برنی ساندرز برنده کلرادو ریاست جمهوری ابتدایی, AP پروژه های

برنی ساندرز برنده کلرادو دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه مربوط به مطبوعات پیش بینی شده است.

از 7:54 بعد از ظهر با 571,611 آرا شمارش این سناتور ایالات متحده از ایالت ورمونت دریافت کرده بود 36 درصد از آرا با سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار در 23% سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در 21 درصد گزارش ایسنا ، الیزابت وارن در 17% و در کنگره ایالات متحده Tulsi Gabbard در سطح 1%. بقیه رای تقسیم شد در میان نامزدها چه کسی باید کاهش یافته و خارج از مسابقه در روزهای اخیر و شهروند نامزدها.

دنور پست به روز رسانی خواهد شد نتایج در این داستان به طور منظم.

نتایج اولیه هنوز در حال گزارش شده توسط شهرستانهای اما AP ساخته شده و طرح آن بر اساس خروج از مراکز رای دهی و سایر اطلاعات نشان می دهد تعیین کننده سرب توسط ساندرز.

در دقیقه است که به دنبال بسته شدن نظر سنجی در کلرادو بسیاری از 200 یا بیشتر مردم در داخل ساندرز دولت دفتر مبارزات انتخاباتی در شرق Colfax خیابان در دنور را شکست, به سلامتی, اخبار گسترش است که ساندرز اعلام شده بود که پیش بینی برنده است.

“رئیس جمهور ساندرز! رئیس جمهور ساندرز!” آنها شعار می دادند.

در سراسر شهر در غرب 38th خیابان نسبتا lowkey جمع آوری برای بایدن کمپین جلب چند ده حامیان به نوار در Plaza38. دنور شهردار مایکل Hancock که تایید بایدن روز دوشنبه بود که در میان کسانی که در جمع آوری.

Coloradans پیوست میلیون ها نفر از رای دهندگان در سراسر 14 دیگر کشورها و مناطق در سه شنبه, بزرگترین, بعد از مقدماتی که کمک خواهد کرد که تصمیم گیری دموکراتیک مهاجرت به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Nov. 3 انتخابات عمومی. حدود یک سوم از نمایندگان به این کنوانسیون در معرض خطر هستند از جمله 67 کلرادو نمایندگان خواهد شد که divvied تا بر اساس نتایج.

سراسر کشور در این مسابقه تا حد زیادی تبدیل به یک نبرد برای روح, پارتی, بین حزب چپ پهلو — نمایندگی ساندرز و وارن — و میانه رو که استاندارد حامل در حال حاضر بایدن و مهر خود بودجه میلیاردر.

تعداد زیادی از دموکرات کلرادو و کارش رای دهندگان به نظر می رسد برگزاری بر روی ایمیل خود رای بیشتر از حد معمول به عنوان آنها به تماشای تغییرات در این مسابقه است. که باعث می شود آن را ممکن است که بعد از نتایج آشکار خواهد شد تغییر سطح حمایت در میان نامزدهای باقی مانده. برخی از استان ها از جمله دنور, پیش بینی رای گیری شمارش به حمل بیش از حداقل به چهارشنبه.

مسابقه تنگ شده از هشت نامزد اصلی به پنج فقط از شنبه هنگامی که رای دهندگان کارولینای جنوبی تحویل داده و اولین پیروزی بزرگ برای بایدن.

شامل نمی شود در کلرادو نتایج دو کاندیدای میانه — سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg و وزیر بهداشت ، ctq از مینه سوتا — که کاهش یافته است در روزهای اخیر و تایید بایدن. هر دو انصراف نامزدهای خود را در براده با, کلرادو, وزیر امور دفتر, مقامات اعلام کرد صبح روز سه شنبه پس از county کارمندان کارگردانی شد نه به شمارش آرا خود را.

در طرف مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه پنج کمتر شناخته شده رقبا که واجد شرایط برای دولت اولیه رای گیری. او تا به حال موفق به کسب نزدیک به 93 درصد آرا در 7:54 بعد از ظهر توسط سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی. لایحه جوش در 3.3%.

کلرادو دموکرات خود می گویند

ساندرز وارد سهشنبه به عنوان مورد علاقه را به نفع خود کلرادو اولیه بر اساس نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته است که به او دو رقمی آگهی بیش از بقیه در این زمینه است. اما بایدن به دست آوردن شتاب در اینجا پس از پیروزی بزرگ در کارولینای جنوبی در روز پنج شنبه و خروج از Buttigieg و Klobuchar. ساندرز برنده کلرادو قفقاز در سال 2016 ضرب و شتم هیلاری کلینتون به آسانی.

این بار او این کار را فقط با دو پرداخت کارکنان دولت. کلید این بود که خود را شبکه ای از حدود 15,000 داوطلبان که این کمپین را به کار بر روی تلفن و ضربه زدن درب.

