سیاه, مردمی که نیاز به عفو برای جبران تهمت سفید بخشش ولگردی و قانونی شکنی


عکس: برایان Bedder (گتی ایماژ)

روز سه شنبه رئیس جمهور تهمت رفت و در عفو ولگردی و قانونی شکنی و اعطا بخشش محکوم به 11 جنایتکاران.

و من دیوانه در او.

نگاه هر رئیس جمهور آن را ندارد. اما آنها معمولا پمپاژ مسیر و صبر کنید تا آخرین روز از دوره دوم به عفو گه تن از مردم در راه خود را درب. اما جدید و بهبود یافته انداخته مغلوب ساختن پیشی جستن (در حال حاضر با بد تر!) است که با داشتن یک جهنم از یک اجرا به تازگی. او به طور موثر کاهش توپ کل وزارت دادگستری و به نام خود “رئیس افسر اجرای قانون” در کشور است.

تبلیغات

در اینجا زنده نگاه تهمت و دادستان کل ویلیام Barr آخرین مکالمه:

تبلیغات

به عنوان شهر بالتیمور را با وزیر سابق از گانگستر گه Omar کوچک, خانه, Dems آمد در پرتقال شاه و متاسفانه آنها از دست رفته, بنابراین در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن است در اینجا مانند یک پدر و پس از او ضربه سه رقمی برای یک دلار و یک دلار در جعبه—شما نمی توانید به او بگویید گه.

در تصادفی, کون شنبه تهمت بدون کمک خود را از ساق پوش, کیم کارداشیان یا خود وزیر Minstrels, ون جونز بارید clemencies و رضایت خود را یقه سفید homies. او تبدیل حکم زندان سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich یک دموکرات بود که گناهکار 17 اتهامات از جمله سیم تقلب و اقدام به اخاذی و توطئه به درخواست رشوه. او در خدمت 8 از 14 سال قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دستور داد او را از زندان آزاد.

تبلیغات

“مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام عفو برای سابق پلیس نیویورک کمیسر برنی Kerik محکوم مالیاتی و تقلب و دروغ گفتن به مقامات; Mike Milken یک بانکدار سرمایه گذاری شناخته شده به عنوان “Junk Bond پادشاه” بود که به اعدام محکوم و به اتهام جنایت که شامل اوراق بهادار تقلب و توطئه و ادی DeBartolo جونیور مالک سابق از سان فرانسیسکو 49ers که التماس گناه در سال 1998 به عدم گزارش یک جنایت در یک رشوه خواری مورد” سی ان ان گزارش.

در مجموع 11 نفر از بهره کاخ سفید commander-in-chief.

در اینجا است که یک زنده نگاه مغلوب ساختن پیشی جستن گفتگو با Blagojevich در اولین روز از:

باید تهمت بود مقامش را از دست بدهد در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری در زیر یک لیست از افرادی که نیاز منتشر خواهد شد ASAP. این به هیچ وجه یک لیست جامع. این صرفا یک پرش کردن نقطه ای از اسامی زندانیان سیاسی است که باید منتشر شود.

تبلیغات

Mumia ابو جمال

ابو جمال به مرگ محکوم شد در سال 1982 برای کشتن سفید فیلادلفیا افسر پلیس دانیل فاکنر. در حالی که حکم اعدام لغو شد ابو جمال بوده است پس از سال 1982 خدمت حبس ابد بدون آزادی مشروط. مورد لرزان در بهترین و شامل یک امضا استشهاد از آرنولد بورلی امضا شده در سال 1991 اعتراف به تیراندازی که در سمت چپ فاکنر مرده است. شاید بورلی امضا مجبور شد.

تبلیغات

در اینجا آرنولد بورلی در فیلم اعتراف به فاکنر را قتل توضیح داد که ابو جمال نبود حتی در صحنه زمانی که فاکنر به ضرب گلوله کشته شد و اضافه کرد که ابو جمال تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن.

هنوز Mumia ابو جمال باقی مانده در زندان به این روز است. او 65 است.

 Bobby Shmurda

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن احتمالا اعطا عنوان بر مسکن و توسعه شهری وزیر بن کارسون Bobby Shmurda اصلی “Hot Nigga.” Shmurda دستگیر شد Dec. 2014 و به اتهام توطئه برای ارتکاب قتل و در اختیار داشتن سلاح و بی پروا خطر افتادن. “در سال 2016 او مجرم و محکوم به هفت سال زندانبود که به کاهش پنج سال پس از دریافت اعتبار برای دو سال او در حال حاضر در حال خدمت در انتظار محاکمه است.” من نمی دانم اگر به هر دلیل سیاسی برای Shmurda منتشر شود اما من می خواهم او را برای توضیح این گه:

برای اینکه عادلانه این است که چگونه بن کارسون باز می شود تا کاخ سفید جلسات کابینه.

