‘Bigg Boss 13’ دونده تا Asim ریاض تمرین با Jacqueline Fernandez; چه چیزی را پخت و پز ؟

قبل از ورود به Bigg Boss 13 خانه و برنده قلب Asim ریاض به حال یک نقش کوچک در Varun Dhawan starrer Main Tera Hero منتشر شده در سال 2014. حتی در طول زمان خود را در نشان می دهد, Varun تا به حال ستایش Asim و صحبت در مورد سرگرم کننده آنها در مجموعه ای از فیلم است. علاوه بر این Asim دریافت عشق از مشاهیر دیگر از جمله آمریکا کشتی گیر و بازیگر John Cena. در حال حاضر پس از خروج از خانه به عنوان runner-up, the handsome hunk مشغول کار تعهدات آینده راه خود را.

در حالی که پشت ژاکلین فرناندز به او در زمان Instagram داستان و به اشتراک گذاشته یک بومرنگ با Asim بسیار به هیجان طرفداران خود را. در این ویدئو Jacqueline دیده می شود بیتوجه در حالی که تیراندازی آینه عکاسی از خود ویدیو در حالی که Asim دیده می شود در بالا بردن خود و ابرو. این Judwaa 2 بازیگر زیر نویس این ویدئو بیان “در اینجا ما بروید!!! @asimriaz77.رسمی”.

بررسی اجمالی زیر:

قبلا در تعامل با بار از هند که Asim خواسته شد تا در مورد از دست دادن به Sidharth Shukla و تبدیل شدن به دونده تا از Bigg Boss 13او گفت: “من کمی نا امید به عنوان من تا به حال شور و شوق را به نفع خود Bigg Boss 13 تروفی اما فقط یک نفر می تواند برنده جایزه. من خوشحال هستم که از 22 مسابقه شدم اولین نفر دوم. این یک معامله بسیار بزرگ برای من است. من می خواهم برای تشکر از سازندگان به من این را نشان می دهد و اعتقاد من است. من هم با تشکر از بینندگان که پشتیبانی و دوست داشتنی من در نشان می دهد. آن است که قریب به اتفاق احساس و من احساس خوش شانس. هر چند از آن است که کمی ناامید کننده بود من قبول آن با بسیاری از قدرشناسی و من می دانم که من باید آینده ای روشن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>