‘Bigg Boss 13′: Arti سینگ سوتی سابق PM Manmohan Singh نام به عنوان “Manmohan Desai’, Twitterati اسلم Sunil Grover

در طول Bigg Boss 13 آخر Sunil Grover donned بسیاری از آواتار مایل به شرکت کنندگان برای آخر. او به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, Ajay Devgn نگاه از Tanhaji: گمنام جنگجو, Shah Rukh Khan از Jab Tak Hai Jaan, هند, نخست وزیر مانموهان سینگ و در نهایت سلمان خان. اما Sunil پوشیدن Manmohan Singh نگاه نمی تواند به خوبی با شهروندان و آنها ناودان او را به اتهام بی احترامی سابق PM.

هنگامی که سلمان پرسید: Arti که استیفن به او با اشتباه او را به نام ‘Manmohan Desai” که محبوب هندی فیلمساز. آن Shehnaz که اصلاح آرتی و او نمی تواند باور او حماقت. خان نیز به طعنه آرتی گفت که او او را فراموش کرده نام خانوادگی و افزود Rashami دسای نام.

نگاهی به چگونگی Twitterati در واکنش به وضعیت کل زیر:

در ضمن آرتی رو اخراج از Bigg Boss 13 در جایگاه پنجم. این بازیگر ساخته شده آن را به پنج بعد از Paras Chhabra گرفتند به INR 10 lakhs به جای ماندن در رقابت است. در طول آرتی را اخراج او آمد و داخل خانه را به او. از دیدن این همه احساسی و شکست در اشک بیش از حد.

سلمان گفت: او با افتخار از توپخانه برای بودن در بازی به شیوه ای با وقار. هر دو آنها حتی رقصید ‘you’re my love’ آهنگ از شریک زندگی است که نیز تا به حال عمو و گوویندا بازیگر به عنوان یکی از پیشرو ستاره.

آرتی است که نه تنها منجر به بازیگر تلویزیون, اما او همچنین از کمدین بازیگر Krushna Abhishek.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de