Black Lives Matter خیابان نقاشی دیواری به رنگ آمیزی در دنور در نزدیکی کنگره اعتراض سایت

دنور بسته شده است برادوی از 13 تا 17 راه های روز جمعه اجازه می دهد تا هنرمندان محلی به رنگ سیاه زندگی موضوع نقاشی دیواری در خیابان تقریبا در نیمه راه بین شهر و شهرستان, ساختمان کاپیتول دولت مسئولان شهرستان گفت: در انتشار اخبار.

نقاشی دیواری به رنگ آمیزی در برادوی بین Colfax و 14 راه است طراحی شده توسط هنرمند محلی Adri نوریس خواهد شد که کار با پت Milbery. با توجه به شهر آنها نیز درخواست های محلی دنور معماران و طراحان — به خصوص سیاه و بومی هنرمندان و دیگر هنرمندان از رنگ و جامعه داوطلبان کمک به این پروژه از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر جمعه.

با توجه به انتشار اخبار شهرستان “این همکاری بین این شهرستان و هنرمندان در حال انجام است در روح همکاری و اتحاد ایجاد یک پلت فرم برای صدای رنگ ساختمان جامعه صداها در برابر نژادی و بی عدالتی است.”

برادوی باقی خواهد ماند و بسته به وسایل نقلیه بین 13 و 17 تا 11:59 p. m. روز شنبه, اما, این منطقه باقی خواهد ماند و باز به مردم در این شهرستان اشاره کرد, برای کسانی که حضور مداوم نژادی عدالت تظاهرات که باید محور شده است در نزدیکی کنگره زمینه.

دنور نقاشی دیواری به شرح زیر غول 2-بلوک-طولانی نقاشی از کلمات “Black Lives Matter” در یک خیابان در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن, d. C. — پروژه تحریم که شهر شهردار. از آن زمان واشنگتن پست در گزارش مشابه خیابان نقاشی های انجام شده با برکت و رحمت از رهبران محلی در ساکرامنتو و اوکلند کالیفرنیا و همچنین رالی, N. C.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de