BJP پرتاب خواهد شد بنگال در سال 2021 سنجی می گوید Mamata بانرجی; Dilip Ghosh بازدید

West Bengal وزیر Mamata نوری در سه شنبه تراوش اعتماد به نفس است که Trinamool کنگره (TMC) به حفظ قدرت در دولت و پرتاب BJP در 2021 مجمع انتخابات است ،

“ما پرتاب BJP از غرب بنگال در سال 2021 مجمع انتخابات است. Trinamool کنگره را تشکیل دولت دوباره. انتخابات آینده را نشان می دهد یک مسیر جدید به دولت به عنوان به خوبی به عنوان کشور” بانرجی گفت: در سالانه شهید روز تجمع از TMC.

بی جی پی ساخته شده است عمیق تاخت و تاز در بنگال غربی و ظهور به عنوان اپوزیسیون اصلی در برابر حاکم TMC پس از آن امن 18 از 42 کرسی های پارلمانی در سال 2019 Lok سبها نظر سنجی.

وزیر ادعا شده که این مرکز ارائه بودجه به, West Bengal و متهم به بی جی پی از dislodging دولت با استفاده از پول و قدرت.

“مرکز داده نشده است ما پول است. آنها از نگاه کردن بر ما و همیشه غفلت ما. من این مرحله رسیده اند و پس از اخذ bashed تا به طرز وحشیانه ای تمام زندگی من توسط CPM. شرکت بی جی پی سوء استفاده من. تمایل خود را برای بیرون راندن دولت است. اجازه ندهید که آنها را به انجام این کار” بانرجی گفت.

“اگر شما می خواهید توسعه ما از شما حمایت خواهد کرد. و اگر شما فکر می کنم که با بازی کثیف سیاست را دولت در اینجا است که نمی خواهد اتفاق می افتد… هیچ کس هیچ آزادی به صحبت می کنند. ما باید ثابت کنیم با در نظر گرفتن انتقام در 2021. ما باید برای برنده شدن در بنگال. آنها سعی خواهد کرد برای خرید مردم با ارائه پول اما به یاد داشته باشید همین حالا رای بر اساس پول,” او اضافه شده است.

مدت کوتاهی پس از او رالی, West Bengal BJP رئیس Dilip Ghosh گفت که او نمی خواهد بود قادر به ادای سوگند به عنوان رئیس جمهوری سال آینده است.

“ما شاهد سیرک امروز. این زمان 95% از سخنرانی او بود برای BJP. این نشان می دهد که او ترس از BJP. او اصرار مردم از احزاب مختلف آمده است از آنجا که هیچ کدام در حال پیوستن به حزب. او گفت: این از افسردگی است. من به کلمات که در سال آینده او نمی خواهد بود قادر به گرفتن و سوگند (به عنوان وزیر),” Ghosh گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا.

“در سال 2019 Lok سبها انتخابات برادرزاده او نگه داشته و گفت که ما (TMC) به نفع خود تمام 42 کرسی است. اما من همیشه می گفت که `2019 mein TMC نیمه 2021 mein saaf` (TMC برنده خواهد شد نیمی از Lok سبها صندلی در غرب بنگال در سال 2019 و از آن خواهد شد از بین برود در سال 2021),” او گفت:.

(با آنی ورودی)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de