برنی ساندرز به مایک پنس: است Coronavirus رفتن به گرفتن نماز خود را دست مانند گذشته اپیدمی شما با آن مواجه بودند ؟


عکس: درو Angerer (گتی ایماژ)

مغلوب ساختن پیشی جستن است یا تلاش برای استفاده از معاون رئیس جمهور مایک پنس به عنوان یک قربانی و یا او صادقانه معتقد است که پنس مخصوص اتصال به خدا را به نحوی نجات همه ما از قریب الوقوع بد قسمت 24 , ما همه به دام افتاده در نامگذاری پنس سر از شیوع کروناویروس. در هر صورت ما همه ایرانی.

یک نکته که سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) ساخته شده چهار شنبه هنگامی که او ناودان پنس انتصاب به عنوان ربات در شارژ از در حال اجرا نقطه در coronavirus با استناد به پنس تلاش برای دعا دور HIV شیوع رخ داده است که در طول زمان خود را به عنوان فرماندار ایندیانا.

تبلیغات

“مغلوب ساختن پیشی جستن طرح coronavirus تا کنون:

-برش حرارت زمستان کمک برای فقرا است.

-باید VP پنس که می خواستم به “دعا دور’ اپیدمی اچ آی وی, نظارت, پاسخ.

-اجازه دهید سابق داروسازی لابی الکس آذر حاضر به تضمین مقرون به صرفه واکسن برای همه.

نفرت انگیز” ساندرز توییتی چهارشنبه تپه گزارش.

تبلیغات

ساندرز شامل یک کلیپ از آذر مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت و خدمات انسانی وزیر اشاره کرد که از آنجا که واکسن خواهد بود وابسته به “بخش خصوصی” سرمایه گذاری او نمی تواند تضمین کند که این واکسن می تواند مقرون به صرفه.

از تپه:

پنس رو گسترده انتقاد به عنوان فرماندار ایندیانا پس از شیوع HIV در شهرستان اسکات منجر به بیش از 200 مورد در سال 2015 پس از پنس و توافق قانونگذاران دولت defunded والدین طراحی شده بود که یکی از اولیه بردار از تست HIV در شهرستان است.

و سپس از فرماندار خواست اگر او به حمایت از یک سوزن ارز برنامه به سرعت گسترش HIV گفت: “من قصد دارم به خانه بروم و دعا در آن است.” او بعدها قانون به صورت موقت در برنامه های تبادل دو ماه پس از شیوع بیماری در ابتدا شناسایی شده است.

تبلیغات

پنس ربات گفت که طرح خود را برای امکان شیوع کروناویروس خواهد بود را مغلوب ساختن پیشی جستن “بهترین گزینه برای عمل” و “دیدن به ایمنی و رفاه و سلامت مردم آمریکا” هیل گزارش.

به عنوان آن می ایستد coronavirus مسئول 2,500 مرگ و میر در سراسر جهان است و آلوده بیش از 80,000 نفر و سازمان بهداشت جهانی اشاره کرد جمعه که بیشتر مواردی که گزارش شده در خارج از چین است.

تبلیغات

مطمئنا پنس خوب خواهد شد دست زدن به coronavirus به عنوان طرح خود را از حمله شامل یک رژیم غذایی مداوم پرهیز نماز و هرگز در این شرکت از این ویروس بدون همسر خود را در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>