تاریخ سیاه, سیاه داستان: 7 کتاب که مرکز ما میراث برای بیش از یک ماه


تصویر: Amistad چاپ و نشر, چراغ های شهر چاپ و نشر, Hachette کتاب

“هیچ صحنه ای از آمریکایی های آفریقایی تبار ادبی بیشتر آشنا تر از فردریک داگلاس یادگیری به عنوان خوانده شده” می خواند باز کردن خط از معرفی فراموش خوانندگان: بازیابی از دست رفته تاریخ آفریقایی آمریکایی ادبی جوامعآموزشی تومه که در رو باز طولانی میراث سیاه سواد و ادبی فراست; یکی که آغاز شد در حالی که ما هنوز هم از نظر قانونی ممنوع از یادگیری به عنوان خوانده شده. این یک بخش اساسی از تاریخ ما و به عنوان هر دو سیاه و نویسندگان و خوانندگان می دانند که در حال انجام یک.

در این سال ما یک روز اضافی در ما هنوز هم بیش از حد کوتاه ماه تاریخ سیاه, اما آن را در حال حاضر رو به پایان است—و ما به عنوان به خوبی می دانید, تاریخ ما سزاوار جشن در طول سال. پس ما می دانیم که شما نه تنها به عنوان خوانده شده اما می خواهم به نگه داشتن که همان BHM انرژی در هر روز از سال ما وارد لیست مختصری از کتاب هایی که در جشن ما متفاوت و متنوع سابقه در امریکا (و فراتر از آن) در صفحه بعد از صفحه.

تبلیغات

متاسفانه ما نه یک کتابخانه, اما شما می توانید همه آنها را بررسی کنید در زیر نمایش به صورت اسلاید. چرا که به یاد داشته باشید: داستان های ما مسائل تاریخ سیاه ساخته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>