Bellator MMA سرد خشم در قفس در پی coronavirus

Bellator جمهور اسکات کوکر زمان صرف شده در طول coronavirus همه گیر مانند بسیاری دیگر binging در Netflix بکشد و ابتلا به “ببر پادشاه است.”

“است که یک دیوانه نشان می دهد” کوکر گفت.

کوکر خیلی دوست دارم برای, مخلوط هنرهای رزمی, طرفداران برای گرفتن در سبک خود را از مبارزه با قفس در ارتقاء او اجرا می شود از طریق Bellator برنامه یا کانال یوتیوب. اما زنده, دعوا در حال حاضر در این آب و هوا?

سخت عبور کند.

Bellator به تعویق انداخته است همه دعوا تا Bellator 242 کارت در مارس 9 است که ویژگی های Ryan Bader از نور سنگین وزن قهرمانی در برابر وادیم Nemkov در سن خوزه ، حتی این رویداد می تواند در معرض خطر پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمدید دستورالعمل های فدرال توصیه مردم به ماندن در خانه برای یکی دیگر از 30 روز تا پایان مارس برای جلوگیری از گسترش ویروس. Bellator بزرگ بعدی کارت می تواند برای تعداد پایین.

“من احساس می کنم کار درست انجام دهید این است که صبر کنید” کوکر گفت. “هنگامی که ایالت کالیفرنیا می گوید:” شما خوب به آن بروید,’ هنگامی که ما دریافت تماس از (ایالت کالیفرنیا ورزشی کمیسیون) است که می گوید شما خوب به آن بروید و سپس می کنیم. من فکر می کنم ما در حال انتظار برای نور سبز از دولت است.”

کوکر در نظر گرفته شده بود خود را در حال اجرا مارس 16 کارت با یک Patricio “Pitbull” Freire — پدرو Carvalho Bellator 241 رویداد اصلی در Mohegan Sun Arena در کانکتیکات بدون فن تا زمانی که او تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن کارت. آن را هنوز رتبهدهی نشده است دوباره.

“ما شما را تا این دعوا” کوکر گفت. “اگر ما دست به هر گونه دعوا در حالی که ما در حال انتظار ما بتوانیم آنها را.”

با 241 در شک Bellator رفتم جلو و پرداخت تمام مبارزان مقامات قضات خدمه و ضروری در هر پرسنل متصل به کارت.

“این بسیار گران قیمت خوبی به هفت چهره” کوکر گفت. “درآمد شما می توانید را تشکیل می دهند و این چیزی است که ما در حال رفتن به انجام. من فکر می کنم وجود خواهد داشت یک ضربه حتی اگر ما را تا این وقایع است.”

Bellator متعلق به ویاکام همچنین دارای یک کارت برنامه ریزی برای 16 ماه مه در لندن است.

“من احساس می کنم این امکان وجود دارد همه چیز خوب خواهد شد در پایان ماه آوریل” کوکر گفت. “اگر آن را نمی, پس از آن ما باید به فشار مبارزه می کند. که سخت است تماس بگیرید. ما باید به اجازه دهید آنها را می دانم که در چند هفته آینده در اینجا ما برنامه پشتیبان گیری.”

UFC از برگزار کارت برزیل و شرکت رئیس جمهور دانا سفید شده است قاطعانه این شرکت هنوز هم نگه دارید و بعد از آن pay-per-view رویداد در محلی نامشخص در مارس 18. رویداد اصلی مبارزه بین Khabib Nurmagomedov و تونی فرگوسن در اصل برنامه ریزی شده برای بروکلین. UFC امیدوار به حرکت دو رویداد برنامه ریزی شده برای مارس 28 و 11 آوریل به آن UFC Apex مجتمع آموزشی در لاس وگاس جایی که آنها می شده اند برگزار شد و بدون طرفداران. آنها موفق به رفتن به عنوان برنامه ریزی شده.

“من”m یکی نیست به قضاوت کسب و کار خود را, اما من فقط امیدوارم که آنها در حال گرفتن اقدامات احتیاطی و تمام مراحل مناسب چون به نظر من این همیشه در مورد سلامت و ایمنی و رفاه ورزشکاران و کارکنان” کوکر گفت. “یکی از تصمیمات ما هنگامی که ما کشیده پلاگین بود” چه می شود اگر؟’ اگر چه ما همچنان و دو یا سه نفر از این مبارزان به پایان رسید تا با کروناویروس در? آن را تبدیل به بسیار به سرعت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de