سیاه و سفید فیلم روزهای جمعه: یک داستان سرگرم کننده در مورد Cool Runnings, ‘Gummies و شهر نیویورک در شب در سال 2017


تصویر: Cool Runnings (دیزنی)

من می خواهم به شما بگویم یک داستان سرگرم کننده در مورد یکی از مورد علاقه من, سیاه و سفید, فیلم Cool Runnings. اگر شما نمی دانید, Cool Runnings (منتشر شده در سال 1993) است “بر اساس یک داستان واقعی” فیلم در مورد جامائیکا نوعی سورتمه کوچک تیم را در سفر و در نهایت اولین خود را ظاهر در سال 1988 بازی های المپیک زمستانی در کلگری, آلبرتا, کانادا. این یک کمدی, این, پیروزی, آن را بی ریا در آن پیروز و به خاطر این داستان از آن بسیار الهام بخش است. چون دیزنی تولید آن اجرا می شود در تلویزیون همه از زمان و شما احتمالا دیده می شود آن را حداقل یک بار. این ستاره لئون در نقش سرب Derice, Bannock, همراه با John Candy, Malik Yoba, Doug E. Doug و Rawle D. Lewis.

مهم نیست که چگونه بسیاری از بار من آن را دیده ام من همیشه آنها را می خواهید به پیروزی در سوم خود را اجرا کردن مسیر و زمانی که من نوعی سورتمه کوچک تلنگر من همیشه یک آه امداد تنفس زمانی که همه آنها ایستاده و از نوعی سورتمه کوچک و راه رفتن را به خط پایان. آن را همیشه به من می شود. آنچه نیز می شود من است دوستی که اشکال بین شخصیت ها. چهار تیم اوراق قرضه بیش از تمایل خود را برای هر دو چلپ چلوپ کردن در بازی های المپیک, اما همچنین دیده می شود که آنها هستند. Derice می رود از طریق یک بیت از یک بحران هویت در تلاش برای جا اما در نهایت او و تیم خود را در آغوش منحصر به فرد خود را و تبدیل به یک احساس در حالی که در کلگری. این شامل یک معروف نوار صحنه ای که یول برنر (Yoba) به جلو Junior Bevil (لوییس) به یک حمام به او پپ صحبت کردن برای خود را هنگامی که یک عضو از سوئیس نوعی سورتمه کوچک تیم صحبت می کند به او condescendingly.

Yul می کشد او را به حمام می کند و او را خیره به آینه. او می پرسد تاریخ و آنچه که او می بیند و سپس به او می دهد یک سری از جملات برای گفتن به او و و او متوجه است که او به عنوان یک انسان و به عنوان یک جامائیکا. او باعث می شود کاربر می گویند به مردی در آینه: “من افتخار من, قدرت, من یک الاغ بد mutha که نمی کنند هیچ تلخه از هیچ کس!” او تکرار آن را چند بار و سپس سر را به نوار و شروع یک نزاع و جدال است که همچنین کمک می کند تا به ترکیب تیم است. خوب بار در سراسر. بیانیه ای که ظاهرا چشمانداز راه خود را به آگاهی من. و من فکر می کنم من از همه بهتر برای آن است. چرا من می گویند این است ؟

تبلیغات

در اینجا به همین دلیل است.

پس از مدت کوتاهی بسیار هوشمند اماتور حاصل شد Univision برای تبدیل شدن به یک عمودی ریشه وجود دارد یک شام خوش آمدید برای دیمون و من در شهر نیویورک که در آن بسیاری از کارکنان از ریشه آمد و به ما پیوست و تیم ملی برای صرف شام و نوشیدنی می باشد. شام و نوشیدنی است گه من طوری بود که lightwork. آنچه من آماده بود برای کسی آنجا بیرون کشیدن یک کیسه از خوراکیهای چسبنده تنوع و توزیع من چند. بدون نام استفاده خواهد شد در اینجا به محافظت از بی گناه.

