تلخ و شیرین! غریبه چیزهایی که بچه ها پرداخت می شود به مراتب بیشتر از Orange Is The New Black برک آوت Danielle Brooks بود برای هفت فصل از آمار Netflix بکشد نشان می دهد


Netflix thought it felt good to pay less. A star of the streaming giant’s biggest show says she was paid far less than kids from another series.

Netflix بکشد فکر می کردم این احساس خوب را به پرداخت کمتر است. یک ستاره از جریان های غول پیکر بزرگترین نشان می دهد می گوید: او پرداخت می شود به مراتب کمتر از بچه ها از یکی دیگر از سری.
عکس: ریک الماس (گتی ایماژ)

به عنوان اگر زنان ندارد, آن را سخت به اندازه کافی.

تصور کنید که نقش عمده ای در موفقیت های قدرتمند رسانه های سرگرمی با نام تجاری به بعد از پیدا کردن شما در حال پرداخت به مراتب کمتر از کسی که بیش از نیمی از سن خود را.

تبلیغات

این داستان دانیل بروکس, برک آوت بازیگر از Netflix بکشد دستیابی به موفقیت, درام, Orange Is The New Black.

در طول مصاحبه اخیر چند hyphenated Julliard مدرسه آلوم نگه داشته و آن را واقعا واقعی در مورد یکی از بزرگترین پول اشتباهات در او رو به رشد حرفه ای.

“هنگامی که شما برای پیدا کردن غریبه چیزهایی که بچه ها در حال ساخت بیش از شما در آخر فصل که دلخراش” بروکس نشان داد به CNBC در مورد جریان پلت فرم محبوب نوجوانان مبتنی بر درام است.

“من احساس می کند مانند آن را کمی تقصیر من چون من باید می جنگیدند بیشتر من باید قرار, من, پای,” او اضافه شده است.

تبلیغات

در حالی که آن شناخته شده نیست چقدر بازیگر بود و در نزدیکی پایان از سری CNBC اشاره کرد که منجر بازیگران کودک از غریبه چیزهایی مصرف شد صفحه اصلی $200,000 یک قسمت در طول فصل سوم.

قبلی مصاحبه با خبرنگار هالیوود در نزدیکی نارنجی را در پایان 2019 بروکس — که محبوبیت به دست اورد از او افراطی شخصیت Tasha “Taystee” جفرسون در Jenji کهن-ایجاد series —نشان داد که در فصل اول او ساخته شده $5,000 یک قسمت.

تبلیغات

در آن زمان سکه شد یک معامله بزرگ برای North Augusta, کارولینای جنوبی بومی است.

“من تا به حال انجام می شود 10 قسمت ساخته شده و بیشتر پول من تا به حال تا کنون ساخته شده” بروکس گفت. “ما یک دست انداز در وسط فصل تیراندازی یکی. من برای اولین بار شروع به ساخت حداقل است که کمی کمتر از 1000 $در یک قسمت و من در ساخت 5000 $در یک قسمت است که فصل اول. در آن زمان بود که همه چیز برای من است.”

تبلیغات

اما آنها می گویند 20/20 است و ادراک.

جدید مامان تاسف در مورد آن و در حال حاضر متوجه اهمیت پس از رفتن او ارزش از تجربه.

تبلیغات

“به عنوان یک زن من آرزو می کنم من می خواهم که ایستاده بود با چه شماره من می خواستم از شغل و نه نوسان” او به اشتراک گذاشته.

نارنجی سیاه جدیداست که همچنین ستاره از جایزه امی برندگان Uzo Aduba, سمیرا Wiley و زیبایی فراجنسیتی Laverne Cox, پخش از سال 2013 تا 2019.

تبلیغات

Danielle Brooks as Tasha “Taystee” Jefferson in Netflix’s Orange Is The New Black.

دانیل بروکس به عنوان Tasha “Taystee” جفرسون در Netflix بکشد Orange Is The New Black.
عکس: Netflix

غریبه همه چیزایجاد شده توسط یک دستفروش برادران برای اولین بار در Netflix بکشد پس از سال 2016.

تبلیغات

اما همه از دست داده است برای بروکس که – به لطف موفقیت نشان می دهد – تبدیل به یک تقاضای افراد مشهور قابل توجه است.

در 2015, او اولین برادوی در اسکات ساندرز و کارول Fineman را احیای رنگ بنفش. او را تحسین تصویر از خانم صوفیه به دست آورده او یک جایزه گرمی برای بهترین آلبوم موسیقی تئاتر و نامزدی جایزه تونی برای بهترین بازیگر برجسته در موسیقی.

تبلیغات

نقش های دیگر شامل تحسین زندان, درام, بخشش, استاد هیچ , و, HBO را دختران.

در سال 2017, بدن مثبت آیکون راه اندازی یک لباس منحصر به فرد با همکاری استاندارد جهانی مستقیم به مصرف کننده با نام تجاری ارائه می دهد که آیتم های از سایز 10 تا 28.

تبلیغات

در سال 2019 بروکس برنده نمی توانید رای بدهید برای نقش رهبری در Kenny Leon اقتباس از شکسپیر Much Ado About Nothingو منتشر شد اولین EP, چهار, که منجر به توانمند سازی تنها “زن سیاه و سفید.”

در ماه نوامبر ریشه بسیار خود Maiysha کای گزارش شده که او سرپرستی یک خط از مادر دوستانه و با اندازه فراگیر سبوس.

تبلیغات

بنابراین از لحاظ مالی او را انجام می دهند اشکالی ندارد.

مالی خروجی گزارش داد که بروکس خرید اولین خانه در بدفورد-Stuyvesant بخش از بروکلین نیویورک است.

تبلیغات

هر چند این می تواند وسوسه انگیز برای خرید برخی از مظاهر که مشهور می توانید استطاعت بروکس گفت: او را با تمرکز بر روی ساخت یک خانه, صرفه جویی و سرمایه گذاری برای هدف بعدی.

“من نمی سعی کنید به نگه دارید تا با Jonses,” او می گوید. “من سعی می کنم به نگه دارید تا با Brookses.”

تبلیغات

برو دانیل!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im