‘Bigg Boss 13’ دونده تا Asim ریاض می شود افتخار صاحب ماشین لوکس; Rashami دسای, Himanshi Khurana تبریک

Asim ریاض تبدیل به یک افتخار صاحب یک ماشین لوکس و اعلام کرد همان را Instagram صفحه. او نوشته شده یک سری از عکس نما با جانور خود را بر روی چهار چرخ بود و همه لبخند بیش از حد. او همچنین چند عکس در Instagram داستان جایی که او با بهره گیری از یک درایو در ماشین جدید خود را. Asim نمی تواند پرتو با شادی در حالی که نما با ماشین گران قیمت که او استعداد خود را.

او زیر نویس این پست بیان کرد “من بسیار خوشحال امروز به رویای من ماشین. جانور جدید – سری 5 بی ام و M ورزشی که من از ماشین بازار, Delhi. آنها در مقابله لوکس-حق بیمه وسایل نقلیه و ارائه خودروهای با کیفیت با خدمات عالی که صاف و بدون هیچ زحمتی رایگان. من بیشتر از راضی با تجربه من با ماشین بازار و همه توصیه به رفتن به آنها را امتحان کنید اگر شما به دنبال لوکس آینده خود سوار. با تشکر از شما آقای Amit مهتا و تیم خود را برای خدمات بی عیب و نقص. @tcmdelhi @amitmehta9999 #TheCarMall #NewDelhi #TCMDelhi#AsimRiaz #LuxuryCars”.

چک کردن پست زیر:

در

Rashami دسای اظهار نظر در Asim پست با نوشتن “تبریک برای نوزاد جدید”. در حالی که Himanshi Khurana اظهار داشت: “تبریک می گویم”.

Twitterati آغاز روند ‘تبریک Asim’. یکی از طرفداران در توئیتر خود نوشت: “یک طبقه متوسط پسر بچه با صنعت پدرخوانده آمد به بمبئی با یک رویا hustled 8 سال و در حال حاضر اقدام به خرید رویای خود را و می شود این محبوب @imrealasim واقعا الهام بخش #CongratulationsAsim.”

در حالی که کاربر دیگری نوشت: “Asim رزرو شده است و پر مشغله و پر رونق او را در اینجا دستیابی به رویاهای خود را در حالی که مراقبت از کسب و کار خود را به معنای واقعی کلمه هیچ کس آن را انجام می دهند او را دوست دارم.”

برای uninitiated Asim اولین دونده از Bigg Boss 13.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de