبختی در هر آنچه در آن است انجام می دهند. هیچ hateration در مورد آشنایی و یا پیدا کردن یکی. طرح داستان خود را در اطراف مراکز Ro رفتن از دست رفته خود را در روز عروسی و باریک و مایک تلاش برای به دست آوردن او را به یک محل که در آن او باید—ازدواج به زن او را دوست دارد.

هیچ کس گفت: “اصلا ازدواج” همه آنها گفت: “ازدواج کنید و خوشحال باشید.” این پیام ساده است اما واقعا چگونه بسیاری از بچه ها من می دانم که ارتباط برقرار کردن. مطمئن شوید که همه ما شوخی در مورد ازدواج و از دست دادن این بازیکن کارت اما همه ما نیز بسیار حمایت و شاد برای homie که می کند و آن را به یک ماموریت شخصی و نه به او اجازه اشتباه کردن.

تبلیغات

من عاشق چوب به دلیل فلش بک است که مرا به یاد زمانی که من جوان بودم. اما همچنین به خاطر من می تواند به معنای واقعی کلمه پیدا کردن یک نقل قول از فیلم برای تقریبا هر وضعیت. و اگر شما می دانید و عشق فیلم پس از آن شما می توانید بیش از حد.

به دلیل این که آیا شما آن را می دانم یا نه این نور آبی رنگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im