‘Bigg Boss 13’: زمانی که Arhaan خان گفت که Devoleena نمی تواند از او جدا و Rashami دسای

Rashami دسای بود و در اوج خشم خود را برای دوست پسر Arhaan خان در “Bigg Boss 13 خانه’. او نیز عصبانی با Himanshi Khurrana, اما Rashami به نظر می رسد در آستانه شکستن با Arhaan. Rashami دوست Devoleena Bhattacharjee سوال که چه نوع از یک مرد Arhaan است, ساخت Rashami تجدید نظر در تصمیم خود. اما یک زمان وجود دارد که Arhaan خان اعلام کرده بود که Devoleena نمی تواند آنها را از هم جدا.

“من مطمئن هستم در مورد روابط ما. هیچ کس می تواند به توسعه ترک ها در آن است. Devoleena نمی تواند ما را از هم جدا کرد و SpotBoye در مصاحبه ای به تازگی. Arhaan اظهار داشت که او را به حفظ رابطه با Rashami دسای حتی در خارج از Bigg Boss 13 خانه اما به نظر می رسد که به یک رویای دور از ذهن در حال حاضر.

سلمان خان در آخر هفته Ka Vaar قسمت خواسته Himanshi به صحبت کردن با Rashami در مورد پیام که Arhaan ارسال از طریق او. Himanshi سعی کردم صحبت کردن و سپس سلمان برگزار نوار که در آن Himanshi دیده می شود بحث با Asim ریاض و Vishal Aditya سینگ با وجود Asim تردید در مورد چگونه Arhaan گریه در مقابل او.

Rashami بود واقعا ناراحت کلیپ نشان داده و Himanshi بحث در مورد این موضوع با افراد دیگر به غیر از او. Devoleena سپس در ادامه به ذکر است که Arhaan است که شخصی که با خود مهربان نیست حتی مطلع Rashami در مورد عروسی خود را. سلمان از سوی دیگر ادعا کرد که Arhaan او را مطلع Rashami دانست و در مورد هر دو عروسی او و او بچه است که ساخته شده Devoleena شرم Arhaan شخصیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im