برنی ساندرز’ رسول: دبیر مطبوعاتی Briahna شادی خاکستری نگه می دارد مبارزه با مبارزه خوب


Briahna Joy Gray looks on as U.S. Senator Bernie Sanders walks to greet supporters at Wofford College, in Spartanburg, S.C., February 27, 2020.

Briahna شادی خاکستری به نظر می رسد به عنوان سناتور برنی ساندرز پیاده به استقبال هواداران در Wofford دانشگاه, در, Spartanburg, S. C., فوریه 27 سال 2020 است.
عکس: ترل Jermaine استار (ریشه)

SPARTANBURG, S. C.—چند وجود دارد فعالان سیاسی که تبدیل به نقش ملی و دبیر مطبوعاتی بر سر آن مانند Briahna شادی خاکستری است. به عنوان برنی ساندرز’ top رسول او صحبت می کند سناتور در راه او اغلب نمی تواند بیان خود. بیشتر به طور مستقیم او نه تنها صحبت می کند برای مبارزات انتخاباتی او در دفاع از خود انقلاب سیاسی.

من او را به برنی نجوا کن.

اگر شما نمی دیدن او در تلویزیون یا رادیو نشان می دهد صحبت کردن در مورد نیاز برای آمریکایی ها به سمت از سیاست نئولیبرالی به نفع سوسیالیسم دموکراتیک او نامزد به نفع او در توییتر مبارزه با منتقدان یا تقویت پیام ساندرز’ حامیان. در نقش خاکستری است که به عنوان یک مشوق و فعال است او به عنوان یک ملی مطبوعات ،

تبلیغات

او به بود.

کمپین نیروبخش است برای این واقعیت است که ساندرز’ مسیر به نامزدی حزب دموکرات است که در حال رشد باریک. این بیماری همه گیر کوروناویروس متوقف شده ساندرز’ تظاهرات—امضای galvanizers از مبارزات انتخاباتی خود. در حال حاضر خاکستری به من گفت ساندرز است نه رها کردن و این کار او به شدت طلسم چه یک جو بایدن نامزدی حزب دموکرات را مانند نگاه—که در کلمات او از دست دادن است به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

تبلیغات

همه از آن دسته از افرادی که مورد حمایت بایدن رنج می برند یکی دیگر از چهار سال او نگرانی. حتی به عنوان رئیس شکست خورده است را به نفع خود بیش متعاقب سیاه, پشتیبانی, خاکستری هرگز منحرف در ترویج او. زمانی که من با او چند هفته پیش پشت صحنه در یک تجمع در Wofford کالج در دانمارک, S. C., ساندرز بود جلوتر از بایدن در نماینده تعداد و امیدوار به ارائه یک مناسب و معقول نشان دادن در پلمتو دولت است. نه تنها بایدن پیروزی در کارولینای جنوبی به راحتی سابق VP بعد جاروب جنوبی در روز سه شنبه و به دست آورد یک سهم شیر از رای دادن. یکی از مسئولیت های خاکستری احساس او این است که برای کمک به بیان برای مردم سیاه و سفید چرا ساندرز حرکت خواهد کرد و آنها را از لحاظ اقتصادی در راه است که بایدن نمی تواند.

به عنوان ساندرز به او تحویل داده بیخ و بن سخنرانی خاکستری و صحبت کردم,پشت صحنه که در آن او به من گفت در مورد خود او ناکامی با سرمایه داری آمریکا و به همین دلیل او احساس می کند یک ساندرز ریاست جمهوری بهتر خواهد شد کمک به بچه مردمی که در حال اختصاص داده شده به بایدن. به زودی پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه هاروارد قانون در سال 2011 جنبش اشغال وال استریت شکل می گرفت. زبان از 99 درصد در مقابل 1 درصد بود و تبدیل شدن به جریان اصلی و کار در یک شرکت حقوقی در معرض خاکستری به شرکت maleficence.

