بهتر است با هم: این روز ولنتاین هدیه را انتخاب کنید که به شما اجازه به اشتراک گذاشتن عشق


عکس: AfroSheen

لحظه ای که من دیدم افریقایی, انتخاب کنید, من می دانستم که آن را دوست دارم. سیاه و سفید دوست دارم.

در طول دوران کودکی من در شیکاگو آن را غیر ممکن بود به چشم پوشی از زادگاه محصولات مراقبت از مو مارک جانسون محصولات قهرمان, محصول, افریقایی, شینکه در همه جا در سیاه و سفید خانواده ها در سراسر آمریکا از ’60s از طریق ’80s. و در حالی که محبوبیت خود را ممکن است مشکلاتی روبرو شده اند در دهه های اخیر, نوستالژی برای نام تجاری باقی مانده است—آن را بخشی از تاریخ سیاه میشم!

تبلیغات

هنگامی که من شنیده ام این برند که در مرحله یک گشت من طبعا هیجان زده است. با سیاه و مراقبت از فضای پررونق آنچه را که به یکی از پیشگامان را به جدول در هزاره جدید? باز کردن جعبه که مرا فرستاده است به پیش نمایش دیدم آفریقایی شین-مارک-سیاه و سفید شدید افریقایی انتخاب کنید دروغ گفتن در بالای مجموعه و کاملا به کرات.

و بنابراین من شخص. در واقع اولین کلمات از دهان او بودند “بله! من نیاز به یک انتخاب! فوق العاده!” Ahemآقا.

پاسخ من (پس از یک طرف جدی و چشم)? “ببخشید برادر من شما رو به خود را دریافت کنید.” آیا او نمی بینم این ضخامت هاله ای از 3C فر در بالای سر من ؟

تبلیغات

همانطور که معلوم است این است که خط ما می تواند لذت بردن از با هم. شما نمی خواهد پیدا کردن اصلی نفت بر اساس محصول در AfroSheen جدید نه محصول آرایه حاوی انواع آفریقایی-بافت مو—آن را در حال حاضر بر اساس دوستانه مواد تشکیل دهنده مانند کراتین و نارگیل, دانه کتان و روغن کرچک (و می توان در Walgreens و آمازون). اما مانند اصلی این مجموعه است که به طور کامل برای هر دو جنس معنی شخص و من می توانم به اشتراک گذاشتن عشق از این مجددا میراث برند. (او هنوز هم خود را مشت سیاه انتخاب کنید هر چند آن را زینت خود هدیه روز ولنتاین.)

اما افریقایی شین الهام بخش من برای تجدید نظر در رویکرد من به cheesiest عاشقانه ترین تعطیلات سال; یکی به طور معمول مشخص شده توسط cupids قلب آب نبات, شامپاین, وعده های غذایی آسیا و شکلات-تحت پوشش قرار داد. اما اگر عشق است پیام ما در حال تلاش برای به روز ولنتاین و ما باید با تمرکز بر هم می توانیم به اشتراک طولانی پس از فوریه 14th? سینما بدون شک بسته بندی شده در شب جمعه, 20 – و 30-یه چیزی احتمالا خود را نسل عشق جونز با والاتر از این عکس (سیاه و سفید عاشق میشم!); به همین ترتیب شیکاگو بدون شک خواهد بود پررونق با هر دو “love & basketball” برای NBA All-Star Weekend. چه هدیه بعد از رول اعتبارات و آخرین لیآپ شده غرق می کند ؟ چگونه می تواند ما را در حفظ این همان انرژی همه سال ؟

تبلیغات

اسکاچ پورتر

این هیچ راز است که من نه تنها یک فن اما سرسخت کاربر از مردان نظافت نام تجاری اسکاچ Porter; و به روز ولنتاین نزدیک آنها در نهایت احترام خانم ها بیش از حد! نام تجاری فقط راه اندازی اسکاچ پورتر مو مجموعه; یک خط از غیر سمی محصولات مراقبت از مو بر اساس کل پروتئین و بیوتین با تمرکز بر coily, فرفری, مو, مواج, انواع مو. “در حال حاضر زنان لازم نیست که به نگرانی در مورد به اشتراک گذاری خود را از محصولات مو با مردان در زندگی خود!” با نام تجاری به ما می گوید. اما ما فکر می کنم به اشتراک گذاری مراقبت است…و این است آنچه ما تماس بگیرید “مو دوست دارم.”

