برنی ساندرز برنده, کلرادو, اما به احتمال زیاد برنده خواهد شد بسیاری از نمایندگان خود را

برنی ساندرز برنده کلرادو دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه در سه شنبه شب اما می تواند تقسیم دولت 67 نمایندگان با سه نامزد دیگر.

زمانی که رای شمارش متوقف شد در ساعات شب چهارشنبه ساندرز بود در مسیر به پیروزی 25 نمایندگان در کلرادو. مایکل بلومبرگ برآورد شد برای برنده شدن 15 نمایندگان جو بایدن رود به 14 نمایندگان و الیزابت وارن در مسیر به پیروزی 12 با توجه به کلرادو از حزب دموکرات است.

نماینده شمارش در حال برآورد نهایی نیست تعداد به دلیل برخی از برگه های رای باقی می ماند uncounted.

نامزدها باید دریافت 15 درصد از حمایت ایالتی یا در یکی از کلرادو هفت کنگره مناطق به منظور پیروزی نمایندگان. چهل و چهار نمایندگان اهدا خواهد شد بر اساس نتایج در کنگره مناطق و 23 نمایندگان اختصاص داده خواهد شد و متناسب در سطح ایالت.

ساندرز آگهی های ایالت, مسابقه, که در آن او در مسیر برنده شدن و نه نمایندگان نسبت به پنج برای هر بایدن و بلومبرگ و چهار وارن. هر چند ساندرز نیز در مسیر به پیروزی در هر کلرادو کنگره منطقه, نماینده, apportionment, می تواند یک کراوات در چند منطقه.

برای مثال شش نمایندگان انتظار می رود به اهدا می شود از منطقه 6 در دنور را در حومه شرقی. از صبح روز چهارشنبه ساندرز و مهر هر دو انتظار می رود را به نفع دو نمایندگان با بایدن و وارن هر کدام یکی.

4 منطقه در شرق دشت و منطقه 5 در کلرادو اسپرینگز را هر چهار جایزه نمایندگان. هر چند ساندرز در سرعت را به نفع خود رای بیشتر از مخالفان خود را در هر دو منطقه از صبح امروز (یکشنبه) نمایندگان خواهد بود تقسیم به طور مساوی با هر یک از چهار نامزد برنده یک نماینده در هر منطقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de