شام بود و به اعتقاد من حدود 5 یا 6ish و دیمون و من تا به حال هماهنگ پس از جمع آوری از انواع برای 7 p. m. آن VSB ناهار در نوار همان رستوران که در آن ما تا به حال صرف شام با ریشه تیم. خوب چون من مسئول بود و در اطراف دوستان و خانواده من ظهور یکی از gummies و رفت و در مورد کسب و کار من. به جز من تازه کار هستم پس چرا احساس کردم هر چیزی که من فکر می کردم چیزی اشتباه بود, بنابراین من ساخته شده rookie اشتباه ظاهر که یک ثانیه حدود 15 دقیقه بعد. آنچه بعد اتفاق افتاد یک smorgasbord از آرزوی من می توانستم که آخرین تصمیم بازگشت به ویژه هنگامی که مخلوط با چند bourbons من می خواهم به نوشیدن. من نمی توانستم بیدار ماندن برای صرفه جویی در زندگی من است. من برای یک واقعیت است که من به خواب رفت برای حداقل 10 دقیقه در جدول.

ذهن شما شب نیست حتی به نزدیک بودن بیش از نیمی از. ما باید کشت مردمی از آمدن به نوار برای جشن VSB و آویزان با دیمون و من در یک شب که مشروع نیست و حتی تا پایان مانند ساعت 3 صبح من تلاش در جدول هر دو سرخوش و بالا و انجام بهترین من به نه بود که مرد در شام خوش آمدید در کار جدید من.

تبلیغات

بنابراین من خودم را هم. من ایستاده بود لبخند زد در مردمی (بسیاری از آنها نیز تحت تاثیر در این نقطه; فریاد به ما فروشنده برای شب که او نیز در زمان خود از بازی توسط مفاصل آن را به عنوان به خوبی) و حمام. من رفت و مستقیما به سینک و شروع به پاشیدن آب به صورت من سعی کنید به شوک خودم دوباره به حالت عادی. و سپس من تنها چیزی است که من می توانم فکر می کنم از آن ساخته شده حس چون من خیره به آینه و چون من نیاز به یک بحث پپ. من بارها و بارها تکرار:

“من می بینم غرور! من قدرت! من یک الاغ بد mutha که نمی کنند هیچ تلخه از هیچ کس!”

تبلیغات

من amped خودم بیشتر به من گفت: آن را بسیار غم وغصه از چند مردمی که راه می رفت به حمام و دیدم من انجام این کار شدند و احتمالا اشتباه گرفته شود. همچنین من گرفتن مقدار زیادی از فضا با عملکرد من که درگیر جنبش ها و بسیاری از حرکات دست. کسی بود, در واقع توقف و خیره در من است اما من در منطقه و تصویب یک صحنه از یکی از فیلم های مورد علاقه از آنجا که من به معنای واقعی کلمه نمی تواند فکر می کنم از هر چیز دیگری من قرار بود انجام در تحت آن شرایط.

این کار بیش از حد. من شب یک موفقیت بود. من آمد و من از بالا دستور داده شده—بدون دروغ—30 عکس از Jameson و 30 عکس از ودکا و به آنها برای همه وجود دارد به جشن و برخی از مردمی که تا به حال هیچ نظری ندارم که چرا آنها نوشیدنی های رایگان. و چون من موفق به هنوز هم می شود مست اگر دیگر “بالا” من حتی نمی نگاهی دریافت که در حال حاضر شامل پاداش و نوک 20 درصد در بالا از آن لایحه است. که سرور نشئه بود و دست من مانند پنج عکس های بیشتر و به من آغوش.

تبلیغات

این یک شب خوب در شهر نیویورک و یکی از این چند بار من قادر به تصویب یک صحنه از یکی از فیلم های مورد علاقه حتی اگر من تا به حال به بداهه نوازی این یکی برای آن به حس. اما آن را تمام می آمیزد کاملا اجازه مشروب آن را بگویید. Cool Runnings incepted ذهن من به اندازه کافی به علت مرا به تلاوت خطوط در یک inebriated دولت در یک رستوران در شهر نیویورک است. در صورتی که ثابت نمی کند که سیاه و سفید فیلم ها ضروری به روح من نمی دانم که چه می کند.

سلام سفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im