‘Bigg Boss 13’ ویروسی ویدئوها: فراموش Shehnaz Gill, Sidharth Shukla, Mahira Sharma به اشتراک گذاری برخی از مهمترین ژله لحظات

Sidharth Shukla و Shehnaz گیل یکی از مورد علاقه زوج از ‘Bigg Boss 13’, طرفداران, اما آیا می دانید در مورد دستکمگرفتهشده دوستی بین Sidharth Shukla و Mahira Sharma? ما تا مطمئن شوید که هنگامی که Paras Chhabra می آید در سراسر این فیلم او ممکن است سوختگی با حسادت بیش از حد!

در یکی از این ویدئوها Sidharth Shukla می آید و می دهد Mahira Sharma تعجب آغوش داخل ‘Bigg Boss 13’ خانه. او در حالی که Mahira صحبت شد (تقریبا استدلال) با شخص دیگری. Rashami دسای نیز می تواند دیده می شود رعایت آنها در این ویدئو.

نگاهی به:

به یاد داشته باشید زمانی که Mahira دوباره Asim رپ? خوب, Sidharth Shukla و Rashami دسای شد در پس زمینه در یکی از لحظات. در حالی که Sidharth نمی تواند متوقف قر سربالا به عنوان Rashami پایین سقوط کرد, Mahira ادامه rap و Sidharth-Rashami رقصید دوباره.

آن را در اینجا ببینید:

بهترین در میان آنها بود که Mahira به Sidharth پرشور در آغوش بگیرید و بعد او را در گونه بوسید. آن لحظه بی دست و پا برای Sidharth از او نمی بینیم که آمدن گرفته شده بود با تعجب هنگامی که لب خود را تقریبا نزدیک آمد. Sidharth سپس آن خندید.

در اینجا آن است که:

Sidharth Shukla همواره گوشه نرم برای Mahira Sharma. زمانی که او کاملا ویران کرد و نشست دور از همه شرکت کنندگان (قسمت جایی که او سیلی Paras), Sidharth خواسته بود Arti سینگ برای بررسی اگر او خوب بود که تا به حال حتی صدمه دیده Shehnaz که sarcastically گفت که Sidharth را بررسی Mahira اما اگر او خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im