برنی ساندرز دارای کنفرانس مطبوعاتی اعلام…او هنوز هم در مسابقه


Illustration for article titled Bernie Sanders Holds Press Conference to Announce...He’s Still in the Race

عکس: اسکات ایسن (گتی ایماژ)

مستقل بهداشت ، برنی ساندرز مطمئن می داند که چگونه به شیر یک لحظه نیست ، پس از یک دئوتای وایلدر-مانند نشان در سه شنبه ساندرز به نام یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه اعلام کرد که او مراقبت می کند اگر او یک bazillion نمایندگان در پشت او برای ماندن در مبارزه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. او سپس در ادامه بیهوده گویی در مورد چگونگی جهان نیاز ندارد bazillionaires.

چه این همه به این معنی است که خونین و به شدت مورد ضرب و شتم وایلدر ساندرز را به بحث مرحله یکشنبه جایی که او قصد دارد برای به چالش کشیدن حزب سوسیالیست سابق و معاون رئیس جمهور جو بایدن?

تبلیغات

ساندرز اذعان او از دست دادن مبارزه و پس از آن تحت فشار قرار دادند به طور گسترده ای برگزار شد باور است که دموکرات ها معتقدند او نه electable زیرا او فریاد زیادی و yells در بچه های کوچک که راه رفتن بر روی چمن خود را بعد از مدرسه اجازه می دهد تا.

“ما برنده ایدئولوژیک بحث, اما ما در حال از دست دادن این بحث بیش از electability,” ساندرز گفت: تپه گزارش. “من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از مردم ما با کمپین صحبت کرده است به کسانی که می گویند که آنها با ما موافق خواهد شد اما رای برای جو چرا که آنها معتقدند او بهترین را به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. نیازی به گفتن نیست, من به شدت با آن مخالف ادعای اما این چیزی است که میلیون ها نفر از دموکرات ها و مستقل می گویند. روز یکشنبه من بسیار مشتاقانه به بحث است.”

امن پول شرط بندی بود که ساندرز قرار بود به تن و همه ما امر شده ایم اشتباه است! بایدن نابود او روز سه شنبه با برنده در میشیگان, Missouri, می سی سی پی و آیداهو.

آن نیست که بایدن اتحاد فوق العاده ای سرب در نمایندگان; او تنها تا 150. این است که هیچ مسیر روشنی برای پیروزی برنی. بایدن تنها در نیمه راه به 1,991 رای مورد نیاز را به نفع نامزدی که نظرسنجی ها نشان می دهد ساندرز از دست دادن در فلوریدا و آریزونا که رای مارس 17 همراه با ایلینوی و اوهایو. و سپس گرجستان است که در جنوب و همچنین تعدادی از مردم رای در مارس 24.

تبلیغات

ساندرز و هر کس در این اردوگاه را تا به حال به می دانم که برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی دانستن که همه فکر می کردند او در مورد به تعظیم و آرامی تنها اعلام کرد که او قرار بود به ماندن در مسابقه بود طعمه و سوئیچ است که امریکا نمی بپرسید.

سیاه پدرخوانده جنوب, Rep. جیمز Clyburn (D-S. C.) در حال حاضر حمایت بایدن و نیز اشاره کرد که روز شنبه بحث باید لغو تپه یادداشت ها. آن زمان برای برنی و برادران او به آن واریز شده است. او آن را می داند. امریکا آن را می داند.

تبلیغات

با توجه به تپه “چندین بالا دموکراتیک سوپر PACs را اعلام کرد بایدن به presumptive نامزد و شروع به تمرکز تلاش خود را در کمک به او برنده انتخابات عمومی در پاییز.”

که بدان معنی است که آنها در حال حرکت هستند و بدون برنی. این ممکن است زمان برای او را به بسته تا تمام ناگ چمپاخود frat خانواده و انتخاب کنید که خانه او می خواهم برای اقامت در حالی که همه ما منتظر coronavirus به ما می گذرند. او می تواند هر چیزی در این خانه به عنوان طولانی به عنوان آن را در حال اجرا برای رئيس جمهور. او می تواند اجرا برای پستچی. او می تواند پس از اجرا به سگ. فقط توقف در حال اجرا برای رئيس جمهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im