بهترین سناریو دنور محدودیت می تواند آسانسور در 2-4 ماه, مقامات شهر می گویند

در بهترین سناریو بیشترین محدودیت از دنور اقامت در خانه سفارش می تواند در بلند بیش از دو تا چهار ماه اما مترو منطقه است که روند نسبت به یک دیگر مسافت از آن بالا به مسئولان شهرستان گفت: در بحث این هفته است.

دنور شهردار مایکل, Hancock, چندین بخش سر و محلی دیگر کارشناسان پزشکی مورد بحث در این شهر بهبود تلاش در جلسه روز شنبه با حضور دنور پست. جلو و مرکز سوال از زمان بندی برای کاهش محدودیت های فعلی در حالی که اجتناب از عود و مدیریت اقتصاد محلی.

“وجود دارد به رسمیت شناختن گسترده ای در اطراف اتاق که coronavirus و چالش های آن نیست 2020” دکتر لایحه برمن مدیر دنور بهداشت در مصاحبه ای گفت:. “همه ما نیاز به رسمیت شناختن که این یک ماراتن است با حداکثر سرعت دویدن.”

بدترین سناریو ترکیبی از ظهور مجدد ویروس با جهانی هرج و مرج اقتصادی و اقتصاد محلی است که آهسته به, بازگشت, مقامات گفت. اقامت در خانه محدودیت بود unwound به مراتب بیشتر و به تدریج هر چند دقیق مدت زمان نامشخص باقی مانده است.

در روزهای آینده تصمیم گیری باید در مورد اینکه آیا به گسترش این شهر اقامت در خانه که می رسد مارس 30 یا برای شروع آرامش بخش آن گفت: سلامت عمومی مدیر باب مک دونالد. این تصمیم نیز به حساب نیاز به ارائه ساکنان و کسب و کار و صنایع با پیشرفت توجه کنید.

“ما می خواهیم به آن را درست انجام دهد; ما نمی خواهیم به آن را انجام دهد به سرعت” مک دونالد گفت: پست. “ما می خواهیم به متعادل با متفکرانه تصمیم گیری.”

دولت اقامت در خانه سفارش شده است در حال حاضر برنامه ریزی شده به پایان می رسد, مارس 26 و رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس گفت: برخی از اجتماعی فاصله اقدامات را در محل باقی می ماند تا زمانی که یک درمان یا واکسن. این عادی برای بسیاری از ماه آمد, او گفت:.

همکاری با دولت های منطقه و همچنین به عنوان دولت مهم خواهد بود برای دنور مسئولان شهرستان موافقت کرد.

دنور نمی آسانسور اقامت در خانه محدودیت های همه در یک بار آن در این نشست گفت:. حتی کلمه “لغو” ممکن است به ساکنان این تصور اشتباه از قطعیت یکی از اعضای این گروه گفت: پیشنهاد فریم حرکت می کند به عنوان یک اصلاح به جای. هنکاک اشاره کرد که اجتماعی فاصله اقدامات را در محل باقی می ماند طولانی تر از اقامت در خانه سفارش دهید.

در خطر است یک تعادل بین سلامت عمومی و اقتصاد محلی و شهرستان باید استراحت محدودیت به آرامی و به عمد برای تغییرات به چوب مک دونالد گفت.

قطعا زمان سفارش است دردناک و پر هزینه است. تظاهرات در برابر این ایالت اقامت در خانه سفارش در حال برنامه ریزی در کلرادو کاپیتول یکشنبه. اما اگر گام های بعدی نیست و با دقت انجام می شود بحران کشیده خواهد شد حتی دیگر به مقدار بیشتر در مورد این ویروس و بیشتر آسیب های اقتصادی برمن گفت.

دیوید Gaspers اصلی شهر برنامه ریز رهبری پنج شنبه بحث که شامل سناریوهای ممکن برای چه این بیماری همه گیر را بازی کردن.

در بهترین سناریو تعداد موارد در دنور پایدار باقی می ماند یا کاهش این شهر بیمارستان های فضا و تجهیزات مورد نیاز برای مراقبت بحرانی بیماران Gaspers گفت.

“روایت وجود دارد این است که این ویروس گسترش همچنان ادامه دارد اما از آن باقی مانده است پایدار و مدیریت و اقتصاد جهانی بهتر است از آنچه ما به نوعی انتظار او گفت:” در این نشست است. “بیشترین محدودیت ها برداشته بیش از دو تا چهار ماه و اقتصاد محلی است و در حال اجرا.”

پس از آن وجود دارد بدترین سناریو که به نظر می رسد بسیاری مانند آنچه در دنور را تجربه کرده است برای چند هفته گذشته Gaspers گفت.

که “که در آن ما در حال انتظار است که تجدید حیات آمده و ما در حال آماده شدن برای که و اقتصاد جهانی در هرج و مرج است. بسیار غیر قابل پیش بینی. برخی از محدودیت ها باقی می ماند. اقتصاد محلی بسیار تنبل,” او گفت:.

خیلی بستگی به روزهای آینده و هفته های گروه اذعان کرد. Gaspers مورد بحث و بررسی دستورالعمل از مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری سازمان بهداشت جهانی و کالیفرنیا در آنچه به دنبال قبل از کاهش stay-at-home محدودیت.

کسانی که معیارهای شامل تعداد ویروس موارد و اینکه آیا موارد جدید هستند با ثبات یا کاهش; ظرفیت سیستم مراقبت های بهداشتی مانند بیمارستان ها; آیا موارد جدید می توان و ردیابی; آیا مدارس کسب و کار و بیشتر باید اقدامات حفاظتی در محل; و این که آیا یک واکسن یا درمانی درمان در دسترس می شود برای ویروس.

تنها پس از تعداد ویروس موارد مشکل ساز است چرا که به عنوان آزمون تبدیل به بیشتر به طور گسترده ای در دسترس مقدار موارد مطمئن است به افزایش است. نه برمن پیشنهاد پیگیری تعدادی از بستری شدن در بیمارستان. اما حتی پس از آن دنور باید به دنبال عوامل متعدد.

مک دونالد اشاره کرد که در مراحل بعدی باید به آرامی اتفاق می افتد — و نه به سادگی برای جلوگیری از افزایش و گسترش است و اگر بیش از حد تغییرات در یک بار و موارد سنبله مقامات هم دشوار دانستن اینکه کدام عامل باعث این مشکل است.

شهرستان و مقامات بهداشتی مورد انتظار حدود چهار هفته بین هر مرحله با نظارت روزانه در طول راه.

“COVID می تواند حرکت بسیار گسترده در یک جامعه اگر شما در حال نظارت به دقت” برمن گفت. “این قطعا آنچه اتفاق افتاده در شهر نیویورک که قطعا آنچه اتفاق افتاده در کوه جوامع بود که آنها تا به حال توجهی گسترش قبل از وجود دارد به رسمیت شناختن.”

مک دونالد گفت: ضروری است که این شهر را حفظ توانایی reimpose محدودیت اگر موارد شروع به سنبله دوباره.

“من مطمئن هستم که آن را برای تلفن های موبایل آرام برای همه ما, اما من فکر می کنم آن را بسیار محتاطانه چیزی که برای انجام به دلیل من فکر می کنم هر کسی می خواهد برای جلوگیری از داشتن برای رفتن به واقعا اقدامات محدود کننده هنگامی که ما آرام آنها را” برمن گفت.

مسئولان شهرستان حل و فصل در یک طرح خاص در طول جلسه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de