بین 13,000 و 33,000 Coloradans می تواند به کروناویروس در حال حاضر مقامات بهداشت برآورد

بین 13,000 و 33,000 مردم در کلرادو می تواند رمان coronavirus در حال حاضر دولت و مقامات بهداشت عمومی تخمین زده می شود در روز پنج شنبه.

کلرادو بالا مقامات بهداشت و درمان همراه با رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس بارها و بارها گفته اند که تعداد زیادی از مردم تست مثبت برای COVID-19 بسیار عفونی بیماری تنفسی ناشی از ویروس جدید است که به مراتب پایین تر از داده ها نشان می دهد با توجه به کمبود گسترده تست.

تعداد واقعی موارد در کلرادو می تواند چهار تا 10 برابر بالاتر از 3,342 دولت تایید کرده بود که از بعد از ظهر چهارشنبه اسکات ادیب, دولت, حادثه, فرمانده برای COVID-19 گفت: روز شنبه طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

پلیس بارها ابراز سرخوردگی خود را در عدم وجود توده تست توانایی ها و ناتوانی دولت فدرال به ارائه منابع بیشتر برای مبارزه با شیوع. منابع محدود باید مقامات را مجبور به اولویت بندی تست برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اولین پاسخ دهندگان و موارد جدی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

محلی حوزه های قضایی باید آن را بر خود به تلاش های مختلف روش های تست مانند بودجه خصوصی آزمایش خون برای همه ساکنان San Miguel County است. در حالی که دولت ارزیابی جدید روش های آزمایش آن هیچ برنامه ای به طور گسترده ای اتخاذ کنند که آزمایش خون ادیب روز پنجشنبه گفت.

پلیس التماس برای بیشتر شخصی حفاظت تجهیزات و دستگاه تهویه مصنوعی در نامه ای به معاون رئیس جمهور مایک پنس به تاریخ مارس 28 و اعلام کرد در انتشار اخبار دوشنبه گفت: COVID-19 مرگ و میر است که با افزایش سریعتر در کلرادو از هر دولت دیگر.

ادیب در روز پنج شنبه گفت که دیگر مورد اگر چه او نمی تواند یک نشانه به عنوان به که در آن کلرادو در حال حاضر می افتد در این لیست است.

“آن نامه فرستاده شد و چند روز پیش” او گفت:. “تعداد کسانی که دیگر دقیق با آنچه ما امروز می دانیم.”

هنوز مقامات بهداشت گفت: آنها بسیار نگران جلسه اهداف تعیین شده توسط وزارت بهداشت دولت برای افزایش بیماران. در یک کنفرانس خبری چهارشنبه ادیب مشخص شده یک سری از مراحل مهم — از جمله بیشتر ICU, تخت, تر, پنکه, ظرفیت بیشتر برای سطح پایین تر بیماران — که دولت نیاز دارد را برای جلوگیری از سیستم مراقبت های بهداشتی از تاخت و تاز کردن.

“این نظم بلند” مایک ویلیس دولت مدیر دفتر مدیریت اضطراری گفت: در این کنفرانس تماس بگیرید. “اسکات (ادیب) فرانک با دیروز. ما بسیار نگران است. این یک بالابر های سنگین و بسیاری از چیزهایی که به گرد هم می آیند به سرعت در حال. این مکان استرس و تقاضا در سیستم تامین ارائه تجهیزات کافی و پرسنل سیستم به اندازه کافی واجد شرایط مردم است.”

ویلیس گفت: آنها را آغاز کرده اند و ساخت و ساز در هر سرریز امکانات و در عین حال, اگر چه آنها در حال صحبت کردن با مکان های مختلف در مورد پیمانکاری و اجاره در سراسر دولت است.

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im