دوچرخه سوار به تازگی تشکیل گروه نجات حیوان خانگی کمک به پیدا کردن سگ از دست رفته در کوه

خاک-دوچرخه سوار از اروادا و به تازگی شکل گرفته نجات حیوان خانگی تیم کمک متحد 15 پوند پوچ از دست رفته در کوه با صاحب سگ.

در حدود 7:30 p. m. روز شنبه اجلاس شهرستان اعزام دریافت 911 تماس بگیرید و در مورد گم شدن یک کوهنورد در Lenawee نوین در پرو Creek منطقه در نزدیکی Montezuma با توجه به انتشار اخبار.

Summit County گروه نجات

آفتاب یک سگ از دست رفته در کوه پیوست با مالک.

این کوهنورد گم شده یک زن بود جستجو برای سگ, رو به آفتاب, مخلوط نژاد, پس از او فرار او را کنترل و ناپدید شد در Lenawee کوه.

چارلز پیتمن با Summit County گروه نجات یافت اما سگ بود و هنوز هم از دست رفته است.

“ما تا به حال فقط به تازگی هیجان زده به یاد بگیرند که اجلاس از دست داده پت نجات (SLPR) رسمی بود به عنوان یک گروه غیر انتفاعی و ما تا به حال ابلاغ به دیگر SCRG ماموریت هماهنگ کننده است که ما در حال حاضر به حال یک مقام رسمی منابع به تماس برای حیوانات خانگی از دست رفته در backcountry,” پیتمن گفت: در انتشار. “ما بلافاصله پس از اطلاع براندون Ciullo و Melissa Davis از SLPR که در حال حاضر یاد گرفته این سگ گم شده از رسانه های اجتماعی گزارش.”

روز دوشنبه یک تیم از سه SCRG اعضای رفت برای حمایت از SLPR جستجو تلاش های همراه Lenawee دنباله و پرو نهر جاده.

در حدود ساعت 2 بعد از ظهر یک دوچرخه سوار از Arvada, Ryan علف های هرز, وارد, پرو Creek منطقه پارکینگ و دیدم یک داوطلب ارسال حیوان خانگی دست نشانه.

نی خواست برای اطلاع از جزئیات و گفت: او می خواهم به نگه داشتن چشم را. مدت کوتاهی پس از او کشف آفتابی در حال اجرا پایین جاده و سپس به جنگل انتشار گفت. نی بلافاصله biked بازگشت به پارکینگ که در آن او به نام آفتابی مالک و همچنین صحبت با تیم جستجو.

این گروه رفت به نقطه ای که در آن آفتابی گذشته دیده می شد و حدود یک ساعت بعد از آفتاب و صاحب او ملحق شد. جستجوهای گفت: آنها خوشحال شدند با نتیجه “اولین رسمی ماموریت مشترک” و حیوان خانگی گروه موفقیت در 24 ساعت سازند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de