تبلیغات

مخروطي

مخروطي بهترین و شناخته شده برای آن انقلابی محصولات اصلاح که تغییر بازی برای مردان سیاه و سفید. اما زمانی که نام تجاری ارسال به من یک جعبه خود را نه جدید داخل بدن و مو محصولات من می دانستم که هیچ راهی وجود دارد که من توزیع شد این یکی به fella. با بوی تیره مانند انگور قرمز و سیاه و ترنج این جلوه فرمول یک جنس مایع درخواست تجدید نظر و به سرعت تبدیل به یک ثابت در حمام من. بهترین بخشی (جدا از lathering تا با هم)? کل خط تولید در حال حاضر در دسترس در فروشگاه هدف. چگونه است که برای یک هدیه در آخرین لحظه گزینه است ؟

تبلیغات

ادویه آن را

آنها می گویند این زن و شوهر که با هم بازی می کند باقی می ماند با هم معنا است که کسانی که با هم طبخ اضافی صدای هیس کردن? من قطعا متوجه شد که درست باشد پس چرا چیزهایی ادویه تا با ایجاد برخی شاداب وعده های غذایی با هم ؟ پس از آن نیز ماه تاریخ سیاه من عاشق این میراث از مواد غذایی ما به عنوان اسیر در تحسین آشپزی جشن: دستور از دو قرن آمریکایی آفریقایی تبار پخت و پز (نام یکی از بهترین آشپزی از سال 2019 توسط the New York Times, the Atlantic, و, NPR, در میان دیگران). در علاوه بر این به پرداخت ادای احترام به فرهنگ ما پخت و پز با هم یک راه خوشمزه به صرف برخی از زمان با کیفیت است. (بعد از همه مواد غذایی خوب است خوب عشقبازی نه؟)

تبلیغات

تصویر: آمازون

قرار داده و آن را در یک نامه عشق

بیش از 40 سال از انتشار اولیه آن, “توت فرنگی نامه شماره 23” است که هنوز هم واجد شرایط bop—و پس از آن رو به کاهش هنر عشق نامه. در حالی که e-mail و متن ممکن است گوشه ای بازار در, سرعت, دست نوشته داند هنوز هم مشخصه صمیمیت; من دیده بان من fella را به صورت نور تا هر بار که او باز می شود یک کارت من پنهان برای او برای پیدا کردن. و روش های دیگر وجود دارد: شما در نظر گرفته های یک مجله با مهم دیگر خود را, بنابراین شما باید یک تحول یادگاری که اعلام عشق خود را برای یکدیگر ؟ من شخصا از طرفداران سیاه زن متعلق به گریر لوازم التحریراست که همه چیز شما نیاز به—کارت, کاغذ و قلم و مجلات—برای ارسال خود را عاشق ولنتاین آنها را هرگز فراموش نکنید.

تبلیغات

خود را منعکس عشق

یکی از بهترین و دوست داشتنی ترین چیزهایی که من شنیده ام از من شریک ؟ “شما کافی است.” (*غش کردن* این است که چرا او را bae.) بروکلین, n. y.-بر اساس بیانیه سازان Rayo و عسل به شما این فرصت را به یکدیگر یادآوری هر روز با آینه خود را با همین نام (150 دلار) با الهام از کلمات از مایا آنجلو. ولنتاین به آخرین ساخته شده هر بار که شما یا عشق خود را به آن نگاه کنید آن را بازتابی از چگونه شما احساس می کنید برای هر یک از دیگر.

تبلیغات

بود مست عشق

آیا شما و عشق شما یک طعم و مزه برای چیز بهتری (یا گاه به گاه وزوز)? پیوستن و یا هدیه—شراب عضویت در باشگاه این است که یک راه فوق العاده برای یادآوری به خودتان نگاهی به ضرب و شتم و مزه مزه کردن لحظه ای با هم. ما توصیه ؟ بسیار تحسین شده (و سیاه و زن-تاسیس) Theopolis تاکستانارائه می دهد که سه ردیف از آن شراب باشگاه به این معنی که شما می توانید تجربه با کیفیت بالا varietals در انواع قیمت امتیاز.

تبلیغات

احساس عشق هنوز ؟ خوب بیشتر برای آمدن وجود دارد (و این هدیه عالی برای خودتان و همچنین). بدون در نظر گرفتن (در بهترین Andre 3000 voice), مبارک روز ولنتاین—فوریه 14th! (پس دست به خرید!)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su