که یکی از راه های به جشن می گیرند.

پل Millsap در 35 روز تولد wrested قطعات از دو رقم کسری بودجه و راه را برای گسترده در نیمه دوم باز گشت بر سان آنتونیو اسپرز در دوشنبه شب. Millsap در یک دقیقه محدودیت پس از بازگشت از مصدومیت زانو به ثمر رساند 16 از 22 امتیاز در نیمه دوم و قطعات نورد به یک 127-120 پیروزی در پپسی سنتر.

ناگتس ” چهارمین پیروزی متوالی خود را بهبود رکورد به 38-16 خود را بهترین شروع NBA در تاریخ حق رای دادن به عنوان آنها در انتظار چهارشنبه شب رقابت در برابر کنفرانس غرب-بهترین لس آنجلس لیکرز.

یک بار Millsap را در تب و تاب بود بیش از او گذشت باتوم به جمال موری. بعد از آسیب مچ پا به نظر می رسد مانع او در نیمه اول موری رسید و با 14 امتیاز در سه ماهه چهارم برای کمک به مهر و موم پیروزی. موری که به پایان رسید و با 26 امتیاز شد و در کیسه خود را از کلاهبرداری تشریحی سن آنتونیو در دفاع از خود اجسام و سپس ویرانگر اسپرز با دو 3-اشاره گر. Gary هریس اضافه شده یک چهارم-چهارم 3-اشاره گر و همچنین برای ارسال پپسی مرکز به دیوانگی.

نیکولا Jokic اضافه شده 19 امتیاز 13 کمک و هشت ریباند بیشتر تأکید چرا او نام کنفرانس غرب بازیکن از روز چهارشنبه.

“بزرگترین آمار برای من 34 کمک (به طور کلی) تنها یک گردش مالی کل نیمه دوم” قطعات مربی مایکل مالون گفت. او افزود: “که دیگر قابل باز گشت ما انعطاف پذیر است.”

سن آنتونیو تقریبا فرار کرد با بازی در حالی که تیراندازی از 16 به 32 از 3 نقطه محدوده. LaMarcus Aldridge ء اسپرز با 33 امتیاز از جمله چهار 3-اشاره گر و گارد paxton rembis اضافه شده 14 امتیاز و نه کمک.

پایین 23 امتیاز میدوی را از طریق سه ماهه سوم ناگتس شد در آستانه تاشو. اما Millsap انرژی واحد دوم با فشار و تلاش رهبری خشمگین اجرا که دیدم این قطعات وارد سه ماهه چهارم انتهایی فقط 93-89. Millsap به ثمر رساند هشت امتیاز در سه ماهه تنهایی از جمله یک حرکت نوسانی 3-اشاره گر. او همچنین آن را در پایان دفاعی با اعمال بلوک در کلرادو خود Derrick سفید در خط.

به عنوان rowdy به عنوان بازی بود که در طول اجرا, جمعیت منفجر شد رفت مونته موریس به خاک سپرده 32-پا 3-اشاره گر به پایان سه ماهه.

موری وارد روز دوشنبه بازی در یک قطره اشک تا کنون پس از بازگشت سه بازی پیش از آسیب مچ پا. مالون فکر خود را دو هفته بر روی نیمکت recuperating ممکن است با توجه به او یک چشم انداز جدید.

“شاید فقط slow down” مالون گفت. “من فکر می کنم از یک طرف فقط از نظر فیزیکی سالم شدن اما همچنین گرفتن بقیه. من فکر می کنم او به نظر می رسد خوب استراحت او تیز به نظر می رسد. و دومین چیز این است که این مسئله مجبور مصرف چه دفاعی است که به شما دادن. اگر شما باز شود. اگر نه با توپ و ایجاد یک بازی تیمی است. من فقط دوست دارم تصمیم گیری و وقار است که او را با بازی در حال حاضر.”

روز دوشنبه بازی دنور اولین جلسه با سن آنتونیو در این فصل ارائه شده یک بار به تأمل در آنچه در سال گذشته در دور اول حذفی سری به معنای صعودی حق رای دادن.

“نمی توانید با قرار دادن یک علامت دلار در آن بود به طوری ارزشمند” مالون گفت. “شما تا به حال هفت نفر از ما نه بازیکن خود را ساخت حذفی اولین. وجود دارد بسیاری از بازیکنان که از طریق خود حذفی تجارب و هرگز یک بازی هفتم. همه از بچه های جوان ما رو دو سال گذشته یکی مثبت بود یکی نبود به عنوان مثبت بدیهی است.”

دفاع بود و اختیاری در طول سوزان نیمه اول که دیدم اسپرز را 67-53 منجر به حاصل کار دو تیم. Aldridge و موری ترکیب برای 27 امتیاز اما اسپرز انجام بسیاری از آسیب خود را از 3 نقطه خط, جایی که آنها به پایان رسید 9 برای 15 از خارج بیش از دو چهارم.

قطعات مقابله با نه 3-اشاره گر خود را در حالی که 10 گردش تضعیف هر تهاجمی سازگاری. Jokic به پایان رسید نیمه اول با هفت امتیاز در سه عکس همراه با چهار کمک می کند. اسپرز یک تلاش هماهنگ برای هر کسی اما Jokic آنها را ضرب و شتم.

موری و هریس اضافه شده فقط شش امتیاز ترکیب شده و به نظر می رسد دریغ در چند باز به نظر می رسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im