تبلیغات

“ما در برخورد با بسیاری از مسائل است که بعد از آن به نظر می رسید که به علل بحران مالی” او گفت:. “شاهد انجام این سند مشاهده و خواندن ایمیل ها دیدن که مردم می دانستند. آنها می دانستند که چیزی اشتباه بود, آنها می دانستند که آنها اشتباه ارزش نهادن محصولات مالی آنها می دانستند چه بود پایین آمدن پایک و آنها را تا پایان رنج می برند عواقب. آن بود که مردم آمریکا به طور نامتناسبی مردم سیاه و سفید که از دست رفته 40 درصد از ثروت ما در بحران مالی است. که بسیار radicalizing تجربه برای من است.”

Briahna Joy Gray texting at a Bernie Sanders rally in Spartanburg, S.C., on Friday, February 27, 2020.

Briahna شادی خاکستری پیام کوتاه در یک برنی ساندرز تجمع در Spartanburg, S. C., در روز جمعه, فوریه 27 سال 2020 است.
عکس: ترل Jermaine ستاره (ریشه)

تبلیغات

خاکستری نمی تواند ترک این شرکت است چرا که او نیاز به پول برای $2,300 ماهانه پرداخت وام دانشجویی برای مدرسه قانون است. او clerked برای ایالات متحده دادگاه منطقه ای فدرال قاضی Brian M. کگن از منطقه شرق نیویورک بین سال های 2012 و 2013, اما او در بیشتر بدهی وام برای انجام این کار. به عنوان کسی که در 20s خود را خاکستری می دانستم که او نمی باید در تلاش برای پایان می رسد دیدار.

“من از کسی که بر روی کاغذ همه چیز درست بود و من هنوز هم احساس به دام افتاده” او گفت:. “است که رادیکال مردم است. من فکر می کنم که بسیاری از مردم در نسل ما به همین ترتیب احساس گیر کرده در یک راه یا دیگری. به 30s خود را و قادر به خرید یک خانه. هنوز هم در برخورد با بدهی وام دانشجویی. قادر به کمک به پدر و مادر خود را از راه های که شما می خواهم به.

تبلیغات

“دیدن ما قدیمی تر از بستگان هنوز هم نیاز به کار گذشته سن بازنشستگی به دلیل امنیت اجتماعی به اندازه کافی رفتن نیست,” او ادامه داد. “دیدن در همان زمان مردم در هر دو طرف راهرو تلاش برای کاهش آن برنامه های امنیت اجتماعی. همه شروع می شود که به شما احساس ” خوب من وفادار حزب دموکرات تمام زندگی من است. اگر دموکرات ها هنوز هم حفاظت از سقوط از طریق ترک چرا باید به من رای دادن ؟ چرا باید شرکت کنم؟'”

در اینجا در Wofford تجمع کالج سن مخاطبان به احتمال زیاد می تواند مربوط به خاکستری را تجربه می کنند. شده است که در ساندرز’ فعال ترین مخاطب: افراد جوان که شکایت با امریکا احساس می کنند که شکست آنها. افراد جوان که متاسفانه برای Sanders نشان داده اند و نه در پای صندوق های رای و به سادگی نمی, رای گیری در اعداد متناسب با خود را پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ. من از او پرسیدم در مورد نسل تقسیم و اتهامات که برنی ساندرز و حامیان او در حال تلاش برای از بین بردن حزب دموکرات است.

تبلیغات

او می داند هر دو طرف است. از یک سو بسیاری از مردمی که احساس نادیده گرفته شده توسط حزب و زندگی در جوامع است که هر گونه سرمایه گذاری واقعی در طول عمر خود. سپس شما باید دیگران که یاد مهمانی که ایستاده بود توسط آنها را از طریق بدترین زمان.