آپولو Nida

این Househusband واقعی کون, جنایی. در حالی که او نیست در حال حاضر زندانی, من می خواهم برای صرفه جویی در این فضا به رایگان آپولو Nida هنگامی که او بازگشت به زندان است. در نظر بگیرید این یک پیشگیرانه عفو. در ژوئیه 2014, Nida محکوم به هشت سال برای جرایم از جمله “توطئه برای ارتکاب پست سیم و تقلب در بانک.” این بود Nida را برای بار دوم در زندان پس از گذراندن پنج سال به صورت خودکار عنوان تقلب به عنوان بخشی از یک سرقت خودرو و حلقه. Nida دارای یک استعداد برای ارتکاب برخی از نور پوست جرایم یقه. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد به عفو واقعیت نشان می دهد شخصیت های ما در حال حاضر خواسته NeNe گربه وحشی, tattooed و Omarosa برای حمایت آپولو.

تبلیغات

کشیش دارل اسکات

دارل اسکات خجالت است به conks که آمده اند قبل از او. Detroit Red است نه افتخار این nigga. و او را در خدمت به اندازه کافی زمان در زندان است. Incarcerating یک مرد برای یک مدل سخت گیرانه است. اسکات باید به سبک مو خود را راه که او بخواهد و او را از گله خود را از جری برنج مرغ کلاه و جیم براون یک مضحکه می خواند و شرم آور است. این روسیه است که در آن…

تبلیغات

سردبیر Genetta Adams: اسکات نیست در زندان استفان.

من: چی ؟

G. A.: هیچ کس قفل شده است و او را برای پوشیدن از کار افتادن.

من: ما هر دو می دانیم که آن را تنها یک موضوع از زمان. من فقط در حال انتظار برای بازرس کل برای پاسخ به من whistleblower شکایت.

تبلیغات

Genetta شروع به تایپ کردن من چنگ زدن به کامپیوتر از او و اجرا از دفتر فریاد “رایگان دارل اسکات!”

Assata شکور

Assata شکور نمی دهد گه در مورد امریکا که ما شوخی می کنید ؟ تا کنون پس از فرار از زندان در برخی از مزخرف اتهام ambushing و کشتار نیوجرسی دولت سپاهی, شکور نام مترادف با حق است هیلاری کلینتون شعارهای “قفل کردن او را.” حق دارم چیزی بیش از دیدن سابق پلنگ سیاه در زندان اما Shakur ain’t ترک کوبا و کوبا ain’t ارسال او به اینجا همیشه. این امر می تواند خوب به او تبرئه از تمامی اتهامات که او مواجه می شود باید او می خواهید به بازدید و در نهایت به نام او اما چیزی به من می گوید حتی پس از آن, چرا که او می داند چگونه آمریکا می شود پایین she ain’t آمدن به اینجا. او هنوز هم در اف بی آی تحت تعقیب لیست شده است و در آن طولانی تر از ما منتظرش بوده ام برای Jay Electronica آلبوم.

تبلیغات

سابق دیترویت شهردار Kwame Kilpatrick

Kwame Kilpatrick باید جرم به شنیدن در مورد تهمت را عفو ولگردی و قانونی شکنی. دلیلش این است که شهردار سابق دیترویت خدمت به 28 سال حبس برای همه چیز از جمله “ایمیل تقلب تقلب سیم و racketeering.” او ممکن است شده ام بدترین شهردار در تاریخ آمریکا و من می گویم که بصورتی پایدار و محکم دانستن این است که من از واشنگتن و مطرح شد در طول زمانی که من شهردار infamously دودی کرک.

تبلیغات

Kilpatrick زد و موقعیت خود را به عنوان شهردار دیترویت مانند یک رپر از جمله پرتاب یک پارتی در شهردار عمارت همسر خود را یافت و به اتهام حمله یکی از رقصنده. و اگر همه این صدا نیست به اندازه کافی دیوانه, تامارا گرین 27-year-old رقصنده عجیب و غریب استفاده می شود که نام “توت فرنگی” شایعه شد کشته شده اند توسط پلیس دیترویت. شما می توانید این مسائل. تنها چیزی که من می توانم فکر می کنم از آن خواهد بود crazier این است که اگر وجود داشت یک جنایت کار محکوم که آویزان با رئیس جمهور و مالکیت خصوصی پدوفیلیا جزیره اما به طرز مرموزی در زندان درگذشت اما تمام فیلم ها و ناپدید شد.

Nah. که هرگز اتفاق می افتد.

آیا Kilpatrick سزاوار است ، همسر “هیچ!”

اما در دفاع از خود Kilpatrick محکوم شد از همان جرائم به عنوان 11 نفر بودند که عفو با مغلوب ساختن پیشی جستن. Kilpatrick حتی تا به حال یک سفید میلیونر فشار برای آزادی او. اگر تنها وجود دارد برخی از دلایل به توضیح دهد که چرا یک سیاستمدار سابق که مرتکب سفید-جرایم یقه دریافت نمی شود.

تبلیغات

وجود دارد به چند دلیل…

مگر اینکه البته تهمت است که نادیده گرفتن این سیاست از دولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de