بهترین هدیه ای که تا کنون: Charlottesville برای جشن پایان برده داری به جای توماس جفرسون تولد


Illustration for article titled Best Gift Ever: Charlottesville to Celebrate End of Slavery Instead of Thomas Jeffersons Birthday

تصویر: شاتر

برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم حدس می زنم که نمی توان با گرفتن یک جشن تولد در Charlottesville, Va.?

اگر شما حدس زده توماس جفرسون—همان کسی که یک بار نوشت: “همه انسانها برابر خلق شده اند” و در عین حال به نحوی متعلق به بیش از 600 از اجداد ما—شما می تواند درست باشد.

تبلیغات

واشنگتن پست گزارش که با وجود جفرسون نام بودن در همه چیز از آن کتابخانه های عمومی به خصوصی کارخانه شراب سازی Charlottesville ظاهرا به دنبال لرزش شبح نژادپرستانه گذشته و به جای آن جشن چیزی خیلی بیشتر معنی دار: پایان برده داری.

از پست:

آزادی و آزادی روز به عنوان تعطیلات جدید شناخته شده است به مناسبت زمانی که سربازان اتحادیه وارد اینجا در 3 مارس 1865 و رهایی از بردگی مردم که اکثریت Charlottesville شهروندان است.

“این علائم عمده تغییر در درک ما از جامعه و تاریخ” گفت: Jalane اشمیت, یک استاد دانشگاه ویرجینیا که به سازماندهی حوادث که با وجود نام کشش تمام هفته. “به توماس جفرسون تولد کردن تقویم و اضافه کردن این یک معامله بزرگ است.”

آره, آن است.

برای یک شهر شناخته شده در درجه اول برای میزبانی سال 2017 را بدنام “متحد حق” رالی این یک کامل در مورد-صورت—حداقل در رابطه با درک عمومی. اما همانطور که انتظار می رود نیست هر کس احساس را تغییر دهید.

تبلیغات

“من یک مشکل محو توماس جفرسون از تاریخ ما” Charles L. وبر جونیور یک وکیل محلی گفت. او همچنین فقط اتفاق می افتد به یکی از ده شاکیان که به تازگی به مبارزه برای محافظت از این شهر مؤتلفه مجسمه. “محو او نیست جواب درست درست مثل گرفتن مجسمه پایین است پاسخ درست است.”

خواهش میکنم متفاوت است.

اما در یک شهرستان که در پارک ها و خیابان ها بارها و بارها شده یا تغییر نام و یا دوباره تعمید با توجه به وابستگی های خود متفق ژنرال, آن را خوب است برای دیدن وجود دارد که شهروندان در شارلوتزویل که در حال صحبت کردن و دیگر در آغوش خود زشت گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>