“وجود دارد بسیاری از مردم که زندگی تجربه حزب دموکرات از آنها از طریق ’70s, 80s و 90s و احساس به خصوص در حال حاضر در مغلوب ساختن پیشی جستن دوران که حزب دموکرات و برخی از بازیگران آخرین دفاع در برابر برخی واقعا چیزهای وحشتناک اتفاق می افتد,” او گفت:. “من فکر می کنم هر دو چیز می تواند درست باشد. حزب دموکرات است البته نه همه بد است. وجود دارد تعدادی از مردم شگفت انگیز درون آن از جمله برنی ساندرز که همیشه caucused با دموکرات ها رای دادند با دموکرات ها و پشتیبانی دموکراتیک دستور کار بیشتر به طور مداوم در واقع از بسیاری از افرادی که D خود را در پشت نام. اما سوال این است که ما نباید همه توان در تلاش برای ایجاد حزب دموکرات زندگی می کنند تا به طور کامل به آرمان است که در آن می گوید: این نشان دهنده?”

تبلیغات

مشکل با ساندرز همواره پیام خود را به رای دهندگان به عنوان یک کل. در کارولینای جنوبی او کشیده 17 درصد از آرا در مقایسه با بایدن را 61 درصداست که رقم به سختی به ضرب و شتم خود را تا سال 2016 در مجموع در دولت است. در کالیفرنیا او 15 درصد به بایدن 42. ساندرز در زمان او در بدترین ضرب و شتم در می سی سی پی که در آن سیاه و سفید رای دهندگان حمایت بایدن بیش ساندرز 9 به 1. ساندرز قلم می سی سی پی به مبارزات انتخاباتی در میشیگان که در آن بایدن برنده 66 درصد از رای دهندگان به ساندرز’ 25 درصد. در طول دوره از سال 2020 اولیه من گزارش از ساندرز’ تظاهرات و همین موضوع ناشی می شود دوباره و دوباره. مقدار زیادی از افراد جوان از گروه های مختلف قومی, اما به اندازه کافی از آن سیاه و مردمی که رای به اندازه کافی بزرگ اعداد برای تصمیم گیری در انتخابات.

است که این کار یک عمل مانند خاکستری است. زمانی که یک نامزد صحبت نمی کند و به ماهیت یک کلید رای گیری بلوک بسیار کمی وجود دارد که کسی مثل خاکستری می توانید در مورد آن انجام دهید—مهم نیست که چقدر ماهر او است.

تبلیغات

تارا Dowdell یک مشاور سیاسی است که مشغول به کار در محلی و ملی, کمپین گفت: ریشه خاکستری بود انتخاب ایده آل به ساندرز’ top مطبوعات فرد چرا که او بسیار اختصاص داده شده به خود پیام است و بسیار مشتاق گالوانیزه پایگاه خود را از طرفداران. بسیار شلوغ زمینه با 20 یا بیشتر نامزدها خاکستری ضروری بود برای نگه داشتن کمپین حامیان درگیر و با انگیزه است.

“مشکل این بود که آن موثر بود زمانی که آن را تقسیم میدان” Dowdell گفت. “هنگامی که شما یک تن از مردم در مسابقه شما باید توانایی برای برنده شدن با کمتر حامیان زمانی که شما خود را نگه دارید ائتلاف با هم. در حال حاضر زمانی که شما یک کوچکتر زمینه توانایی ساخت این روابط خارج از ائتلاف های موجود بحرانی می شود. و من فکر می کنم کمپین یادگیری یا من امیدوارم که آنها آموخته است که شما باید مراقب باشید. اگر شما در حال میخوام حمله افراد در درون حزب در برخی از نقطه شما در حال رفتن به نیاز این افراد است. من فکر می کنم او موثر برای صف آرایی نیروهای نظامی در یک تقسیم درست اما همه چیز به سرعت تغییر است که شما باید قادر به انطباق با این تغییرات و یکی از راه های زنده ماندن در سیاست است که با داشتن این روابط به سقوط.”

تبلیغات

Briahna Joy Gray talking with Bernie Sanders campaign volunteers at Wofford College in Spartanburg on Friday, February 27, 2020.

