مردان سیاه و سفید لگد از خارج برای پوشیدن ماسک در طول همه گیر


Illustration for article titled Black Men Kicked Out of Walmart for Wearing Masks During Pandemic

تصویر: هاله دیل

شما واقعا لازم نیست من به شما عرفی “یو این بیماری همه گیر گه دیوانه است” intro. در این نقطه من مطمئن هستم که شما متوجه شدم که این بیماری همه گیر گه در واقع ، چه حتی crazier این است که پلیس باید هنوز هم در بر داشت یک راه برای نگه داشتن با مزخرف حتی در حالی که مردم در حال انجام بهترین خود را به نگه داشتن خود را امن است.

به گزارش تلگراف که دو مرد سیاه و سفید که اخیرا در همراهی کردن یک چوب خارج شده در رودخانه بیمار است. برای پوشیدن ماسک های جراحی. Jermon بهترین و Diangelo جکسون شد برای خرید لوازم زمانی که پلیس به دنبال آنها را در اطراف مغازه. پلیس به آنها گفته آنها نقض شهر فرمان است که اجازه نمی دهد مردم را به پوشیدن ماسک در داخل کسب و کار. مردان شروع به ضبط این حادثه به عنوان آنها را همراهی می کردند و آن را آپلود به YouTube در مارس 16.

از تلگراف:

چوب رودخانه رئیس پلیس براد ولز گفت که تمایلی به ایجاد یک بیانیه عمومی در مورد این حادثه به این دلیل که تصویری نیست نگاه خوب بر روی سطح. او گفت: ارسال شده تصویری نشان نمی دهد کل تعامل بین افسر و مردان درگیر با اضافه کردن این حادثه صورت گرفت قبل از وجود دارد بسیاری از مردم با پوشیدن ماسک های جراحی ،

“بسیار وجود دارد من می گویند” گفت: چاه. “من حمایت افسر از آنچه او به من می گوید. درست مثل هر چیز وجود دارد بیشتر به داستان است.”

ولز گفت: افسر “اشتباه بود که آن را به فروشگاه سیاست منع ماسک” و آن را “یک خطای” ساخته شده در این حادثه.

تبلیغات

بهترین به تلگراف گفت: “من نمی دانم اگر او با داشتن یک روز بد. من هرگز گفت که این مرد نژادپرست است. همه من گفت این است که اقدامات او بودند مشکوک.”

بنابراین بدیهی است که وجود دارد نژادی undertones اینجا. چرا رویکرد دو نفر در طول یک بحران بهداشت عمومی در مورد پوشیدن ماسک های جراحی? در زمان این ویدئو را انتشار ملی اضطراری شده بود اعلام کرد COVID-19 شده است برچسب یک بیماری همه گیر و از مردم خواسته شد تا نسبت به ماندن در خانه. فراوانی از نشانه ها به ما گفتن که گه تا به حال در واقع بدست واقعی است. حتی اگر وجود دارد یک سیاست منع ماسک این است که احتمالا به اجرای آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de