‘Beleaf در خود’: Dabboo Ratnani سهام BTS هنوز هم با Kiara Advani از بحث برانگیز سال 2020 تقویم شلیک

در این سال یکی از مطرح ترین photoshoots بود از Kiara Advani توسط Dabboo Ratnani خود را برای سال 2020 تقویم. در عکس بازیگر دیده می شود پوشش خودش را با برگ و آن را فورا تبدیل به یک صحبت از شهر. چند الگوهای رفتاری ایجاد شد و Dabboo بود و حتی متهم به سرقت ادبی توسط یک عکاس و بلند کردن این ایده از او. اما او آن را روشن با بیان این که الهام گرفته شده از خود عکس از Tabu که در آن او است دیده می شود در پشت برگ.

امروز, Dabboo تصمیم گرفت برای به اشتراک گذاشتن یک نگاه اجمالی از BTS شات طول Kiara را از روی لئامت دادن. در عکس Kiara دیده می شود پوشش با برگ و ساخت یک پوت در حالی که نما. حتی Dabboo دیده می شود نما مانند بازیگر است. آنها هر دو به نظر می رسد سرگرم کننده در طول شات و عکس کلیک همسر Manisha Ratnani.

Dabboo زیر نویس عکس بیان “Beleaf در خودتان #btswithdabboo @kiaraaliaadvani #dabbooratnanicalendar @manishadratnani @dabbooratnani #dabbooratnani #manishadratnani #dabbooratnaniphotography #bts توسط @manishadratnani آرایش @sonicsmakeup مو @aasifahmedofficial سبک @lakshmilehr @سبک.همراه تیم #kiaraadvani @jubinrajeshdesai @ashviniyardi موقعیت @rustomjee_spaces تیم DR @myrahratnani @kiararatnani @shivaanratnani @flashratnani”

آن را چک کنید زیر:

در

در ضمن صحبت کردن در مورد Dabboo را روشن سرقت ادبی در ردیف او اعلام کرده بود در Instagram صفحه “این بی انتها & مسحور شات از Tabu گرفته شده بود در سال 2001 و آن را برجسته در تقویم من در سال 2002. شده است وجود دارد کمی سر و صدا در مورد @kiaraaliaadvani ‘s نفس 2020 تقویم شات با یک برگ! حدس می زنم اگر من می توانید استفاده مجدد از دوربین من, من می توانم تکرار مفهوم من! & اگر در همه که رفتن نیست به خوبی با عضو شورای نظارت مدت و سپس اعتراف میکنم به plagiarising خود من”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im