Briahna شادی خاکستری صحبت کردن با برنی ساندرز مبارزات انتخاباتی داوطلبان در Wofford کالج در دانمارک روز جمعه 27 فوریه سال 2020 است.
عکس: ترل Jermaine استار (ریشه)

خاکستری پیوستن نیست ساندرز’ کمپین برای حمایت از یک نامزد افسار به آن نوع از روابط سیاسی ، او پیوسته برای کمک به مردم محور حرکت است. برای درک چگونگی خاکستری حفظ امیدواریم که مبارزات انتخاباتی هنوز هم می تواند برنده شدن شما باید به درک او تربیت است. متولد به یک پدر که پژوهش شیمیدان و یک مادر که یک دانشجوی کارشناسی خاکستری صرف برخی از اوایل دوران کودکی در کارولینای شمالی در حالی که مادر او به دنبال یک دوره دکترا در روانشناسی او می گوید: او به اتمام برساند.

تبلیغات

پدر و مادر او پس از نقل مکان به عربستان سعودی برای دو سال و به عنوان مربیان قبل از کار در کنیا برای شش سال. خاکستری بود 13 سال از زمانی که سفارت آمریکا در نایروبی بمباران شد در یک حمله تروریستی در سال 1998 است. خانواده او می دانست که برخی از افرادی که جان سپردند. از آن نقطه به او حس امنیت همیشه احساس مخاطره انداخته است.

زمانی که 11 سپتامبر حملات تروریستی صورت گرفت در سال 2001 او احساس نمی کند همان آسیب پذیری است که اکثر آمریکایی ها در تلاش بودند با. در واقع از آن ساخته شده او را در نظر بگیرید که می تواند تبعیض در پس.

تبلیغات

“”هر کس این کار را هر چه آنها شبیه به مشکل,'” او فکر می کردم. “هر کس در این هواپیما اگر آنها سیاه, سیاه, افراد بهتر است مراقب باشید. اگر آنها عرب مردم بهتر تماشا کنید. در واقع این چیزی است که به پایان رسید تا اتفاق می افتد. وجود دارد مردم گرد در خیابان ها در روز پس از 9/11. وجود دارد تعداد باور نکردنی از آزادی های مدنی را نقض و آن را [a] وحشتناک زمان که بسیاری از مسلمانان آمریکایی به یاد داشته باشید. و بسیاری از مردم که مسلمان هستند که سیک یا فقط اشتباه برای مسلمان, به یاد داشته باشید. بنابراین من فکر می کنم که داشتن که چشم انداز بین المللی را به من فضا در نظر گرفتن پیامدهای گسترده تر از برخی از اتفاقات سیاسی آمریکا بودند که شاید بهتر درک با چشم انداز بین المللی.”


پس از ساندرز ارائه خود را از بیخ و بن سخنرانی خاکستری لبخند را به عنوان رئیس خود پیاده توسط ژست برای عکس با هواداران است. سپس یک خط صف در نزدیکی او. دانشجویان بسیاری از آنها سیاه می خواهید عکس ها را با خاکستری است.

تبلیغات

“شما مانند یک الهام به من گفت:” یکی از آنها به او می گوید.

آن اتفاق می افتد هر کمپین جلوگیری و او هنوز هم نمی به آن استفاده می شود.

“این خیلی سورئال” خاکستری به من گفت که بیشتر دانش آموزان و یا داوطلبان درخواست برای عکاسی از خود.

تبلیغات

این چرخه انتخابات دیده می شود بیشتر زنان در نقش های ارشد بیش از هر چرخه همیشه. بسیاری از آنها را به برقراری ارتباط با یکدیگر صرف نظر از مبارزات آنها در حال کار بر روی.

خاکستری گفت: من او را از دایره حمایت بیشتر منزوی با سابق ایالت اوهایو ایالت نینا ترنر به عنوان یک منبع اصلی پشتیبانی می کند. او خواستار ترنر و دیگران برای کمک به راهنمای خود را از طریق روز خسته کننده در این کمپین فصل زمانی که او مطمئن نیستید که چگونه برای ادامه.

