‘Bigg Boss 13’: Shehnaz Gill مسئول آوردن Paras Chhabra و Mahira Sharma نزدیک تر حدس بزنید چه?

Mahira Sharma است اخراج از ‘Bigg Boss 13’ و در نتیجه او در پیوند با Paras Chhabra می تواند دیده می شود آخرین بار در امشب قسمت داخل خانه. این دو تبدیل به بهترین دوستان داخل خانه, اما آیا می دانید که Shehnaz Gill شد تا حدی مسئول برای که ؟

سرسخت ‘Bigg Boss 13’ پیروان می دانم که Shehnaz گیل و Paras Chhabra تا به حال یک رابطه بالقوه در آغاز ‘Bigg Boss 13’. هر دو آنها تا به حال اعتراف به یک دیگر در مورد آن بیش از حد. اما زمانی که Shehnaz گیل با کمک Shefali Bagga, نادیده گرفته, Paras Chhabra بیش از یک وظیفه او در نهایت به.

حتی قبل از آن, Paras, the ‘sanskari playboy’ همیشه خواسته Shehnaz Gill برای یک بوسه اما او حاضر به انجام این کار. او سپس تهدید Shehnaz که او را به Mahira. بیش از حد بد برای او در واقع در نتیجه ترک Shehnaz به تنهایی. این ‘پنجاب کی کاترینا کایف’ خودش اعتراف کرده که او ‘حرف’ به Sidharth Shukla پس از Paras شروع به نادیده گرفتن او.

در حال حاضر Shehnaz گیل و Sidharth Shukla شناخته می شود ‘دیوانه وار در عشق اما هنوز هم مطمئن نیستید در مورد آنچه اتفاق می افتد هنگامی که آنها در خارج از خانه و بازگشت به زندگی عادی خود. Sidharth را حفظ کرده است که او را مشغول و در نتیجه قادر نخواهد بود به Shehnaz زمان. او این بوده است قاطعانه به آنها فرصت دیگری (یا حداقل این چیزی است که او گفته شده است در نشان می دهد). از سوی دیگر Paras ظاهرا دیوانه وار در عشق با Mahira است گفت Mahira که او را زنده به طور جداگانه یک بار در خارج از خانه و دوست دارم برای دیدن دیدار او خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im