بیدر فتنه مورد: پدر و مادر مدرسه سکس با زن دستگیر و برای ضد کا درام به قید وثیقه

یک دادگاه در بیدر در شمال کارناتاکا در روز جمعه به قید وثیقه به پدر و مادر و خانم مدیر مدرسه از مدرسه دستگیر و در “فتنه” مورد خود را به اتهام مشارکت در عملیات ضد کا درام است که گفته می شود به تصویر کشیده نارندرا نخست وزیر در نور ضعیف.

درام در ارتباط با تابعیت متمم قانون (CAA) و ثبت ملی شهروندان (NRC) برگزار شد توسط دانش آموزان چهارم و پنجم و ششم استاندارد در ژانویه 21.

اصلی منطقه و جلسات دادگاه قاضی اعطا مشروط به قید وثیقه به Nazbunnisa (پدر و مادر) و Fareeda بیگم (خانم مدیر مدرسه) که دستگیر شده بودند در تاریخ 30 ژانویه.

وثیقه اعطا شد پس از اجرای یک پیوند تومان برای یک لاخ با دو وجوهی برای مثل, مجموع, منابع رسمی گفت.

وثیقه شامل شرایط که متهم به نظر می رسد باید قبل از بررسی افسر به عنوان و هنگامی که خواسته و گسترش همکاری در این کاوشگر نه سعی کنید به رشوه دادن با شواهد و به نظر می رسد قبل از دادگاه مربوطه در تمام تاریخ از شنیدن مگر اینکه مانع هر گونه واقعی شود.

یک مورد فتنه بود و بعد تسلیم پلیس در برابر مدیریت مدرسه همراه با دیگر بخش های IPC در ژانویه 26, بر اساس یک شکایت از مددکار اجتماعی Neelesh Rakshyal.

بازی آپلود شده در رسانه های اجتماعی ویروسی رفته بود.

مقامات پیشتر گفته گفتارها در برابر مودی بود و بخشی از اصلی اسکریپت اما مادر ششم استاندارد دانشجو گفته گنجانیده شده آنها در طول تمرین و معلم اجازه آن را به بخشی از درام.

شاکی ادعا کرد که مقامات مدرسه ‘استفاده’ دانش آموزان را به انجام یک درام که در آن آنها “آزار” مودی در زمینه کا و NRC.

مدیریت سعی در ایجاد ‘ترس’ در میان مسلمانان است که آنها را مجبور به ترک این کشور اگر CAA و NRC در حال اجرا Rakshyal گفته بود.

پلیس قبلا در آمده برای انتقاد از برخی محافل برای بازجویی thechildren در ارتباط با این مورد ،

(با PTI ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de