تبلیغات

بودن چنین جلوی زن سیاه و سفید به ارمغان می آورد به معنی روحیه حملات. خاکستری گفت: من او را از دریافت بسیاری از نژادپرستانه و جنسیتی حملات آنلاین. جنسیتی حمله به تازگی با هدف خاکستری آمد از ریشه سابق Politics Editor, Jason Johnson. در ظاهر در این کارن شکارچی نشان می دهدجانسون به نام خاکستری یکی از ساندرز’ “misfit دختران” ایجاد کلمات به روند در توییتر.

“که بیشتر زن ستیز از هر گانگستر رپ تا کنون به دلیل آن می گوید: من احترام نمی گذارند و یا ارزش خود را از ذهن” قاتل مایک به من گفت در طول یک کمپین توقف در کلمبیا, S. C., از طرف ساندرز کمپین در ماه فوریه. “من احترام نمی گذارند و یا ارزش است که شما باید یک انتخاب و یا می گویند. آن را تحقیر. این فکری بود بدبینی و بد در آن بهترین. و ما اجازه آن را. چون nigga نمی رپ.”

تبلیغات

خاکستری اولین بار, گیر افتاد, توجه ساندرز کمپین از طریق نوشتن او به عنوان یک مترجم آزاد در حالی که کار او شرکت قانون کار در شهر نیویورک است. او می خواهم کار ساعت های طولانی در طول روز و نوشتن ستون مورد ساندرز در طول شب بدون شرکت دانش است. پس از او پیوست رهگیری کمپین خواسته او برای پیوستن به ساندرز’ سفر سپاه مطبوعات قبل از اینکه در نهایت ارائه مناسبت دبیر مطبوعاتی نقش.

تبلیغات

“به من گفته شد که این کمپین را احساس نمی مانند آنها را دیده بود کسی که قادر به بیان سناتور ساندرز’ پیام به عنوان به خوبی به عنوان من” او به یاد می آورد. “آنها تا به حال بسیاری از اعتماد به نفس در من در قسمت چون من یک مؤمن واقعی برای عدم وجود یک کلمه بهتر است.”

که خاکستری را مهم ترین دارایی: یک مؤمن.

داده چقدر نماینده جزر و مد است که در بایدن به نفع خاکستری, خوش بینی ضروری خواهد بود به عنوان بسیاری از کشورهای در حال تعویق انداختن مقدماتی به عنوان فرمانداران کار شامل coronavirus. در حال حاضر او در واشنگتن, دی سی, برنامه ریزی بیشتر دیجیتال درگیری با ساندرز’ حامیان و فعال نگه داشتن در توییتر—که شامل مصرف منتقدان که او احساس می کند غلطی ساندرز’ موقعیت در حالی که نادیده گرفتن بایدن نقاط ضعف.

تبلیغات

من از او پرسیدم در مورد انتقادات از توییتر تعامل و او برس ، هر چند او تا به sparred با بسیاری از مردم در جدول خاکستری می گوید او تنها مسدود شدن دو نفر و شاید 10 خاموش. توییتر خود قدرت می آید از محل احساس بیگانه توسط رسانه های جریان اصلی او احساس می کند به حاشیه رانده ساندرز و گزارش خود را دموکراتیک سوسیالیستی فلسفه pejoratively.

در نهایت فشار منفی کارگردانی در ساندرز کمک نمی خواهد را مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر او به من گفت.

تبلیغات

“من فکر می کنم وظیفه من این است که نه تنها به عنوان یک فرد در این کمپین اما به عنوان یک آمریکایی است که به اندازه کافی برای تماشای 2016 و دیدم که چگونه است که رفت و به خاطر صادق بودن و نگه داشتن مردم پا به آتش” او گفت:. “و آنها را به شکل از چگونه آنها می رویم برای توجیه موقعیت خود را و دفاع از خود در انتخابات پارلمانی زیرا که آنچه در آن است رفتن به پایین آمده است.”

اصلاح: 3/20/2020, 5:10 p. m. ET: داستان ویرایش شده است روشن است که Briahna شادی خاکستری بود در واقع کارمند برای یک قاضی فدرال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de