سیاه, مرد شکایت بعد از بیمارستان همکار تماس او را ” پسر “و دیگری اذعان می کند ترس از بزرگ سیاه و سفید مردان’


عکس: ادواردو MUNOZ ALVAREZ/AFP (گتی ایماژ)

برای افراد مشغول به کار در عمدتا سفید حرفه ای در محیط های آن اغلب می تواند احساس مانند داشتن دو شغل در حالی که تنها جبران می شود یک فرم کار است. البته اگر شما به دنبال برای “microaggression پرداخت حق رای” را جزء به جزء در خود ترمینال چک, شما در حال رفتن به پیدا کردن خود را نا امید.

بنابراین ما اغلب در سمت چپ قرار داده تا با خاموش-رنگ نظرات و جوک از همکاران مجبور مشت ضربه هنگامی که ما برای دست دادن و حتی به نام نام که ممکن است صریح تهمت اما شناخته شده اند نژادی متهم سابقه.

تبلیغات

خوب با توجه به KCTV5 اخبارآفریقایی آمریکایی پزشکی تکنسین ترور Baston داشتن هیچ کدام از آن سفید و بی معنی است و طرح دعوی در دادگاه متهم سنت لوک پزشک و سنت لوک نظام سلامت از نژاد و رنگ و جنسیت تبعیض و آزار و تلافی.

Baston با این نسخهها کار در بیمارستان سنت لوک در شهر کانزاس. است و وی از سوی مامورین که یک همکار به نام او را “پسر” و با اشاره به یکی دیگر از سیاه کارمند به عنوان “عمه Jemima.”

(توجه داشته باشید: “عمه Jemima” به نظر می رسد به رفتن به نژادپرست مرجع مردم سفید استفاده برابر زنان است. Just اوایل این ماه ریشه گزارش در یک قاضی در مرخصی اداری پس از مراجعه به یک زن داور پوشیدن headwrap مانند.)

Baston ادعا می کند که پس از این که به نام “پسر” توسط یک سفید یکی از همکاران زن او تلاش برای توضیح به او نژادپرستانه مفهوم پشت تلفن یک مرد سیاه و سفید است. او پیشنهاد کرد که او اجازه ندهید که او رئیس جمهور دریافت الاغ او را whooped یادگیری به آدرس او را با نام خود را که به او گفته پاسخ داد: “شما نمی دانید که آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد پسر آرام ،

تبلیغات

با توجه به طرح دعوی در دادگاه Baston گزارش همکار خود را به رفتار مدیر خود تنها به گفته او “به دنبال آن نادرست” که کارمند معنی نیست که آن را (من حدس می زنم کسی که باید نگاه به نژادپرستی القا تابش ناشی از تجهیزات پزشکی) و که وجود دارد چیزی است که می تواند در مورد آن انجام می شود.

علاوه بر این دعوی در دادگاه ادعا می کند که یک پرستار با بیان به Baston که او ترس “بزرگ سیاه و سفید مردان است.” از KCTV5:

کت و شلوار نیز مدعی است که یک سفید پزشک پرستار پرسید Baston برای ایستادن در اتاق با او در حالی که او با یک بیمار او به نام “وحشت زده است.” بیمار یک مرد سیاه و سفید در مورد به همان اندازه به عنوان Baston به نظر می رسد طبیعی به طرح دعوی در دادگاه گفت.

پس از پرستار به پایان رسید و تعامل با بیمار سریع تر از حد معمول — او تشکر Baston به صورت ایستاده با او و گفت: “گاهی اوقات من می ترسم از بزرگ سیاه و سفید مردان به خصوص آنهایی که شبیه آن مرد که به کشته شدن برادرم” طرح دعوی در دادگاه می گوید. Baston سپس از او خواست اگر او ترس از او و اگر او متوجه شد که او نیز یک “مرد سیاه و سفید بزرگ.” او جواب نداد به جای shushing Baston و راه رفتن دور با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

Baston شکایت در ماه مارس گذشته با کمیسیون فرصت های برابر شغلی با وجود یک مدیر گفتن او را به نگه داشتن آرام و کت و شلوار گفت.

تبلیغات

طرح دعوی در دادگاه مدعی است که چند ماه پس از Baston ظ St. luke’s برگزار شد ناخودآگاه تعصب جلسه تمرینی به پایان رسید که در خود سرپرست استناد باستان whypipo ضرب المثل و گفت: “آنچه من می خواهم همه شما را به انجام است فقط بیش از آن دریافت کنید و اجازه دهید گذشته بود گذشته است.”

پس از آن Baston و دیگری کارمند سیاه و سفید رفت و در مرخصی پزشکی به دلیل “استرس و اضطراب” حادثه ناشی از طرح دعوی در دادگاه می گوید. او تحت پیگرد اقتصادی و پریشانی عاطفی خسارت.

تبلیغات

ما امیدواریم که او می شود تمام سکه های خود را و است که نژادپرستان در سنت لوک بیمارستان کارکنان تمام ورقه صورتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>