“سیاه و افتخار’: Chris Gayle باز می شود تا در مورد ‘نژاد پرستی در کریکت’ پس از مرگ جورج فلوید

مرگ یک آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید نه تنها لرزاند ما بلکه کل جهان است. پس از انسان در گذشت پس از داشتن یک زانو فشار به گردن او توسط یک افسر پلیس شناسایی به عنوان درک چوین های ورزشی جهان گرد هم آمدند تا اعتراض در مورد همان.

در حال حاضر پس از فوتبالیست غرب هند کریکت Chris Gayle روز دوشنبه گفت که نژادپرستی وجود دارد در کریکت بیش از حد است و نه فقط محدود به فوتبال است.

“Black lives matter درست مانند هر دیگر زندگی است. مردم سیاه و سفید ماده p***k همه نژادپرستانه مردم متوقف مردم سیاه و سفید برای احمق ها حتی خود ما مردم سیاه عاقلانه p***k و جلوگیری از پایین آوردن خود را! من سفر جهان و تجربه نژادی اظهارات نسبت به من چون من سیاه, باور کن, لیست در می رود” گیل نوشت: در Instagram داستان.

“نژادپرستی نه تنها در فوتبال آن را در کریکت بیش از حد. حتی در تیم به عنوان یک مرد سیاه و سفید, من به پایان چوب. سیاه و قدرتمند است. سیاه و افتخار” او اضافه شده است.

پس از فلوید مرگ اعتراضات پیاپی در شهرستانها از سان فرانسیسکو به بوستون. افسر که فشرده زانو خود را در Floyd را از گردن متهم شده است با سوم قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. او و سه نفر دیگر از افسران اخراج شده اند از زور به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>