‘ترجمه’: Matthew Perry با نام مستعار چندلر بینگ آخرین صدای جیر جیر می کند ‘دوستان’ طرفداران خود را از دست آرام

آن را در سال 2019 زمانی که یکی از مورد علاقه ترین کمدی برای میلیون ها نفر F. R. I. E. N. D. S (دوستان) به اتمام 25 سال از آن پخش. نشان دادن جنیفر آنیستون, کورتنی کاکس, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry و دیوید شویمر. این پخش از سال 1994 تا 2004 با 10 فصل و در نظر گرفته شده است یک فرقه حتی در حال حاضر. از سال گذشته سازندگان و بازیگران شده اند اذیت کردن در مورد مراسم اتفاق می افتد اما هیچ یک از آن تایید شده است آن را.

در حال حاضر متی که چندلر بینگ در زمان خود را به صفحه توییتر نوشت و چیزی ساخته شده است که دوستان و طرفداران دیوانه فورا. او توییتی “خبر بزرگ در آینده…”

به زودی پس از آن Twitterati خود را از دست داده و ذهن به طور مداوم از او پرسید که آیا آن را در مورد این مراسم از بازیگران. بسیاری از مشترک های Gif و دیالوگ از دوستان که شیرین هستند و بیش از حد خنده دار را از دست ندهید.

آن را چک کنید زیر:

در اوایل وقتی که جنیفر نام راشل سبز خواسته شده بود در مورد مراسم, او گفت:, “و من فقط ادامه… ما در تلاش هستیم. آن را هرگز پایان دادن به سوال نیست ؟ چه چیز دیگری می تواند یک گروه از شش بازیگران بیشتر احساس افتخار? آن را آوردن مردم شادی روزانه است.”

او همچنین گفت: در این Ellen Show “ما خیلی دوست دارم برای به وجود چیزی اما ما نمی دانیم که چه چیزی است. بنابراین ما فقط تلاش. ما در حال کار بر روی چیزی است.”

در ضمن سازندگان همچنان به استناد که این مراسم است که در روند و اگر آن اتفاق می افتد, آن خواهد شد در جریان HBO حداکثر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de