واشنگتن — سن. برنی ساندرز’ کمپین قصد دارد به درخواست “جزئی recanvass” نتایج هفته گذشته آیووا قفقاز.

یک کمپین دستیار تایید برنامه یکشنبه شب جلوتر از روز دوشنبه آخرین مهلت برای نامزدها به درخواست حزب دموکرات آیوا به recanvass نتایج. یک recanvass نیست بازشماری اما یک بررسی از شمارش آرا برای اطمینان از نتایج اضافه شد به درستی.

دولت حزب منتشر شد نتایج به روز شده به روز یکشنبه نشان پیت Buttigieg پیشرو ساندرز توسط دو هيئت دولت معادل از 2,152 محسوب می شود.

آسوشیتد پرس باقی مانده قادر به اعلام برنده زیرا معتقد است که این نتایج ممکن است به طور کامل و دقیق و هنوز هم موضوع را به پتانسیل تجدید نظر.

هر دو Buttigieg و ساندرز ادعا کرده اند پیروزی در قفقاز — Buttigieg چرا که او دارای یک تیغ نازک سرب در نماینده count; ساندرز چرا که او دریافت کرده که در مجموع به طور کلی. اما هرج و مرج و ناهماهنگی در این گزارش از نتایج را مطرح گسترده شک و تردید و باعث انتقاد شدید از روند توسط نامزدها و رهبران حزب و در این زمینه تا حد زیادی تغییر تمرکز خود را به آینده اولیه دولت, New Hampshire.

مسائل فنی roiled در قفقاز. نرم افزار مورد استفاده توسط حزب داوطلبان برای گزارش نتایج و ماجرا خطوط تلفن راه اندازی برای همان هدف منجر به آیووا حزب دموکرات عدم انتشار هر گونه نتایج به عموم مردم تا حدود یک روز پس از این رویداد. حزب داوطلبان یافت تناقضات در پیچیده ریاضی استفاده می شود جلسه داوطلبان برای محاسبه نتیجه هر فرد حزبی.

برای تایید صحت اطلاعات آنها دریافت, آیووا, حزب دموکرات مقامات زیادی را صرف این هفته جمع آوری پرونده های کاغذی از نتایج و چک کردن آنها را در برابر اعداد گزارش شده توسط داوطلبان است. اما مسائل همچنان به طاعون را گزارش و آیووا حزب دموکرات در روز شنبه گفت که بررسی گزارش تناقضات در 95 حوزه. در روز یکشنبه منتشر شد به روز شده, نتایج که هنوز هم به Buttigieg باریک و سرب در نماینده دفعات مشاهده شده است.

اما نتایج به روز شده به سمت چپ تا حد زیادی با مسائل پیچیده ریاضی استفاده می شود برای محاسبه نتایج در فرد حزبی سایت های شناخته شده به عنوان حوزه دست نخورده — به دلیل رهبری حزب می گوید: رفع ریاضی شکستن قانون است.

حوزه رهبران مورد نیاز برای پر کردن یک “انجمن ریاضی کاربرگ” در هر حزبی سایت به رکورد تعداد شرکت کنندگان و نتایج در دور اول و دوم رای گیری. این برگه ها امضا شده توسط حوزه, رهبر, وزیر امور خارجه و نمایندگان هر یک کمپین در حال حاضر به گواهی صحت آنها و آنها در نظر گرفته شده رسمی کاغذ رکورد از آنچه رفت در هر فرد حزبی ،

آیووا حزب دموکرات استفاده می شود کسانی که پرونده های کاغذی برای اطمینان از آنها همسان اعداد حزب گزارش publicly. اما اشتباهات در کاربرگ وجود دارد. در برخی از موارد وجود دارد مسائل در اضافه کردن رای برای نامزد یا نهایی تعداد افراد شرکت کننده پس از دو دور رای گیری بزرگتر از اولیه شمارش.

در دیگران, حوزه رهبران خطا در هنگام استفاده از این فرمول است که در ترجمه اولیه آرا به “هيئت دولت معادل” که در نهایت مورد استفاده برای محاسبه چگونه بسیاری از ملی نمایندگان هر نامزد دریافت می کند.

اما در یک حزب داخلی ایمیل فرستاده شده در این آخر هفته, آیووا, حزب دموکرات صندلی Troy قیمت گفت که با توجه به مشاوره از وکیل Shayla McCormally آن برگه در نظر گرفته شده اسناد و مدارک قانونی و دستکاری آنها را به مقدار یک جرم و جنایت است.

“این است که قانونی رای گیری رکورد حزبی مانند یک رای. جدیت ضبط شده است توسط زبان در پایین بیان کرد که هر گونه ارائه اطلاعات نادرست از اطلاعات جرم است” McCormally گفت: در انتخابات داخلی حزب ایمیل. “بنابراین هر گونه تغییر و یا دستکاری با ورق می تواند در نتیجه یک ادعا از انتخابات دخالت و یا سوء.”


Sourcing & روش

AP واشنگتن دفتر رئیس جولی پیس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de