BL جوایز 2020: Karan Johar, Kartik Aaryan, Hina Khan, Sonam Kapoor – رای برای بهترین عکاسی از ستاره

شما می توانید تصور کنید که زندگی خود را بدون رسانه های اجتماعی و selfies? هیچ حق است ؟ خوب ما به شما دریافت کنید. زندگی را بسیار بهتر زمانی که شما می توانید بر روی عکس های سلفی. خوب داشتن مو در روز ؟ نگاهی به عکاسی از خود. خوب پوشیدن اشتباه است ؟ نگاهی به عکاسی از خود. ضربه به بیان? نگاهی به عکاسی از خود. خط پایین این است که عکس های سلفی هستند بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما در حال حاضر.

و درست مثل ما, وبلاگ متفاوت هستند. BollywoodLife.com جوایز سال 2020 به شما می دهد قدرت برای رای دادن و انتخاب بهترین از بهترین. وجود دارد چند دسته و یکی که ما در حال صحبت کردن در مورد حق در حال حاضر بهترین عکاسی از ستاره. ما نامزد در Karan Johar, Kartik Aaryan, Hina خان و سونام کاپور. بنابراین در اینجا با یک نگاه به هر یک از آنها.

اینجا کلیک کنید برای رای برای مورد علاقه خود را selfie ستاره:

Karan Johar:

Karan Johar selfie بازی کاملا در نقطه. یک, او به یکی از بهترین pouts و ب او باعث می شود بسیاری از دانستن بسیاری از مردم در جهان سرگرمی. نه برای فراموش کردن نوشتن شرح تصاویر و خود را, که اضافه کردن اضافی که وزنها.

Kartik Aaryan

او selfies خود را با شرکت ستاره از فیلم های مختلف که بزرگ هستند و بنابراین خود را selfies که تنها ویژگی او است. مدل موهای خود را تقریبا کامل است و در تمام selfies او طول می کشد. این بازیگر به تازگی دیده شده در Love Aaj Kal با سارا علی خان.

Hina Khan

یکی از محبوب ترین چهره ها در تلویزیون, Hina Khan به نظر می رسد بارگذاری بسیار در تمام selfies او کلیک کنید. ماشین خود عکس های سلفی و کسانی که با او شرکت ستاره هستند به خصوص خوب است. او به تازگی در فیلم برجسته, هک و در وب-سری آسیب دیده 2.

سونام کاپور

سونام کاپور شناخته شده است برای مد خود را و است که منعکس کننده حتی او selfies. او زیبا به نظر می رسد در همه آنها. همچنین او selfies با شوهر آناند Ahuja فوق العاده زیبا.

رای در حال حاضر و اجازه دهید ما می دانیم چه کسی باید برنده BollywoodLife.com جوایز 2020 برای بهترین عکاسی از خود بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im