برنی ساندرز تایید جو بایدن به خاطر چه چیز دیگری است که او می خواهم به انجام?


 In this screengrab taken from the JoeBiden.com campaign website, U.S. Sen. Bernie Sanders (I-VT) endorses Democratic presidential candidate former Vice President Joe Biden during a live-streaming broadcast on April 13, 2020. Sanders said, “Today, I am asking all Americans—I’m asking every Democrat, I’m asking every Independent, I’m asking a lot of Republicans—to come together in this campaign to support your candidacy.”

در این screengrab گرفته شده از JoeBiden.com کمپین وب سایت به گزارش ایسنا ، برنی ساندرز (I-VT) تایید دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در طول زندگیجریان پخش در 13 آوریل سال 2020 است. ساندرز گفت: “امروز من درخواست همه آمریکایی ها—من از هر حزب دموکرات من درخواست هر مستقل من درخواست های زیادی از جمهوری خواهان—به گرد هم می آیند در این کمپین برای حمایت از نامزدی خود را.”
عکس: JoeBiden.com (گتی ایماژ)

ایالت ورمونت برنی ساندرز تا به حال برخی از ایده های بزرگ اگر او رئيس جمهور انتخاب شد. او می خواست برای اجرای جهانی بهداشت و دانشگاه آزاد برای همه, اما مهم نیست که در حال حاضر به دلیل سن. ساندرز واقعا با شخصیت است. در واقع برنی ساندرز همیشه شبیه او فقط به پایان رسید خوردن یک ساندویچ سالاد مرغ فاسد و از آنجا که این, او از دست داده دموکراتیک اولیه (خوب این و این واقعیت که او نمی تواند جلو, سیاه, جنوب خاله رای).

تبلیغات

بنابراین در بسیاری از رسانه های خبری در حال تماس با تعجب اعلام ساندرز ظهور تا در یک کمپین livestream به تایید معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری چون منظورم چه چیز دیگری است که او می خواهم به انجام?

“امروز من درخواست همه آمریکایی ها از من پرسیدن هر حزب دموکرات من درخواست هر مستقل من درخواست های زیادی از جمهوری خواهان به گرد هم می آیند در این کمپین برای حمایت از نامزدی که من تاییدمطمئن است که ما شکست کسی که من باور دارمو من صحبت فقط برای خودم در حال حاضرخطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ مدرن این کشور” ساندرز گفت: ABC اخبار گزارش.

ساندرز در نهایت به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود در هفته گذشته پس از از دست دادن یک گه تن متحده در مقدماتی, از جمله: دولت از ناآرامی حالت شوک دولت از فضل و نیویورک دولت از ذهن است. ساندرز ماند در مسابقه تا زمانی که مردم تعجب اگر او استراتژی جدید بود برای دیدن اگر بایدن بازی خود را به نقطه ای که بایدن حامیان پناهنده شد و آمد به برنی برو پایین.

“ما در حال حاضر حدود 300 نمایندگان پشت, معاون رئیس جمهور بایدن و مسیر پیروزی است تقریبا غیر ممکن است,” او گفت: هفته گذشته ABC اخبار گزارش. “بنابراین در حالی که ما در حال پیروزی در نبرد ایدئولوژیک و در حالی که ما در حال برنده شدن پشتیبانی از بسیاری از افراد جوان و افراد مشغول به کار در سراسر کشور, من به این نتیجه رسیده اند که این نبرد برای نامزدی حزب دموکرات موفق خواهد بود.”

تبلیغات

ساندرز تنها دو انتخاب در اینجا: اول بود به عمل مانند بسیاری از برنی Bros و تمام ترشرو و نه به طور رسمی تایید کسی چون او همه ناراحت و دوم شد و به تایید بایدن. اولین گزینه ای بود که هرگز واقعا یک گزینه به عنوان برنی ساندرز ممکن است یک خارجی اما او را به می دانم که بازیگری مثل, کون بزرگ, Bernie-کودک نیست رفتن به محل کار برای هر کسی که در این Trumprona-virus بار. بنابراین او تایید بایدن که به دلیل نبود فقط چیزی که منطقی به انجام آن تنها چیزی که به انجام است. هر چیز دیگری او را نگاه مانند یک “تلخ برنی آبجو-چهره” و که نمی کند. بنابراین من حدس می زنم او درست—و یا چیزی است که بسیاری از احساس او باید تبریک گفت برای, اما من مشخص نیست که به چه گزینه های دیگر او بود.

در حال حاضر آنچه که واقعا چیزی است که اگر او کار می کند برای کمک به بایدن انتخاب کنید به طوری که بایدن می تواند او پرتاب کابینه نقطه که من واقعا می خواهید بایدن به وضع از کابینه خود را مانند X-Men; اما چیزی به من می گوید بایدن در حال رفتن به این همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de