BJP رهبر متصل بله بانک بحران به گاندی خانواده کنگره بازدید

به عنوان بنیانگذار بحران-آمار بله بانک رعنا کاپور رزرو شده بود روز یکشنبه برای تقلب و فساد سر BJP آن را همراه Amit Bahare ادعا کرد که هر جرایم مالی در هند ‘لینک های عمیق’ با گاندی ،

Bahare به توییتر گرفت و گفت که “هر مالی جرم و جنایت در هند پیوند عمیق با Gandhis. Mallya مورد استفاده قرار گیرد به ارسال پرواز ارتقا بلیط به سونیا گاندی. تا به حال دسترسی به MMS (Manmohan Singh) و کامپیوتر (P چیدمبرم). است absconding. Rahul افتتاح Nirav مودی لباس عروس مجموعه جواهرات او کرده. رعنا خریداری Priyanka Vadra نقاشی.”

کنگره در پاسخ به Bahare ادعا گفت که پریانکا گاندی Vadra فروخته شده بود یک نقاشی از MF Hussain به Kapoor تومان 2 کرور و او فاش مقدار کل در اظهارنامه مالیات بر درآمد در سال 2010.

ضربه در BJP کنگره گفت که هر دو نخست وزیر و وزیر دارایی شد و همدست به عنوان وام کتاب Yes بانک رشد چند برابر از 2014. خواستار آن انحرافی’ تاکتیک توسط, دولت, حزب, سخنگوی Abhishek مانو Singhvi ناودان BJP گفت که وام کتاب Yes بانک شروع به پریدن کرد از Rs 55,633 کرور روپیه در ماه مارس 2014 به تومان 2,41,499 کرور روپیه در ماه مارس 2019.

“چرا وام کتاب افزایش 100 درصد در دو سال پس از demonetisation من.e از Rs 98,210 cr در مارس 2016 به تومان 2,03,534 علیرضا در مارس 2018? شد و از ساعت FM خواب نادان و یا همدست” او مورد سوال است.

کاپور دستگیر شد با اجرای اداره در بمبئی به اتهام پول شویی و او را به اد بازداشت توسط دادگاه تا مارس 11.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im