حدود 7:15 p. m. برخی از داوطلبان در ساندرز’ اتاق شد و پشت در گوشی های, تلاش برای پیروزی در آخرین دقیقه کالیفرنیا رای دهندگان قبل از انتخابات بسته وجود دارد.

کلرادو بازگشت به اولیه سیستم برای سال 2020 و مشارکت و اتحاد رسید نسبت به قفقاز.

رای دهندگان در مصاحبه روز سه شنبه به آنها کاهش یافته است رای و یا بازدید از مراکز رای گیری گفت: آنها وزن نامزدهای تفاوت و همچنین درک خود شانس برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من این نیست که از لحاظ سیاسی آگاه باشند اما در این سال من می خواهم برای دیدن برخی از تغییر” گفت: Allie Filmanowicz, 26, یک ساندرز حامی در دنور که در زمان استفاده از این واقعیت است که Coloradans می توانید ثبت نام و رای دادن در همان روز. “من نمی خواهم در آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر. … کارهایی مانند تغییر آب و هوا هستند و واقعا برای من مهم است. من کمی مسن تر در حال حاضر و من متوجه است که همه چیز در حال رفتن به تغییر دهید مگر اینکه همه شرکت می کند.”

بن Rippe, 37, دنور, حزب دموکرات گفت که او در تلاش برای تصمیم گیری رای خود را به عنوان او نگاه جلوتر تا نوامبر است.

“من شده است به لگد زدن به عقب و جلو بین برنی و بایدن هفته گذشته اما در دو روز گذشته من تصمیم به رفتن با بایدن” او گفت:. “هنگامی که آن را به پایین آمدن به آن او را به رفتن به یکی که بیشتر مستقل و جمهوری خواهان می تواند تبدیل به” از مغلوب ساختن پیشی جستن. “ما باید به بازگشت به برخی از حالت عادی در این کشور است.”

سوزان Yetter, 69, گفت که او به دنبال Buttigieg حمایت و رای دادند بایدن.

“من عاشق پیت و من فکر می کنم آنها ممکن است دسته کوچک موسیقی جاز خوب, بنابراین من تا به حال هیچ مشکلی با جو آنجا که او را” پدر بزرگ, جو,’ ” دنور دموکرات گفت. “اما من فکر می کنم پیت نشان داد که یک فرد خوب نفوذ می یابد و بسیاری از خشم و تاریکی است. من حمایت زیادی از برنی برنامه اما من فکر نمی کنم او مرد راست در این لحظه. او دیگر عصبانی, پیر و سفید و من فکر نمی کنم ما باید بیشتر خشم در حال حاضر.”

Dhalia گومز, 23 گفت: ساندرز’ تمرکز بر گسترش دسترسی به مراقبت های بهداشتی تحت یک حکومت جهانی-اجرای برنامه به خود جلب کرد او حتی اگر او نامشخص است در مورد ساندرز’ شانس اگر او برنده نامزدی: “من فکر می کنم این یک بازی شیر یا خط تا بین او و مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل زیادی وجود دارد حمایت هر دو طرف است. این امر می تواند خوب به کسی که برای مردم (و) نیست که تبلیغ نفرت است.”

تد Lassen 65 بازنشسته معلم در دنور کشیده شد و به بلومبرگ از دیدن او بیشتر از متوسط مواضع به عنوان بهتر برای برنده شدن در پاییز.

“آخرین چیزی که ما نیاز داریم یکی دیگر از ایدئولوگ به همین دلیل است که من نمی خواهم ساندرز” Lassen گفت. “(Bloomberg) بود شهردار شهر نیویورک به مدت 12 سال و من شنیده ام چیزهای (در مورد او) در اینجا وجود دارد — بنابراین به عنوان به زودی به عنوان من شنیده ام او را در حال اجرا من گفت که من مرد.'”

برای هر یک از نامزدهای دموکرات برای برنده شدن برخی از کلرادو 67 “متعهد” نمایندگان آنها باید در دیدار با 15% پشتیبانی آستانه ایالت و یا در حداقل یکی از ایالت هفت کنگره مناطق. بیست و سه نفر نمایندگان اختصاص داده خواهد شد و متناسب در سطح ایالت و 44 اختصاص داده خواهد شد بر اساس نتایج در کنگره مناطق.

کلرادو است یکی دیگر از ده “خودکار” نمایندگان از جمله کمیته ملی حزب دموکرات اعضا و مقامات منتخب که موظف هستند با نتایج انتخابات. اما آنها دیگر قادر به شرکت در رای گیری در مجمع اگر نامزدی است که هنوز هم رقابت.


کارکنان نویسندگان الکس Burness و چاق, لیس زدن Lipson کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>